Blog

Faac 400 Bahçe Kapısı Motoru

Faac Motor Endüstriyel alan girişleri ve apartman-site tarzı yerlerde kanatlı olarak tercih edilen otomatik kapı otomasyonlarında ihtiyaç duyacağınız 400 hidrolik motor modeli firmamız garantisinde sizlere sunulmaktadır. Yüksek yoğunluğu olan ve ağır endüstriyel kapılar için çok yönlü kullanım olanağı sunan ürün izinsiz giriş denemelerine karşı hidrolik blok korumalı olarak imal edilmiştir. Oldukça sessiz hareket kabiliyeti ile gürültü kirliliğini ortadan kaldıran ürün grubu modeli anahtar korumalı boşa alma aparatı ile manuel olarak da kullanılabilmektedir. Ürün grubu içersinde farklı model seçenekleriyle tercih edebileceğiniz hidrolik motorlar ıp55 koruma sınıfına da dâhildir. Tüm ürün grubu modellerinde kullanılan yağ türü FAAC HP YAĞIdır.

-20 derece ile 55 derece arasında sorunsuz bir çalışma ortam sıcaklığı bulunan ürünü herhangi bir deformasyona uğramadan uzun yıllar rahatlıkla kullanabilirsiniz. 120C derecelik motor sargısı termal koruması bulunan ürün modelleri yoğun kullanımlarınızda ısınmadan kaynaklı bir problem yaşanmasını önleyecektir. Güvenliğinizi teminat altına alan akıllı teknoloji ile herhangi bir engel durumunda mekanizma durarak aksi yönde hareket etmektedir. Harici hidrolik aparatı sayesinde ise maksimum bir ezilmeyi önleme emniyeti sağlamaktadır. Kurulum kolaylığı ile ürünü kontrol ünitesi üzerinden otomatik çalışma parametreleri yoluyla tercihlerinize göre ayarlayabilirsiniz. Dakikada 1400 devir motor dönüş hızına sahip olan ürünün otomatik kapılarınızın açılıp kapanmasında oldukça hızlı bir etki göstermektedir.

Tek kanat genişliğinde ağırlık taşıma kapasitesi ürün grubu modellerine göre değişkenlik gösteren ürünler kanatların genişliğine göre de kullanım sıklığının atmasını sağlamıştır. Zengin aksesuar seçenekleriyle de ürünün işlevselliğini arttırarak kullanım konforunuzu ön plana çıkarma şansına sahipsiniz. Farklı ihtiyaçlarınıza ideal çözümler olarak beğeninize ve ihtiyaçlarınıza sunulan 400 hidrolik motor modelleri hakkında detaylı bilgi ve sipariş için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

social position

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir