Blog

Otomatik Döner Kapı

Kapı sanayisinin en etkili ürünlerinden biri olan otomatik döner kapı çeşitleri, yoğun giriş ve çıkış olan yerlerde tercih edilen bir üründür. Bu kapı çeşitleri alüminyum çerçeve ve cam tasarım çalışmaları meydana getirilmektedir. Silinmesi kolaydır. Özel yerlerin güvenliğini maksimuma çıkarır. Binaya giriş yapacak kişilerin metrelerce öteden fark edilmesini sağlamaktadır. Giriş dekor çalışmaları ile uyumlu özelliklere sahiptir. İlk çıkan döner kapı seçenekleri, içeriye giren kişinin kapıyı itmesi ile çalışıyordu. Bu nedenle sürekli kirleniyordu. Ayrıca hızlı bir şekilde giren kişi, kapının hızlı bir şekilde dönmesine neden oluyordu. Bu nedenle kullanımı problem olan kapılardır.

 

Otomatik Kapılar

 

Bu kapılar, manuel kapılara göre daha kullanışlıdır. Kapıdan geçecek kişi, kapıya dokunmadan geçebilmektedir. Bu şekilde sorunsuz bir geçiş meydana gelmektedir. Bölme sayısına göre ve şekil özelliklerine göre sınıflandırılmaktadır. Özel sessiz motoru sayesinde dönen kapılar, zorlamaya gerek bırakmadan kolay geçiş işlemi gerçekleştirmektedir. Cam malzemesi sağlam ve dayanıklıdır. Darbelere karşı dirençli olan bu camlar, karşı tarafı sorunsuz bir şekilde göstermektedir. Güvenlik görevlileri, döner kapı çeşitleri sayesinde, gelen kişileri çok geriden teşhis ettikleri için maksimum güvenlik hizmeti verebilmektedir.

 

Kullanıldığı Yerler

 

Çok kalabalık mekanlarda kolay geçişi sağlayan bu ürünler, büyük alış veriş merkezlerinde, Resmi kurumların girişlerinde ve büyük şirketlerin girişlerinde kullanılmaktadır. Kargaşa meydana getirmeden aynı anda onlarca kişinin geçişini sağlayan döner kapılar, iç mekanın soğumasına da izin vermemektedir. Özel izolasyon özellikleriyle, dış kısımdaki toz ve nemi de dışarıda bırakmaktadır. Kolay silinir ve paslanmaz. Bu özelliği ile uzun ömürlü ve kullanışlıdır. Pratik kullanım özellikleri uzun süre fonksiyonel özellikleri koruyabilir. Alüminyum kısımları paslanmaz ve kolay silinir. Beyaz renkli krem şeklindeki yüzey temizleyici ürünlerle oldukça parlak bir görünüşe sahip olabilir.

 

Yağmur, kar, toz ve benzeri birçok olumsuz hava koşullarına karşı problemsiz kullanım özelliklerine sahiptir. Bakım ve onarım işlemi gerektiği zaman, parça ve servis işlemleri mümkündür. Servis olanakları sayesinde yıllarca sorunsuz kullanılabilir. Montaj işlemlerinde, giriş bölümünün boyutları baz alınmaktadır. Giriş dekor çalışmaları ile birebir uyumlu tasarım çalışmaları ile istediğiniz çalışmaları kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

social position

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir