Blog

Mantar Bariyer

Özellikle büyük şehirlerin en büyük problemlerinden biri olan trafik sorunu, yalnızca sürücülerin işini zorlaştırmakla kalmayıp yayaların da yaşamlarına doğrudan etki eder.

Park sorunu da yine trafik problemi ile gelişen bir durumdur. Gerek iş ve ticaret merkezlerinde gerek toplu yaşam alanlarında gerek caddelerde yine hem sürücüleri hem yayaları olumsuz etkileyen bu sıkıntı için çeşitli çözümler üretilmeye çalışılmakta.

Başta park sorunu yaşanan yerlerde, hem yayaların geçişini engellememesi hem de araçların hareketlerini sınırlandırması nedeniyle bariyer sistemlerinden mantar bariyerlerin kullanımı günden güne artıyor.

Mantar bariyer, kullanıcılarından olumlu dönütler alırken otomatik sistemler alanında adını kanıtlamış bulunan BFT de en fazla tercih edilen marka olmakta.

Kalite, güvenlik, dayanıklılık, şıklık ile kendini kanıtlamış bulunan BFT, müşterilerinin beğenisini toplamaya mantar bariyerlerde de devam ediyor.

BFT bariyerleri tercih edecek olan kullanıcılar, tamir, bakım, onarım, yedek parça güvencesini de kazandığı gibi müşteri hizmetleri ile yaygın yetkili servis ağı desteğini de yanında buluyor.

BFT bariyer sistemleri darbeye ve hava koşullarına dayanıklıdır. Işıklı ve alarmlı modelleri mevcuttur. Bir elektrik kesintisi halinde bariyer açık ya da kapalı konumda kalır, kesintide herhangi bir çarpmaya neden olmamak için otomatik olarak yavaşça açık pozisyona geçer.

7/24 muhatap bulabilmenin ve ürününü alanında uzman bir ekibe teslim etmenin rahatlığı, BFT müşterileri için sıradan.

Yana Kayar Kapı Otomasyonu, Elektromekanik Kanatlı Kapı Otomasyonu, Hidrolik Tip Kanatlı Kapı Otomasyonu, Radarlı Kapı Mekanizmaları, Garaj Kapısı Otomasyonları, Endüstriyel Katlanır Kapı Otomasyonları, Geçiş Kontrol Sistemi Otomasyonu BFT’nin diğer ürünlerindendir.

social position

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir