Blog

Faac mantar bariyerler J serisi

Yaşam alanlarında farklı ihtiyaçlarınıza alternatif çözümler olarak sunulan FAAC mantar bariyerler J serisi ile birbirinden farklı mantar bariyer modellerini ihtiyaçlarınıza sunmaktadır. Sabit bir bollard çeşidi olarak yaşam alanları, ticari ve endüstriyel alanlar, sınırlandırılmış trafiğe sahip kentsel alanlar başta olmak üzere çevresel korumada güvenlik uygulamaları ve araç geçişlerini kontrol etmek maksadıyla çok amaçlı ihtiyaçlarınıza kalıcı çözümler sunacaktır. Geçiş, zincir, set ve buna benzer uygulamalarda mekanlara şıklık kazandırmanın yanı sıra işlevsel boyutlarıyla da alternatif çözümler sunan bariyer modelleri seri içerisinde uygulama alanlarına göre farklı model seçenekleriyle müşteri ihtiyaçlarına hitap etmektedir.

Park alanları, meydanlar veya kaldırımları sınırlayabilen mantar bariyerler elçilik, sahil şeridi ve askeri bölge gibi hassas alanları da korumaya yardımcı olacaktır. Belirli alanlarda yalnızca geçiş iznine sahip olanların giriş çıkış yapabilmesine olanak sağlayan mantar bariyerler yaya alanlarını en işlek saatlerde veya sürekli olarak sınırlama özelliğine sahiptir. Yerleşim alanları, ticari endüstriyel alanlar ve kent girişleri, sertifikalı çevre güvenliği olmak üzere 3 farklı ürün kategorisinde ihtiyaçlarınıza sunulan FAAC mantar bariyer J serisi otomatik, sabit ve yarı otomatik özellikleriyle farklı ihtiyaçlarınıza doğru çözümler sunacaktır.

Estetik yapısı ve kurulum kolaylığı ile siparişleriniz sonrası kısa sürede kullanıma başlayabileceğiniz ürün modelleri ışıklı taç yapısı ile de gece görüşünü mümkün kılmaktadır. İhtiyaçlarınıza göre FAAC mantar bariyer ler J serisi ürün grubu modelleri için firmamızı arayarak müşteri danışmanlarımızdan daha detaylı bilgi alabilir ve vakit kaybetmeden siparişlerinizi bırakabilirsiniz. Kullanımlarınız sırasında satış sonrası her türlü ihtiyacınıza karşılık FAAC yetkili servis hizmetlerimizden de yararlanabileceksiniz. Memnuniyetinizin devamlılığını sağlayan konusunda uzman servis personellerimiz başta arıza olmak üzere her türlü soru ve sorununuzu kısa sürede çözüme kavuşturacaktır.

social position

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir