Blog

FAAC J 275 SA Mantar Bariyer

Ürün grubu serisinde yarı otomatik olarak tercih edeceğiniz J275 SA mantar bariyer modelini eski şehir merkezlerine, telle çevrilmesi zorunlu alanlara veya trafiğe ara sıra açılan alanlarda araç geçişini kontrol etmek amacıyla kullanmanızı mümkün kılan bir model olarak ihtiyaçlarınıza sunulmaktadır. Gazla çalışan hareket kabiliyetindeki motor teknolojisi yükselmede 1 anahtarın boşa alınması ile otomatik olarak sistemli çalışmasını mümkün kılmaktadır. Güç kaynağı ve kablolama gerektirmeyen ürün özel boşa alma anahtarı ile kolay ve güvenli hareket kabiliyeti sergileyecektir. Yükselmiş durumda sabit kalma özelliği gösteren ürünün bakımı da kolay ve zahmetsizdir. 600mm yüksekliğinde 275mm silindir çapı bulunan modelde silindir malzemesi standart versiyonda 7mm kalınlığında Fe 360 çelikten oluşmaktadır. Standart saptırıcı şeritte yüksekliği 55mmye ulaşan mantar bariyerde taç biçimli merkezi LED ile yanıp sönen lamba bulunmaktadır. Bu sayede gece görüşünü de mümkün hale getirir.

Yükselmiş konumda özel açma anahtarıyla birlikte mekanik kilit özelliği de bulunan J275 SA yarı otomatik mantar bariyer kurulum aksesuarlarının yanı sıra opsiyonel aksesuar seçeneklerine de geçiş özelliği gösterebilmektedir. Standart silindir yüzey kaplaması kataforez ve polyester tozu boyalı, RAL 7021 metalik koyu gri olan ürün paslanmaz çelik versiyonunda silindir malzemesi olarak AISI 316 parlak boyalı (6mm kalınlığında)uzun ömürlü kullanımlarınız için tercih edilmiştir.

J 275 SA yarı otomatik mantar bariyer ürün grubu modeli hakkında ihtiyaçlarınız ölçüsünde daha detaylı bilgi ve sipariş için firmamız müşteri danışmanları ile iletişime geçebilirsiniz. Satış sonrası servis hizmetlerimizle de dilerseniz tüm ihtiyaçlarınızda FAAC yetkili servis hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Konusunda uzman personellerimiz tüm sorunlarınıza stabil çözümler üreterek en kaliteli hizmeti de müşterilerimizin ihtiyaçlarına sunacaktır. Sizler de FAAC ile tanışın hayatınızı kolaylaştırın.

social position