Etiket - seksiyonel garaj kapısı motoru

BFT EFOR 1220 M Seksiyonel Kapı Motoru

BFT EFOR 1220 M 24/30 Seksiyonel Kapı Motoru Seti

BFT Efor 1220 M 24/30 seksiyonel kapı motoru seti, maksimum kaldırma alanı 27 m² olan seksiyonel garaj kapısı motoru ile motor aksesuarlarını içeren settir.
Motor, hafiftir ve bu özelliğiyle kapıya montajı sağlanırken kolaylık oluşturur. Özel kontrol uygulamaları ile ileri otomasyon için elverişli bir altyapı sunmaktadır.
BFT Efor 1220 M 24/30 seksiyonel kapı motoru setinin içeriğinde motor ile birlikte CS 300 kontrol  ünitesi ve Efor 7 metre kablo bulunmaktadır.
Seksiyonel kapılar garaj, hangar, endüstriyel mekanlar, ticaret merkezleri gibi pek çok yerde kullanılmaktadır. Motorlar […]

Daha fazla oku...
BFT EFOR 1380 M 24 Seksiyonel Kapı Motoru

BFT EFOR 1380 M 24 HD Seksiyonel Kapı Motoru

BFT Efor 1380 M 24 HD seksiyonel kapı motoru, maksimum kaldırma alanı 56 m² olan garaj kapısı motorudur. BFT Efor serisinin tercih edilen modellerindendir.
100 mm eniyle hafif motorun montajı basittir, yine de bir uzman desteğiyle kurulumunun sağlanması emniyet açısından daha çok önerilir. BFT yalnızca satış değil servis desteği ile de son kullanıcılarına hizmet verir. Talebiniz olursa ürünün montajı istediğiniz gün ve saatte yapılır. Aynı şekilde bakım için ya da gerekirse onarım için de yetkin personel iş başındadır.
Motorlu sistemlerin güvenli […]

Daha fazla oku...
BFT EFOR 1380 M Seksiyonel Kapı Motoru

BFT EFOR 1380 M Seksiyonel Kapı Motoru

BFT Efor 1380 M seksiyonel kapı motorları, en fazla kaldırma alanı 35 m² olan garaj kapılarında uygulanır.
Ürünün montajı kolaylıkla yapılır, çünkü yalnızca 100 mm ene sahip motor hafiftir. Motorun mekanizması emniyet sistemi içerir ve böylece garaj girişleriniz güvenle kullanabileceğiniz alanlar olur.
CS 300 kontrol ünitesi, 1.8 A X 3 maksimum akım, 380 (3 fazlı) çalışma voltajı, 0.50 KW motor gücü, 135 RPM motor devri, 45/1 redüktör oranı, 24/30 RPM redüktör çıkış hızı, serbest bırakması zincir ile, maksimum tork 90 Nm, […]

Daha fazla oku...
BFT EFOR 1220 M Seksiyonel Kapı Motoru

BFT EFOR 1220 M Seksiyonel Kapı Motoru

BFT Efor 1220 m seksiyonel kapı motoru, maksimum kaldırma alanı 27 m² olan seksiyonel garaj kapısı motorudur.
Motor, sadece 100 mm ene sahiptir ve hafifliği ile montaj kolaylığı sunar. Standart limit switch donanımıyla ileri otomasyon ve özel kontrol uygulamaları için elverişli bir sistemdir.
Kontrol ünitesi CS 300 olan BFT Efor 1220 m seksiyonel kapı motorunun, çalışma voltajı 230 V’dir. (Tek fazlı) Maksimum akım 4.8 A, motor gücü 0.37 kw, motor devri 1350 RPM, redüktör oranı 45/1, redüktör çıkış hızı 24/30 RPM, […]

Daha fazla oku...
BFT Argo G Seksiyonel Kapı Motoru

BFT ARGO G Seksiyonel Kapı Motoru

BFT Argo G seksiyonel kapı motoru, maksimum kaldırma alanı 35 m² olan ve çok yoğun kullanım alanlarına da uyumlu garaj kapısı motorudur.
Boyutları itibariyle küçük olan motor, her türlü şafttan tahrikli montaja uyumludur. Elektrik kesintileri gibi durumlarda manuele alınabilir çünkü dahili ipli serbest bırakma ünitesi mevcuttur.
Zorlu Hava Koşullarına Karşı Dayanıklı
BFT otomatik kapı motorlarının en fazla öne çıkan özelliklerinden biri olan zorlu hava koşullarında çalışabilir olma niteliği ilgili motorda da söz konusudur. BFT Argo G seksiyonel kapı motorları, -20°C +55°C arası […]

Daha fazla oku...
BFT ARGO Seksiyonel Kapı Motoru

BFT ARGO Seksiyonel Kapı Motoru

BFT ARGO seksiyonel kapı motoru, maksimum kaldırma alanı 20 m² olan, çok yoğun kullanım alanları için de uyumlu garaj kapısı motorudur.
Yapısı küçük ve kullanışlıdır, bu yüzden her türlü şafttan tahrikli montaja uygundur. Dahili ipli serbest bırakma ünitesi mevcuttur ve bu da elektrik kesintilerinde basit bir şekilde manuele alma imkanı doğurur.
Mutlak Güvenlik
Yavaş açılma ve yavaş kapanma özelliğine sahip olduğundan, mekanizma hem uzun ömürlüdür hem müşteri memnuniyeti kazanır.
BFT ARGO seksiyonel kapı motorları, dahili kontrol ünitesi ile hızlı montaj ve dahili radyo […]

Daha fazla oku...
BFT EOS 120 Seksiyonel Kapı Motoru

BFT EOS 120 Seksiyonel Kapı Motoru

BFT EOS 120 seksiyonel kapı motoru, 120 kg maksimum noktasal kuvveti bulunan çok yoğun kullanım özelliğine sahip seksiyonel garaj kapılarına uygulanır. -15°C +60°C arası sıcaklıkta çalışabilme niteliği mevcuttur. Motorun akü bağlanabilme özelliği vardır. Akü ile çalışabilmektedir.
Basit Montaj, Emniyetli Kullanım
BFT EOS 120 seksiyonel kapı motorunun ileri teknoloji ürünü olması pratik ve güvenli kullanım sağlarken, mekanizmasındaki sadelik de montajının basit bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlamaktadır. Kuvvetli ray yapısı ile de dayanıklıdır.
BFT EOS 120 seksiyonel kapı motorlarının kontrol ünitesi VENERE D’dir. Kilitsiz çalışma […]

Daha fazla oku...