Blog

Manuel Döner Kapı

Günümüz şartlarında artan insan nüfusu, beraberinde kapılarda yeni teknolojinin meydana gelmesini sağlamıştır. Döner kapı fiyatları kategorisinde manuel seçeneklerle, büyük alışveriş merkezlerine, resmi kurumlara ve diğer büyük iş merkezlerine giriş ve çıkış işlemleri problem olmaktan çıkmıştır. Normal kapı seçeneklerinin kalabalık mekanlarda kullanıldığını düşündüğümüz zaman birçok problem meydana gelmektedir. Kapı sürekli açık kalacaktır.

 

Isınma ve temizlik gibi sorunlar meydana gelecektir. Ayrıca görüş alanı daralacak ve güvenlik problemleri meydana gelecekti. Camlı ve alüminyum çerçeveli manuel döner kapı seçenekleriyle, karşıdan gelen kişileri metrelerce öteden fark eden güvenlik görevlisi, kişi analizini kolay bir şekilde gerçekleştirebilir. Bu özelliği sayesinde bu kapıların kullanım alanı genişlemiştir. Büyük otellerde kullanılan bu kapılar, gelen müşterilerin daha kolay geçiş yapmasını sağlamaktadır. Bölüm sayısına göre fiyatlandırılmaktadır.

 

Kullanımı Pratiktir

 

Döner kapı seçeneklerinin en önemli özelliği pratik kullanımıdır. Kapıdan içeri giren kişi hafif bir itekleme ile kapı döner ve seri adımlarla karşıya geçme işlemi gerçekleşmektedir. Bölmelerin geniş olması kişi geçiş sayısının artmasında önemli rol oynamaktadır. Silinebilir özellikleriyle tercih edilen ürün, paslanmaz çerçeve özelliği ile uzun yıllar estetik görünümünü koruyabilir. Sürekli kapalı kalan ancak geçiş sağlayan özelliği ile klasik kapılardan daha etkili fonksiyonel özelliklere sahiptir. Döner kapı arızaları kategorisinde, parça desteği, servis desteği ve de montaj özellikleriyle tercih edilen bu ürünler, maksimum güvenlik tedbirleri kategorisinde tercih edilen ürünler içerisinde yer almaktadır.

 

Görkemli Dekor Çalışmalarında Kullanılmaktadır

 

Beş yıldızlı otel, büyük iş merkezleri, kalabalık alışveriş merkezleri, önemli kurumsal binalar ve benzeri birçok mekanın giriş tasarımları ile uyumlu olan dekor özelliklerine sahiptir. Cam ve alüminyum, bütün dekor çalışmaları ile uyum sağlamaktadır. Özellikle dışı camlı girişlerde kullanılan bu ürünler, birinci sınıf görsel özelliklere sahiptir. Dışarıdaki tozu ve yağmuru dışarıda bırakan bu ürünler, iç mekanların temiz kalmasında ve ısınmasında önemli rol oynamaktadır. Bu özellikleriyle geniş bir kullanım alanına sahip olan bu ürünler, özel ölçü alma işlemlerinin ardından montajlanmaktadır. Etkili kullanım özellikleriyle tercih edilen bu ürünlerde katalog seçeneği bulunmaktadır. Müşterilerimizin istediği modeller, kolay bir şekilde kısa zamanda hazırlanmaktadır.

social position

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir