Projects - Bariyer Sistemleri

Bariyer Sistemleri


Proje Açıklaması

Otopark girişleri, yaşam alanları ve endüstriyel tesisler için geçiş alanlarını otomatik kapılarla sınırlandırmak yerine bariyer sistemleri ile rahatlıkla sınırlandırabilirsiniz. Bariyer kolunun otomatik açılıp kapanması ile zaman tasarrufuna da imkan tanıyacak sistemler girişlerde şeffaf görünümü ön planda tutuyor. Kullanışlı ve fonksiyonel yapısı sayesinde özellikle kamu kurum ve kuruluşları girişleri için rahat bir kullanım olanağı sunan kollu bariyerler endüstriyel tesisler için de büyük avantaj sağlamaktadır.

Kullanım olanağı bulacağınız her alan için her ihtiyacınıza uygun model seçeneklerinde çeşitli markaların birbirinden farklı alternatiflerini değerlendirebilirsiniz. 3 metrelik geçiş alanlarından 9 metrelik geçiş alanlarına kadar farklı kol seçeneklerine ve ihtiyaçlarınıza uygun bariyer sistemi mevcuttur. Kaliteli ürünleri en uygun fiyat avantajlarında beğeninize ve ihtiyaçlarınıza sunduğumuz hizmetlerimizde bütçenize uygun fiyatlar cebinizi de zorlamayacak.

Zengin aksesuar seçeneklerinin seçtiğiniz bariyer modeline hazır montaj delikleri sayesinde pratik bir şekilde montajlanabilmesi, kolay kurulum imkanı ve çok daha fazlası ile rahat ve konforlu bir kullanım imkanı bulabilirsiniz. Her markanın birden fazla bariyer sistemleri alternatifleri arasında karar vermekte zorlanacaksınız.

Kalite standartlarından ödün verilmeden imal edilmiş olan bariyer sistemleri güvenliğinizi de teminat altına alacak mekanik kilitleme, kişisel anahtarlı serbest bırakma gibi alternatiflere sahiptir. Akü ile çalışma mekanizması bulunan bariyer modelleri için kesintisiz bir kullanım olanağı da bulabileceksiniz. Herhangi bir güç kesintisi yaşanması durumunda akünün devreye girmesiyle sürekli çalışma olanağı bulacağınız bariyer sistemleri ister yarı yoğun isterseniz de yoğun kullanımlarınıza uygun olarak tüm ihtiyacınıza cevap verebilecek.

Birbirinden farklı bariyer modeline uygun aksesuar seçeneklerinin kolay entegrasyonunun yanı sıra basit programlama imkanı da sunan bariyer modelleri kontrol ünitesi üzerinden çalışma parametrelerinin ayarlanmasına imkan tanımaktadır. Ayrıca güvenliğinizi teminat altına alacak özelliklerde herhangi bir engelle karşılaşması durumunda bariyer kolu kapanma sırasında durarak aksi yönde hareket edebilecektir. Daha pek çok işlevsel özellikleriyle bariyer kolunun uzunluğuna göre saniyeler içerisinde açılıp kapanabilen sistem zaman tasarrufu açısından da büyük avantaj sağlayacak.

Toplu konu, apartman ve site girişleri için aracınızla giriş çıkış yaparken artık açma kapama derdiyle uğraşmadan otomatik olarak bariyer sisteminin açılıp kapanmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca bariyer sistemleri ihtiyaçlarınızı karşılamak için siparişini verdiğiniz her markanın tercih ettiğiniz her bariyer modeli için yetkili servis hizmetleri de bulunmaktadır.

Farklı markaların zengin bariyer modelleri arasından firmamız ayrıcalığında sipariş vererek kısa sürede servis ekibini yönlendirdiğimiz adresinize kolay ve hızlı kurulum imkanından faydalanabilirsiniz. Zahmetsizce beklediğinizden de kısa sürede kullanım imkanı bulacağınız yetkili servis hizmetleri sonrası bariyer sisteminde bir aksaklık veya problem yaşamanız halinde tüm ihtiyaçlarınızı konunun uzmanı servis ekini arayarak giderebilirsiniz. Uzun yıllar sorunsuz kullanımlarınız için sağlam ve dayanıklı yapıda imal edilerek kalite ile satışa sunulan bariyer modelleri tüm ihtiyaçlarınızı karşılamanıza yetecek.

Dilerseniz her markanın bariyer sistemleri için kit ürünlerini de tercih edebilirsiniz. Bir bariyer modeli ve yanına ek olarak dahil edilen aksesuar seçenekleriyle tek fiyat politikasında bütçenizi zorlamadan bariyer ihtiyacınızı set halinde de karşılayabilirsiniz. Bariyer modeli ve tercih edeceğiniz aksesuar seçenekleri için tek tek fiyat ödemek yerine set halinde ürünlerin sahibi de olabilirsiniz. Gerek satış hizmetlerimizde gerekse satış sonrası yetkili servis imkanının bulunduğu faaliyetlerde müşteri ihtiyaçlarına hitap eden tüm detayları firmamızda bulabilirsiniz. Müşterinin her türlü otomatik kapı sistemleri ve alternatifler için ihtiyaçlarına yönelik faaliyetlerimizde güven duyacağınız bir kalitede ürüne sahip olacaksınız.

Uygun fiyat avantajlarında bariyer sistemleri otomatik kapı kullanımının zor ve imkansız olduğu alanlar için hem şeffaf bir görünüm sağlayacak hem zaman ve enerji tasarrufuna imkan tanıyacak hem de bütçenizi zorlamayacak. Sizler de ihtiyaçlarınızı doğru yerde inceleyerek siparişlerinizi vakit kaybetmeden verebilirsiniz. Güvenli kullanımların yanında kullanımda konfor sağlamanız adına yedek parça olarak da tercih edebileceğiniz aksesuar seçenekleri uzun vadede yüzünü güldürecek.

Bariyer sistemlerinin işlevselliği gerek yaşam alanlarınızda gerekse endüstriyel tesis girişlerinde basit montaj imkanının ardından basit programlama imkanı ile kolay kullanımı beraberinde getiriyor. Tüm ihtiyacınıza cevap verecek kapasitede bariyer modelleriyle artık bütçenizi zorlamadan siparişlerinizi sizler de hemen verebilirsiniz.