Projects - Bahçe Kapısı Motoru

Bahçe Kapısı Motoru


Proje Açıklaması

Kanatlı veya yana kayar bahçe kapıları için bahçe kapısı motoru ihtiyacınızı artık güvenle karşılayabilirsiniz. Yay ve otomasyon sistemlerinin öncü markalarından birbirinden farklı motor modelini ihtiyaçlarınıza göre tercih edebileceğiniz firmamızda her ihtiyacınıza uygun model seçeneği sizleri bekliyor. Motor modellerinin aksesuar seçenekleriyle entegre yapısı, kontrol ünitesi üzerinden basit programlama imkanı ve çok daha fazlası ile sizler de artık tüm ihtiyaçlarınızı güvenle karşılayabileceksiniz.

Yaşam alanlarınızda konfor anlayışınızı bütünüyle değiştirecek olan bahçe kapısı motoru uzaktan yönetimi sağlayacak şekilde dizayn edilerek geniş ürün yelpazesinde pratik çözümler sunmaktadır. Bahçelerin özellikle geniş bir araziye yayılmış araç giriş ve çıkışının yoğun olduğu alanlar için en ideal ve hızlı çözümleri bulacaksınız. Toplu konut girişleri, apartman ve site girişleri gibi alanlarda ve buna benzer daha pek çok alanda tercih edeceğiniz otomatik kapılar için bahçe kapısı motoru kapılarınızın uygunluğuna göre seçenekler sunmaktadır.

Motor mekanizmasına ek olarak algılayıcı sensör takılmış aksesuar seçenekleriyle de kişilerin araçlarından inmeden otomatik olarak kapıların açılıp kapanması sağlanabildiği gibi tercihe göre uzaktan yönetimi sağlayarak da kapının açılıp kapanması tek tuş ile uzaktan kumanda sayesinde gerçekleştirilebilmektedir.

Güveninize kalıcı bir itimat sağlayacak dayanıklı yapısında zorlu hava şartlarına dayanım gösterebilecek şekilde dizayn edilen bahçe kapısı motoru güvenli kullanımlar için uygundur. Güvenli kullanımlarınıza ek olarak dahil edilen akıllı teknolojik sistemde kapı mekanizmasının özellikle kapanması durumunda herhangi bir canlı ya da cansız engelle karşılaşılması mekanizmanın durarak aksi yönde hareket etmesini sağlayacaktır. Güvenlik standartlarına uygun olarak güveninize kalıcı bir itimat sağlayacak uzun yıllar sorunsuz kullanım imkanı ile yaşam alanlarında otomatik kapılarınıza dair rahatlığın keyfini doyasıya yaşayacaksınız.

Apartman ve site gibi toplu konutlar için giriş çıkışın yoğun olduğu alanların dışında villa tarzı bahçeli evleriniz için de konfor sağlamak istediğinizde tercih edebileceğiniz bahçe kapısı motoru hem güvenlik açısından hem zaman tasarrufu açısından büyük kolaylık sağlayacak.

Birbirinden farklı markalarda bütçenize uygun fiyatlarda her ihtiyacınızı karşılayacağınız bahçe kapısı motor modelleriyle müşteri memnuniyetini maksimum düzeyde sağlayan firmamız yetkili servis hizmetlerinden de faydalanmanıza imkan tanımaktadır. Siparişini vereceğiniz bahçe kapısı motoru için kısa sürede yetkili servis hizmetleri dahilinde montaj imkanından faydalanabilirsiniz.

Bahçe kapılarınızı kullanımlarınız sırasında herhangi bir sorun yaşamanız halinde her türlü soru ve sorunlarınızı konunun uzmanı personellerin kolaylıkla giderebildiği servis hizmetleri de mevcuttur. Bu sayede gerçekleşmesi muhtemel tüm sorunlarınızı kolaylıkla geride bırakarak yaşam alanlarınızda sorunsuz kullanımlarınıza uygun motor modelleri uzun yıllar rahatlıkla kullanılabilir.

Kanatlı veya yana kayar(sürgülü) kapılar için tek ve çift kapı ağırlığı, kapı kanadı uzunluğu ve genişliğine bağlı olarak uygun motor modellerini kalite standartları çerçevesinde imal edilmiş ürünler olarak bulmanız mümkün. Farklı markaların pek çok bahçe kapısı motoru ürünü olarak ihtiyaçlarınızı karşılayacağınız uygun fiyatlarda kit ürünleri de tercih edebilirsiniz. Kit ürünler arasında yer alan bahçe kapısı motorunu tercih ettiğinizde motor modeline ek olarak uygun aksesuar seçeneklerinden de faydalanarak hem motor modeline hem de aksesuar seçeneklerine tek fiyat ödeyebilirsiniz. Set halinde satışa sunulan motor modellerinin uygun fiyatları bütçenizi zorlamayacağı gibi ihtiyaçlarınızı da ertelemeden bu konfordan faydalanmanıza imkan tanıyor.

Müşteri ihtiyaçlarına hitap eden pek çok motor seçeneğinde en uygun motor modelini tercih ederek yaşam alanlarınızda rahatlığın keyfini yaşayabilirsiniz. Aksesuar seçenekleriyle işlevsel özelliklerini maksimum düzeye çıkaracağınız motor modeli kontrol ünitesi üzerinden kolay ve basit programlama ile otomatik kullanımlarınıza uygun kapı mekanizmalarını hazır hale getiriyor. Motor modellerinin işlevsel boyutlarında doğruluğu, güvenliği ve güvenilirliği bulacağınız alternatifler tüm motorlarda akıllı teknolojiye dayalı sistemlerin de entegre edilmesine imkan tanımaktadır.

Hızlı ve kolay kurulum ile hızlı ve basit programlama seçeneklerinde bahçe kapısı motoru konfor sağlayacak alternatifleri ihtiyaçtan da öte bir kullanım imkanıyla sizlere sunuyor. Yaşam alanlarınızda konforun otomatik kapılar için sağlandığı bahçe kapısı motor modellerini sizler de tercih edebilirsiniz. Satış ve satış sonrası servis imkanında hiçbir sorun yaşamadan uzun yıllar kullanabileceğiniz motor modelini vakit kaybetmeden sizler de seçerek uygun fiyat avantajlarında siparişlerinizi verebilirsiniz.