HAKKIMIZDA

Değerlerimiz

Engdoor Bariyer ve kapı sistemlerinde kurumsal satış faaliyetlerimizde değerlerimizden ödün vermeden siz değerli müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarını güvenle karşılamasını sağlıyoruz. Manuel ve otomatik kapı otomasyonlarıyla rahatlığın ve konforun keyfini ihtiyaç duyduğunuz her alanda yaşamanızı sağlayan firmamız sektörün önde gelen marka ürünlerinin satış bayiliği ve satış sonrası servis hizmetleri ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılıyor.

Doğruluk ilkesinde tüm müşterilerimize en doğru ürünlerle en kaliteli hizmetin alınmasını sağladığımız faaliyetlerimizde şeffaflığımızdan ödün vermeden bütçenize uygun fiyatlarla ihtiyaçlarınızı karşılamanızı sağlıyoruz. Sürdürülebilir ve uzun vadede kullanım olanağı bulacağınız kapı otomasyonları ile sorunsuz kullanımlarınıza uzun yıllar kalıcı bir itimat sağlanacak. Ürün satışı ve satış sonrası servis hizmetinde kalıcı memnuniyet ilkesi ile müşterilerle uyum içerisinde ve saygı çerçevesinde tüm problemlerinizi de çözüme kavuşturuyoruz.

Kurumsal kimliğimizin güvenilirliği ile özgün tasarımlarda kalıcı ve estetik görünümleriyle özel olarak tasarlanan tüm kapı otomasyonları mekanların vazgeçilmez bir ürünü olarak şıklığı da beraberinde getirecek. Tüm ürünlerde kalite standartları çerçevesinde imal edilen birbirinden farklı seçenekler memnuniyetin devamlılığını sağlayacak bir servis hizmeti ile tamamlanıyor. Her türlü yedek parça ihtiyacınız için de devamlılık arz eden faaliyetlerimizde kapı otomasyonları ve bariyer sistemlerinin her türlü yedek parça, motor modeli ve kullanımda konfor sağlayacak aksesuar seçeneklerini de bulabilirsiniz.

Uzun yıllar siz değerli müşterilerimize en kaliteli ürün ve hizmetleri sağlamış olduğumuz faaliyetlerimizde bilgi ve deneyimlerin tecrübesi geleceğe taşınan değerler olarak her geçen gün daha da iyiye gitmekte ve memnun müşterilerimiz arasında sizleri de dahil etmekteyiz. Aklınızda kalacak ürün ve satış sonrasında hizmetleri güvenle alabileceğiniz değerlerimiz ile memnuniyetinizi yakın çevrenize de anlatarak onlarında ürün ve hizmetlerimizden faydalanmasını sağlayabilirsiniz.

Kalite standartları çerçevesinde imal edilerek ünlü markaların satışını üstlendiğimiz 3 farklı marka ürünlerde her ihtiyacınıza alternatif çözümleri siz değerli müşterilerimize sunuyoruz. Yaşam alanlarınızda konfor sağlayacak ürünlerin zaman yönetiminde zamandan da tasarruf sağlayacak kullanım konforu güveninizi de kazanacak. Uzun yıllar sorunsuz ve güvenle kullanabileceğiniz kapı otomasyonları ve buna ek olarak farklı ihtiyaçlarınız için satışa sunulan bariyer sistemleri doğruluğundan ve kalitesinden emin olacağınız akıllı teknoloji ile ihtiyaçlarınızı gidermenizi sağlıyor.

İhtiyaçlarınıza uygun ve birbirinden farklı özelliklerde geniş bir ürün yelpazesinde ihtiyaçlarınızı karşılarken değer verdiğimiz önceliklerimiz siz değerli müşterilerimizin ürün ve hizmetlerimizden maksimum düzeyde memnuniyet duymasına imkan tanıyacak. Gelişime ve sürdürülebilirliğe açık tüm faaliyetlerimizde tüm dilek, şikayet ve önerilerinizi insan kaynakları bölüm departmanımıza ileterek sizlere daha iyi hizmet sunmamızı sağlayabilirsiniz.

Siparişini vermiş olduğunuz ürünün hemen ardından faydalanabileceğiniz hizmetlerimizde konunun uzmanı servis ekibimizin güler yüzlü hizmetleri de sizlere daha kaliteli hizmet adına bizim için önemlidir. Her türlü eğitim programlarının da düzenli olarak personel ekibimize kaliteli bir hizmet adına sağlandığı faaliyetlerimizde müşteri ile iletişimin kalitesi de değerlerimiz arasında yerini almaktadır.

Yaratıcı ve gelişime açık arge çalışmalarında ürün satışından, servis hizmetine kadar kusursuzluğu sağlayacağımız faaliyetlerimiz için bütçenize uygun fiyat avantajlarını da fark edeceksiniz. Faac, Bft ve Nice markalarının satış bayiliğinde otomatik kapı mekanizmaları, motor modelleri ve ürünlere entegre yapı sergileyecek ve kolay kullanım imkanı bulacağınız tüm aksesuar seçeneklerini bir arada bütçenize uygun fiyatlarda bulabilirsiniz. Siz değerli müşterilerimize sorumluluk duygusunun getirdiği duyarlılığımızda memnuniyetiniz yüzünüzden okunacak. Ürünü sipariş vermenizle kısa sürede montaj ekibinin adresinize ulaşım sağlayarak hızlı ve kolay kurulum imkanında kullanımlarınıza hazır hale getireceği ürünlerimiz uzun yıllar sorunsuz kullanımlarınız için kullanım talimatları ile bilginize aktarılacak.

Etkin ve doğru bir şekilde nasıl kullanacağınızın bilgisini sizinle paylaşacak olan servis ekibimize tüm soru ve sorunlarınızı dile getirerek stabil çözümlere sağlamış olduğumuz hizmetlerimiz arasından ulaşım sağlayabilirsiniz. Ayrıca sürdürülebilir memnuniyet adına teknik desteğe ihtiyaç duyduğunuzda çağrı merkezimiz yolu ile servis ekibimize ulaşım sağlayarak küçük çapta ürünü kullanım sorunlarınızı teknik destek ekibimizin telefonla iletişimi sayesinde kolaylıkla giderebilirsiniz. Daha büyük sorunlarınız için de arıza kaydı bırakarak faydalanabileceğiniz hizmetlerimizde kaliteli ürünlere sahip olmanın yanı sıra en kaliteli ve en hızlı hizmeti almanın rahatlığını yaşayacaksınız. Her türlü müşteri ihtiyacına geniş bir yelpazede cevap verebilen firmamız siz değerli müşterileri için sahip olduğu kurumsal değerlerinden ödün vermeden her zaman daha iyisini yapmak adına faaliyetlerine aralıksız devam etmektedir.