Blog

FAAC J355 M30-P1 HA Mantar Bariyer

Sertifikalı çevre güvenliği sağlanması gereken uygulamalar için ideal bir seçim olarak J355 M30-P1 HA otomatik mantar bariyer modelini tercih edebilirsiniz. Askeri alanlar ve ekçilikler gibi hassas alanlar başta olmak üzere özel güvenlik gereksinimi olan alanlar için araç geçişlerini sınırlandırmak, korumak ve kontrol etmek amacıyla otomatik bariyer serisi ürün modelinden yararlanabilirsiniz. Ayrıca ürün grubu serisinde bu bariyer modellerini tercihinize göre havaalanları, konsolosluklar, bankalar, limanlar vb. yerlerde de kullanabilirsiniz.

J355 M30-P1 HA bariyer modeli Amerikan Standart ASTM F 2656-07-Çevre bariyerleri araç darbe testi için standart test yönetimine göre test edilmiş ve en yüksek sınıf penetrasyon sertifikasını elde etmiş bir üründür. Koruma seviyesini arttırmak amacıyla hızlı bir yükselme hızında garantiyi sunan ürün EFO(acil durumlarda hızlı çalışma) versiyonuna da sahiptir. Yoğun ve güvenilir kullanımlarınıza uygun olarak gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz bariyer modeli güç kesintisi durumunda yükselmiş konumda kilitlenebilmektedir. Hidrolik çalıştırıcı hareket kabiliyetine sahip olan ürün modeli kataforez işlemli ve boyalı 16mm kalınlığında paslanmaz çelik silindirden oluşmaktadır. Taç biçimli LED ışıklı yanıp sönen lamba ile göce görüşünü mümkün kılan bariyer modeli su geçirmez galvanizli çelik oyuk ve sıvıların geri döndürülmesi için bağlantı sistemine sahiptir. Seri içerisinde iki farklı model seçeneği bulunan otomatik bariyer modellerinde maksimum uzunluk 50 metre, yükseklik 1000mm, silindir çapı ise 355mmdir. Ip66 koruma sınıfına da dahil edilen ürünün çalışma ortam sıcaklığı -15C derece ile 55C derecedir. Opsiyonel olarak tercih edilebilecek olan ürün de isse çalışma ortam sıcaklığı -40C dereceden 55C dereye kadardır.

J355 M30-P1 HA otomatik bariyer modeli hakkında detaylı bilgi ve sipariş için firmamızı arayabilirsiniz. Ayrıca FAAC yetkili servis bölümümüzden de kullanımlarınız sırasında kaliteli bir hizmeti alacaksınız.

social position