Blog

FAAC J200 HA Mantar Bariyer

Yerleşim alanlarında otomatik bariyer sistemleri içerisinde yerleşim alanlarına araç geçişlerini kontrol etmek amacıyla kullanabileceğiniz bir bariyer modelini firmamız garantisinde ihtiyaçlarınıza sunuyoruz. Estetik tasarımda göz önünde bulundurularak firmamız garantisinde imal edilen bariyer modeli akılcı bir kontrolün garantisini sizlere vermektedir. Yetkili personel veya otomatik komutlar aracılığıyla çalışan bariyer sistemi hızlı olduğu kadar sessiz bir çalışma özelliği göstermektedir. Tercihe göre seçilebilen kurulum aksesuarları yapılandırılması mümkün aerodinamik bir ürün olarak ihtiyaçlarınıza sunulmaktadır. Yalnızca 90 kg mekanizma ağırlığı bulunan ürün bu sayede nakliye, saklanma ve kurulum kolaylığı sağlayabilmektedir. Basitleştirilmiş bakım tercihe göre tek kişi ile de yapılabilmektedir.

Hidrolik çalıştırıcı hareket kabiliyeti sergileyen otomatik bariyerin yüzeyi boyalı çelikten olmakla birlikte 600mm yüksekliği ve 200mm çapında silindir çapı bulunmaktadır. Kataforez işlemli ve boyalı 5mm kalınlığında paslanmaz çelik silindir ve toz boyalı koyu gri metalize edilmiş RAL 7021 yüzey kaplaması mevcuttur. Emme gücü 230 W olan J200 HA otomatik bariyer modeli ıp56 koruma sınıfına dahil edilmekle birlikte -15C derece ile 55C derece arsında çalışma ortam sıcaklığında uzun yıllar sorunsuz kullanımlarınıza olanak sağlar. Ayrıca üründe ısıtıcılı çalışma ortam sıcaklığı -25C derece ile 55C derece arsındadır. Yükselme süresi 5 saniye olan ürünün alçalma süresi yalnızca 7 saniyedir. Maksimum uzunluğu 50 metre kadar olan bariyerin boyutları 400*500*800mmdir.

Kullanım konforunuza bağlı olarak oyuk ısıtıcı, basınç anahtarlı boşa alma aparatı, akustik sinyal ve LED lamba kiti gibi aksesuarlarla da otomatik bariyer sisteminin çok daha fonksiyonel hale gelmesini sağlayabilirsiniz. FAAC garantisinde imal edilen ürünlerimiz için FAAC yetkili servis hizmetlerimizden de yararlanabilirsiniz. Deneyimli personellerimiz her türlü probleminizi kısa sürede memnuniyetiniz adına ortadan kaldıracaktır.

social position

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir