Blog

NİCE WIDE Serisi Kollu Bariyer

NİCE WIDE Serisi Kollu Bariyer

Elektromekanik bariyer sistemleri, 24 Vdc motor, kontrol üniteli, ayarlanabilir hız ve engel tanıma özellikleriyle tasarlanmıştır.

Galvaniz çelik veya paslanmaz çelik (AISI 304) in üç gövde ölçüsünde 3 metreden 7 metreye iki tip gövde niteliği taşır.

Daha konforlu ve bakım ile programlamada güvenlidir. Aynı kontrol ünitesi bütün WIDE serisi bariyerlerde kullanılır. Kontrol ünitesi gövdenin içinde kolay ulaşılabilir bir noktadadır.

Maksimum engel tanıma özelliği ile açılmada ve kapanmada minimum bir etkide bile tetiktedir.

Elektronik olarak ayarlanabilir hıza sahiptir. 3.5”den (WİDE M) 5”e (WİDE L) kadar açılma süresi ayarlanabilir.

Eliptik kesim kol ile daha hafif ve rüzgar direnci daha yüksektir. Özel profil kol ile aksesuar bağlantıları daha kolaydır. Bariyer kolu hem sağa hem de sola takılabilir. Böylece sağlamlık, güvenilirlik ve kolay kurulum sağlar.

Pratik yay gergi aparatı ile yay ayarı daha kolaydır.

Sistemin çalışmasını CARICA (2 adet 12 V 7 A akü ile) veya PS324 akü sistemi ile kesintisiz devam ettirebilirsiniz.

Üçgen anahtar sayesinde bariyeri manuele almak kolaydır.

OGS ve HGS sistemleri ile uyumludur.

WIDES, 3 veya 4 m bariyer gövde; WIDES KIT1, WIDES, 3-4 m kol, flaşör, stiker, çatal ayak; WIDES KIT2, WIDES, 3-4 m kol, fotosel, flaşör, alıcı ve 2 adet kumanda, stiker, çatal ayak;

WIDEM, 3 veya 4 m bariyer gövde; WIDEM 4 KIT1, WIDEM, 4 m kol, flaşör, stiker, çatal ayak; WIDEM 5 KIT1, WIDEM, 5 m kol, flaşör, stiker, çatal ayak, WIDEM 4 KIT2, WIDEM, 4 m kol, fotosel, flaşör, alıcı ve 2 adet kumanda, stiker, çatal ayak, WIDEM 5 KIT2, WIDEM, 5 m kol, fotosel, flaşör, alıcı ve 2 adet kumanda, stiker, çatal ayak;

WIDEL, 6-7 m bariyer gövde; WIDEL 6 KIT1, WIDEL, 6 m kol, flaşör, stiker, çatal ayak; WIDEL 7 KIT1, WIDEL, 7 m kol, flaşör, stiker, çatal ayak; WIDEL 6 KIT2, WIDEL, 6 m kol, fotosel, flaşör, alıcı ve 2 adet kumanda, stiker, çatal ayak; WIDEL 7 KIT2, WIDEL, 7 m kol, fotosel, flaşör, alıcı ve 2 adet kumanda, stiker, çatal ayak özelliklerine sahiptir.

social position

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir