Etiket - yana kayar kapı motoru

BFT SP 3500 Yana Kayar Kapı Motoru

BFT SP 3500 Yana Kayar Kapı Motoru

BFT SP 3500 yana kayar kapı motorları, maksimum ağırlığı 3500 kg ve maksimum uzunluğu 18 metre olan sürgülü kapılarda uygulanır. Ürün, yoğun kullanıma uygundur.
Akıllı teknoloji ürünü motorda hidrodinamik redüktör, açılma ve kapanma esnasında kapının yavaşlamasında görev alır. Sağlam yapısı sayesinde uzun yıllar sorunsuz çalışma garantisi verir.
Teknik Özellikleri
BFT SP 3500 yana kayar kapı motorlarında voltaj 220 V, kontrol ünitesi SIRIO TEL, çalışma gerilimi 230/400 V, çekilen ortalama güç 1500 W, azami akım 3A, termik koruma kontrol ünitesi, ortalama kapı hızı […]

Daha fazla oku...
BFT ICARO Yana Kayar Kapı Motoru

BFT ICARO Yana Kayar Kapı Motoru

BFT ICARO yana kayar kapı motoru, maksimum ağırlığı 2000 kg ve maksimum uzunluğu 14 metre olan sürgülü kapılarda uygulanan yoğun kullanıma uygun motordur.
ICARO N F, maksimum ağırlığı 2000 kg ve maksimum uzunluğu 14 metre olan sürgülü kapılara; ICARO N F V, maksimum ağırlığı 1000 kg ve maksimum uzunluğu 14 metre olan sürgülü kapılara uyumludur.
BFT ICARO yana kayar sürgülü kapı motorları ileri teknoloji ürünüdür. Hata bulma fonksiyonu ve fren, tork, çarpma emniyet sistemi gibi bir takım çalışma parametreleri ayarları kontrol […]

Daha fazla oku...
BFT ARES 1500 Yana Kayar Kapı Motoru

BFT ARES 1500 Yana Kayar Kapı Motoru

BFT ARES 1500 yana kayar sürgülü kapı motoru, maksimum kapı ağırlığı 1500 kg. ve maksimum kapı uzunluğu 9 metre olan sürgülü kapılara uygulanan yoğun kullanıma uygun motordur.
18 dişliler, maksimum kapı ağırlığı 1500 kg. ve maksimum kapı uzunluğu 9 metre olan sürgülü kapılara; 25 dişliler, maksimum kapı ağırlığı 750 kg. ve maksimum kapı uzunluğu 9 metre olan sürgülü kapılara uyumludur.
BFT ARES 1500 yana kayar sürgülü kapı motorlarının teknik özellikleri ise şöyledir: Kontrol ünitesi HQSCD MA, çalışma voltajı 24 v, çekilen […]

Daha fazla oku...
BFT ARES 1000 Yana Kayar Kapı Motoru

BFT ARES 1000 Yana Kayar Kapı Motoru

BFT ARES 1000 yana kayar sürgülü kapı motoru, maksimum kapı ağırlığı 1000 kg ve maksimum kapı uzunluğu 9 metre olan ve yoğun kullanıma uygun yana kayar kapılara uygulanır.
BFT ARES 1000 yana kayar sürgülü kapı motorlarında, buzlanmaya karşı koruma özelliği mevcuttur. Entegre kontrol paneli ile yönetilen mikroişlemci teknolojisi ürünü bu yeni özellik sayesinde motor -20 °C’ye kadar düşük sıcaklıklarda bile motorun çalışmasını sağlar. Sıcaklığın en düşük olduğu sabah saatlerinde dahi ideal motor performansı elde edilir.
HQSC kontrol ünitesi motoru Avrupa Güvenlik […]

Daha fazla oku...
BFT DEIMOS 800 Yana Kayar Kapı Motoru

BFT DEIMOS 800 Yana Kayar Kapı Motoru

BFT DEIMOS 800 yana kayar sürgülü kapı motoru, ağırlığı maksimum 800 kg, uzunluğu maksimum 6 metre olan yana kayar kapılara uygulanır.
Kapı hareketini sınırlayan elektromekanik tip sonlandırma switchleri akıllı teknoloji ürünüdür. Kontrol ünitesi, hata bulma fonksiyonu ile ayarlamaları otomatik olarak gerçekleştirir. Ürün, iki kanal dahili tip radyo alıcı ünitesi içerir. Yoğun kullanım alanlarına uyumlu BFT DEIMOS 800 yana kayar sürgülü kapı motorlarının kullanımı da güvenlidir. Kontrol ünitesi mekanizmanın ön tarafında bulunan motorlarda erişim kolaylığı sağlanır ve montaj basittir.
BFT DEIMOS 800 […]

Daha fazla oku...
BFT DEIMOS 600 Yana Kayar Kapı Motoru

BFT DEIMOS 600 Yana Kayar Kapı Motoru

BFT DEIMOS 600 yana kayar sürgülü kapı motoru, ağırlığı maksimum 600 kg, uzunluğu maksimum 6 metre olan yana kayar kapılara uygulanır.
İleri teknoloji ürünü elektromekanik tip sonlandırma switchleri öne çıkar. Bunlar, kapı hareketini sınırlar. Ayarlamalar ile hata bulma fonksiyonu kontrol ünitesi tarafından otomatik olarak gerçekleştirilir. Üründe iki kanal dahili tip radyo alıcı ünitesi mevcuttur. BFT DEIMOS 600 yana kayar sürgülü kapı motorları yoğun kullanıma elverişlidir. Emniyet sistemleri ile güvenle kullanılabilir. Motorun kontrol ünitesi mekanizmanın ön tarafındadır ve bu erişim kolaylığı […]

Daha fazla oku...
NİCE RUN 2500 YANA KAYAR KAPI MOTORU

Nice Run 2500 Yana Kayar Kapı Motoru

Nice Run 2500 Yana Kayar Kapı Motoru
Gelişen teknoloji  bir çok alanda bize konfor ve rahatlık sağladı. Çok basit mekanizmalarda bile kullanılan teknolojik aletler bize ufak fakat bir o kadar da etkili hizmetler sundu. Herkes  rahatlığına düşkündür elbette bu yüzden almak istediği hizmetler de rahatına hizmet etsin ister. Gecenin bir yarısı açık kalmış bir kapı canınızı sıkabilir ya da kış soğuğunda sıcacık arabanızdan inip ağırlığı bin beş yüz kilogram olan bir kapıyı açmaya  çalışmak canınızı sıkabilir elbette. Fakat yana kayar […]

Daha fazla oku...
Nice Run 1800 Yana Kayar Kapı Motoru

Nice Run 1800 Yana Kayar Kapı Motoru

Nice Run 1800 Yana Kayar Kapı Motoru
Her insan konforuna düşkündür herkes elinden  geldiği ölçüde yaşamını kolaylaştırmak ister ve bu durum için çözüm arayışında olur. Çözüm genellikle teknolojik olur. Gelişen teknoloji  bizim yaşamlarımızı oldukça kolaylaştırdı. Bahçe giriş ve çıkışları için evlerin giriş ve çıkışları için yana kayar kapı gibi basit ve pratik çözümleri bize sundu gelişen teknoloji. Yana kayar kapılar hayatlarımızda bir çok şeyi kolaylaştırdı bir çok kere arabadan inmeden sadece bir kumanda yardımıyla kapımızı açıp kapatabiliyoruz ya da gecenin bir […]

Daha fazla oku...