HAKKIMIZDA

Bariyer sistemleri de dahil olmak üzere yay ve otomasyon sistemlerinde satışa sunduğumuz tüm ürünlerin ihtiyaçlarınızı güvenle karşılamanızı sağlayacak sistemlerle beğeninize sunulması ihtiyaçlarınıza birbirinden farklı alternatifleri de beraberinde getiriyor. Faac, Nice ve Bft markalarımız içerisinde her türlü ihtiyacınıza uygun ürün seçeneklerini bir arada bulabilirsiniz. Evlerinizde, iş yerlerinizde, toplu konutlarda, endüstriyel alanlarda ve çok daha fazlası için geniş bir ürün yelpazesinde otomatik kapı otomasyonları ile hem geçiş alanlarını sınırlandırabilir hem kullanımda konfor sağlayabilir hem de otomatik kapılarınızın yönetimini elinizde bulundurabilirsiniz.

Ürün satışında güven duyacağınız markalarımız ile sektörün önce gelen isimlerinin ürünleri yedek parça ve aksesuar seçenekleriyle bir arada sunuluyor. Mimari projelerinize estetik tasarımı ile şık bir görünüm kazandıracağınız ürünler kullanım ihtiyacı duyduğunuz her alanda farklı ihtiyaçlarınıza alternatif çözüm olanakları sunuyor.

Bft ürünleri için yana kayar kapı otomasyonlarından kanatlı kapı ve seksiyonel kapı otomasyonlarına, radarlı kapı otomasyonlarından endüstriyel tip katlanır kapı otomasyonlarına kadar pek çok ihtiyacınızı güvenle karşılayabilirsiniz. Satışa sunulan ürünler arasında kollu bariyer sistemleri ve bollard tipte mantar bariyer seçenekleri de mevcuttur. Müşteri ihtiyaçlarına hitap eden ürünler dahilinde kit ürünlerden de faydalanarak kapı mekanizmaları için motor modeli tercih ettiğinizde uygun aksesuar seçeneklerine de set halinde sahip olabilirsiniz.

Nice ürünleri için tüm kapı sistemlerinden bu kapı sistemlerinin motor modelleri ve aksesuar seçeneklerine kadar her ihtiyacınızı güvenle karşılayabilirsiniz. Markalarımız arasında bulunan Faac ürünleri için de tüm otomatik kapı sistemleri ve aksesuar seçeneklerini bir arada bulabilirsiniz.

Otomasyon çözümleri için sektörde dünya devi markalarımız arasında ihtiyacınıza en uygun marka ve modeli tercih ederek ürünlerin siparişlerini kolaylıkla vermeniz mümkün. Gerek yaşam alanlarında gerekse iş yerleri ve endüstriyel alanlarda estetik görünümü ve işlevsel kullanımı ile zamandan ve bütçenizden tasarruf sağlayacak otomasyon sistemleri yaşam kalitenizi bir adım öteye taşıyacak.

Bft, Nice ve Faac markalarımı için en uygun fiyatlarda ürün satışının yanı sıra geniş bir yelpazede servis imkanından da faydalanabileceğiniz faaliyetlerimizde siparişi verdiğiniz ürün için servis hizmetlerimizden de faydalanabilirsiniz. Kaliteli ve güvenilir ürün satışını satış sonrası destekle de devam ettirdiğimiz servis hizmetlerimizde ürün montajı yapılarak uzun yıllar sorunsuz kullanımlarınıza hazır halde sizlere teslim edilmektedir. Güvenlik açısından kapıların her türlü yönetimini elinizde bulunduracağınız bilgilerle destek alacağınız montaj sırasındaki servis ekibinin aktaracağı kullanım talimatı ürünü uzun yıllar hiçbir sorun yaşamadan kullanımlarınıza imkan tanıyacak.

Markalarımız arasından tercih ettiğiniz herhangi bir ürün için sorun yaşamanız halinde küçük problemler için teknik destek ekibinden yardım alarak telefonla iletişim yolu ile küçük problemleri konunun uzmanı servis ekibinin sizi yönlendirmesiyle kolaylıkla çözüme kavuşturabilirsiniz. Olası bir arıza halinde çağrı merkezi yoluyla iletişime geçerek bırakacağınız arıza kaydı için yedek parça ve aksesuar seçenekleri gibi detaylar da ihtiyaçlarınıza sunularak kısa sürede problemlerinizin stabil bir şekilde giderilmesi sağlanmaktadır.

Her biri konunun uzmanı servis ekibinin ihtiyaçlarınızı güvenle karşılamanızı sağlayarak ürünlerinizi sorun yaşamadan kullanımlarınıza imkan tanıdığı güler yüzlü hizmetlerinde müşteri memnuniyetini bulacaksınız. Müşteri memnuniyeti odaklı tüm satış ve satış sonrası servis hizmetlerinde rahatlığın keyfini yaşamak bir başka olacak.

Yaşam alanlarınızda veya iş yerlerinizde rahat ve konforlu bir kullanım olanağı bulacağınız yay ve otomasyon sistemleri için dünyaca ünlü markaların en kaliteli ürünlerinden en ekonomik fiyat avantajları ile siparişlerinizi kolaylıkla verebilirsiniz. Motor, yedek parça ve aksesuar seçenekleriyle de kapı otomasyonlarının işlevsel özelliklerini maksimum düzeye çıkaracak ürünlerin de yer aldığı satış hizmetlerinde kullanımlarınız sırasında sorun yaşamanız halinde servis hizmetlerinden de faydalanarak tüm soru ve sorunlarınızı bizimle çözüme kavuşturmak mümkün.

Yay ve otomasyon sistemlerinde ihtiyaç duyduğunuz kapı mekanizmasını, motor ve aksesuar seçenekleri için Nice, Bft, Faac markalarımız arasından en doğru ürünle tercihlerinizi yaparak konforlu bir kullanım olanağı bulabilirsiniz. Tercih ettiğiniz her ürün büyük ölçüde zamandan tasarruf sağlamanıza imkan tanıyacak. Rahat ve konforlu kullanımı da beraberinde getiren ürünlerin uygun aksesuar seçenekleriyle entegre yapısı rahatlığın ve konforun keyfini uzun yıllar yaşamanıza imkan tanıyacak. Kaliteli ürünler için zevkinize uygun estetik tasarımlarda siparişlerinizi istediğiniz markanın ürününden vererek satış sonrası servis hizmetlerimizden de faydalanabilirsiniz.