Blog

FAAC 770N Gömme Tip Dairesel Kapı Motoru

Faac 770-770N Bahçe Kapısı Motoru

Faac  Otomatik kapılarınızda kolay kullanımı tercih etmenizin yanı sıra enerji tasarrufu sağlamak isteyenlerdenseniz kapı otomasyonu sistemlerinde 770-770N-24Vdc mesken kapıları için düşük voltajlı gömme elektro-mekanik motor modelini tercih edebilirsiniz. Enerji tasarrufunun yanı sıra gizlenebilen motor aksamı kapılarınıza estetik bir görünüm de kazandıracaktır. Herhangi bir arıza veya bakım durumunda kapı kanadığını çıkarmadan erişebileceğiniz motor, basit montaj imkanını da beraberinde getirmektedir. Ürün grubu modeli ezilme önleyici cihaz içerdiği gibi sanal kodlayıcısı ile de engel tespiti durumunda ters yöne dönme fonksiyonunu otomatik olarak aktif hale getirecektir. Bu sayede güvenliğiniz için kalıcı bir teminat sağlar.
Opsiyonel acil durum bataryası ile herhangi bir güç kesintisi durumunda otomatik kapının çalışma sistemi devam etmektedir. Açısal hız olarak saniyede 6 derecelik açılma performansı sergileyen elektro-mekanik motorun maksimum kanat açılma açısı 110 derecedir. Opsiyonel kit aparatı ile bu açı 140 derece ile 180 derece arasında değişkenlik gösterir. İp 67 koruma sınıfına dahil edilen ürün grubu motor modeli taşıyıcı kasa ile birlikte yalnızca 14kgdır. Tek kanat genişliği 3,50m kapasitesinde sorunsuz çalışabilecek ürünün maksimum ağırlık taşıma kapasitesi 500kgdır.
-20 derece ile 55 derece arasında herhangi bir sorun yaşamadan çok uzun yıllar performansından ödün vermeden rahatlıkla kullanabileceğiniz ürününüz her türlü zorluğa dayanım gösterecek bir malzeme ve kaliteli işçilikle imal edilmektedir. Kontrol ünitesi üzerinde ayarlayabileceğiniz çalışma parametreleri ve kurulum harici aksesuar seçenekleriyle kullanım konforunuz için büyük kolaylıkla sağlayacaktır. Kesintisiz ve sürekli kullanımlarınıza uygun olarak dizayn edilen ürün grubu modeli mesken yapılarınızda otomatik kapılarınız için ihtiyaç duyduğunuz performansı yakalamanızı sağlayacak. 770-770N-24Vdc düşük voltajlı gömme elektro-mekanik motor hakkında detaylı bilgi ve sipariş için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

social position

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir