Blog

FAAC J 275 F Mantar Bariyer

Ticari, endüstriyel alanlar ve kent geçişleri için ürün kategorisi içersinde farklı bir model olarak müşteri ihtiyaçlarına hitap eden J 275 F bariyer modeli sabit tipte bir bariyer modelidir. Diğer geri çekilebilir modellerle birlikte kurulum sağlanabildiği gibi geçiş yolu sınırlandırmak istenen alanlar için de doğru bir seçim olacaktır. Yer kaplamayan bir kurulumu mümkün kılan bariyer türünde elektrik bağlantılarına da ihtiyaç yoktur. Yalnızca sınırlı kazı işlemleriyle basit bir şekilde gerçekleştirilecek kurulum güç kaynağı da gerektirmeden kullanımlarınıza olanak sağlamaktadır. Diğer bariyer modelleriyle karma kurulum da gerçekleştirebileceğiniz gibi estetik bir görünüm kazanmasını da sağlayabileceksiniz. Silindir yüksekliği 600mm ve 800mm olmak üzere iki farklı model seçeneğini sizlere sunan J 275 F sabit bariyerler 275mm silindir çapına sahiptir. 4mm kalınlığında Fe 360 çelikten oluşan standart versiyonda silindir malzemesi, kataforez ve polyester tozu boyalı RAL 7021 metalik koyu gri standart silindir yüzey kaplaması mevcuttur.

Silindir başı alüminyum RAL 9006 malzemesinden kullanılarak tasarlanmıştır. 600mmlik sabit bariyer modeli 34 kg iken, 800mmlik sabit bariyer modeli 38kgdır. Ayrıca standart saptırıcı şeritte yükseklik 55mm boyutundadır. Taç biçimli merkezi LED ile yanıp sönen lamba özelliğine sahip J 275 F modellerine kurulum aksesuarı kullanılabildiği gibi opsiyonel bir aksesuar olarak tercihlerinize göre oyuk kapağı aksesuarını da kullanabilirsiniz.

Sabit tipte bir bariyer modeli olarak tercih edebileceğiniz J 275 F bariyer modeli hakkında daha geniş bilgi ve sipariş için müşteri danışmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz. Vereceğiniz siparişlerin sonrası kullanımlarınız sırasında karşılaşmanız muhtemel her türlü soru ve sorun karşısında FAAC yetkili servis hizmetlerimizden de yararlanabileceksiniz. Konusunda uzman personellerimiz soru ve sorunlarınıza kalıcı çözümleri sunarak kaliteli bir hizmet sizlere verecektir.

social position