Blog

IGEA 230 V Tek Kanat Dairesel Kapı Motoru Kiti

IGEA 230 V Tek Kanat Dairesel Kapı Motoru Kiti

IGEA 230 V tek kanat dairesel kapı motoru kiti, 250 kg’a kadar ağırlığı ve 2.5 metreye kadar uzunluğu olan kanatlı kapılara uygulanan motorun setidir.

IGEA 230 V tek kanat dairesel kapı motoru setinde IGEA 230 V tek kanat, DESME A15 emniyet fotoseli, B LTA 230 V antenli flaşör, MITTI 2-G kumanda, ALTAIR P SD kontrol ünitesi yer alır.

Kanatlı kapı motorlarında BFT Türkiye ürünleri güvenle tercih edebileceğiniz kaliteli modellerdir. Daha çok villa, apartman ve endüstriyel tesislerde kullanılmakla beraber pek çok yerde tercih edilen kapılar, otomatik motorlarla geliştirilmekte ve daha işlevsel hale gelmektedir.

IGEA 230 V tek kanat dairesel kapı motoru kitinde olduğu gibi, ürünlerin set halinde satışı, müşteri için önemli avantajdır. BFT Türkiye zaten kaliteli ve hesaplı ürünler sunar. Set satışlar ise her bütçeye uygun bu fiyatları daha da indirir. Kit ürünler,  otomatik motorun yanı sıra bu motorun bağlantı donanımlarını da barındırdığından son kullanıcı için garantili montaja imkan verir. Orijinal tüm aksesuarlar motor ile birlikte sunulur ve talep halinde yine BFT Türkiye garantisiyle servis ekibince montajı yapılır.

BFT, müşterilerinin ihtiyaç alanına göre en doğru ürünü sunmak için keşif hizmetinde de bulunur. Kapının ağırlığına, uzunluğuna, kullanım sıklığına ve bulunduğu yerin hava koşullarına göre bağlanacak motor belirlenir. Servis birimi, montaj, bakım, tamir işlemleri için de yedi gün yirmi dört saat yardımcınızdır.

Ürünler ve diğer hizmetler için 0 (212) 451 20 35 numarasından bize ulaşabilirsiniz.

social position

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir