Etiket - otomatik kapı motoru

BFT EOS 120 Seksiyonel Kapı Motoru

BFT EOS 120 Seksiyonel Kapı Motoru Seti

BFT Eos 120 seksiyonel kapı motoru seti, 120 kg maksimum noktasal kuvveti bulunan çok yoğun kullanım özelliğine sahip seksiyonel garaj kapıları için uygulanan motor ile motor aksesuarlarını içeren settir.
Güçlü bir ray yapısı ile çok dayanıklı bir motordur ve sade mekanizması nedeniyle kapıya monte edilişi de gayet basittir. Avrupa standartlarında geliştirilen ürün son derece güvenlidir.
BFT Eos 120 seksiyonel kapı motoru setinin içeriğinde EOS motor, MITTO 2 G kumanda, BIN 120 L = 3500 CHAIN TRACK FOR EOS 120 ray yer […]

Daha fazla oku...
BFT BOTTICELLI B CRC 480 EL Seksiyonel Kapı Motoru Seti

BFT BOTTICELLI B CRC 480 EL Seksiyonel Kapı Motoru Seti

BFT Botticelli B CRC 480 El seksiyonel kapı motoru seti, maksimum noktasal kuvveti 80 kg olan yoğun kullanıma uyumlu garaj kapısı motoru ile bu motorun aksesuarlarını içerir.
İlgili motor, -15°C +60°C çalışma sıcaklıkları için uygundur. Tavana sabitlenebilmesi ve mekanizmasındaki oluklar sayesinde kabloların gizlenebilme niteliği bulunduğundan estetiktir. Endüstriyel merkezlerden toplu konutlara pek çok alanda tercih edilmektedir. Garaj kapılarının sadece kumanda ile açılabilir olmasının yanında çarpma emniyet sistemi ile güvenli ve aynı zamanda pratik olmasını sağlarlar.
BFT Botticelli B CRC 480 El seksiyonel […]

Daha fazla oku...
BFT EFOR 1220 M Seksiyonel Kapı Motoru

BFT EFOR 1220 M Seksiyonel Kapı Motoru

BFT Efor 1220 m seksiyonel kapı motoru, maksimum kaldırma alanı 27 m² olan seksiyonel garaj kapısı motorudur.
Motor, sadece 100 mm ene sahiptir ve hafifliği ile montaj kolaylığı sunar. Standart limit switch donanımıyla ileri otomasyon ve özel kontrol uygulamaları için elverişli bir sistemdir.
Kontrol ünitesi CS 300 olan BFT Efor 1220 m seksiyonel kapı motorunun, çalışma voltajı 230 V’dir. (Tek fazlı) Maksimum akım 4.8 A, motor gücü 0.37 kw, motor devri 1350 RPM, redüktör oranı 45/1, redüktör çıkış hızı 24/30 RPM, […]

Daha fazla oku...
BFT Argo G Seksiyonel Kapı Motoru

BFT ARGO G Seksiyonel Kapı Motoru

BFT Argo G seksiyonel kapı motoru, maksimum kaldırma alanı 35 m² olan ve çok yoğun kullanım alanlarına da uyumlu garaj kapısı motorudur.
Boyutları itibariyle küçük olan motor, her türlü şafttan tahrikli montaja uyumludur. Elektrik kesintileri gibi durumlarda manuele alınabilir çünkü dahili ipli serbest bırakma ünitesi mevcuttur.
Zorlu Hava Koşullarına Karşı Dayanıklı
BFT otomatik kapı motorlarının en fazla öne çıkan özelliklerinden biri olan zorlu hava koşullarında çalışabilir olma niteliği ilgili motorda da söz konusudur. BFT Argo G seksiyonel kapı motorları, -20°C +55°C arası […]

Daha fazla oku...
BFT LUX Tek Kanat Hidrolik Kanatlı Kapı Seti

BFT LUX Tek Kanat Hidrolik Kanatlı Kapı Seti

BFT LUX tek kanat hidrolik kanatlı kapı seti, kanat uzunluğu maksimum 2 metre ve kanat ağırlığı maksimum 300 kg olan dairesel kapılara uyumlu motorun kit satışıdır. Motor, çok yoğun kullanıma uyumludur.
BFT LUX tek kanat hidrolik kanatlı kapı setinin içeriğinde LUX tek kanat, DESME A 15 emniyet fotoseli, B LTA 230 V antenli flaşör, MITTO 2 G kumanda, ALCOR N kontrol ünitesi yer alır.
BFT Türkiye ürünleri, her bütçeye uygun fiyatlıdır. Set satışlar ise ürünlerin, daha da uygun fiyatlarla son kullanıcıya […]

Daha fazla oku...
BFT SUB R SC Hidrolik Kanatlı Kapı Motoru

BFT SUB R SC Hidrolik Kanatlı Kapı Motoru

BFT SUB R SC hidrolik kanatlı kapı motoru, kanat ağırlığı en fazla 800 kg’a kadar olan ve kanat uzunluğu da en fazla 1.8 metreye kadar olan dairesel kapılara uygulanmaktadır.
Teknik Özellikleri
ALCOR N kontrol ünitesine sahip ürün, kilitli çalışma özelliğindedir. Çalışma voltajı 230 V olan motorun çektiği ortalama güç 250 W’dir. Termik koruma içeren cihaz, çarpmaya karşı hidrolik kavrama niteliği taşır. Mekanizmanın kilitleme sistemi ise hidrolik kilitleme şeklindedir.
BFT SUB R SC hidrolik kanatlı kapı motorları, maksimum 130° açılır ve 90° açılma […]

Daha fazla oku...
BFT SUB SC Hidrolik Kanatlı Kapı Motoru

BFT SUB SC Hidrolik Kanatlı Kapı Motoru

BFT SUB SC hidrolik kanatlı kapı motoru, kanat ağırlığı en fazla 800 kg’a ve kanat uzunluğu da en fazla 1.8 metreye kadar olan dairesel kapılara uygulanmaktadır. BFT motorları çok soğuk havalara karşı dayanıklıdır ve ilgili motor da -10°C +50°C arası sıcaklıklarda çalışabilmektedir.
Çok Yoğun Kullanım Alanlarına Uyumlu
BFT SUB SC hidrolik kanatlı kapı motorları, çok yoğun kullanım alanlarına uyumludur. Ürünün teknik özellikleri ise şöyledir: Kontrol ünitesi ALCOR N, kilitli çalışma, çalışma voltajı 230 V, çekilen ortalama güç 250 W, termik […]

Daha fazla oku...
BFT LUX G Hidrolik Kanatlı Kapı Motoru

BFT LUX G Hidrolik Kanatlı Kapı Motoru

BFT LUX G hidrolik kanatlı kapı motorları, 800 kg’a kadar kanat ağırlığı ve 5 metreye kadar kanat uzunluğu olan çok yoğun kullanım alanlarına da uyumlu motor modelidir.
BFT motorları mekanizma özelliklerinden dolayı donmalara karşı dayanıklıdır. Hava koşullarının zorlu olduğu alanlarda da uygulanabilen motorlardan BFT LUX G hidrolik kanatlı kapı motoru da, -10 °C +60 °C çalışma sıcaklığına uyum sağlayabilir.
Teknik Özellikleri
BFT LUX G hidrolik kanatlı kapı motorunun teknik özellikleri ise şöyledir: Kontrol ünitesi ALCOR N, kilitsiz çalışma, çalışma voltajı 230 V, […]

Daha fazla oku...
BFT LUX 2B Hidrolik Kanatlı Kapı Motoru

BFT LUX 2B Hidrolik Kanatlı Kapı Motoru

BFT LUX 2B hidrolik kanatlı kapı motoru, kanat ağırlığı 300 kg’a kadar ve kanat uzunluğu 2 metreye kadar olan çok yoğun kullanım alanlarına uyumlu motordur. -10°C +60°C çalışma sıcaklığına dayanıklıdır.
Teknik Özellikleri
BFT LUX 2B hidrolik kanatlı kapı motorlarının teknik özellikleri ise şöyledir: Kontrol ünitesi ALCOR N, kilitsiz çalışma, çalışma voltajı 230 V, çekilen ortalama güç 250 W, termik koruma içerir, 90° açılma kapanma süresi 17s, piston hızı 14mm/s, çarpmaya karşı etkisi hidrolik kavrama, hidrolik kilitleme, serbest bırakma anahtar ile, koruma […]

Daha fazla oku...
BFT LUX Hidrolik Kanatlı Kapı Motoru

BFT LUX Hidrolik Kanatlı Kapı Motoru

BFT LUX hidrolik kanatlı kapı motoru, maksimum kanat ağırlığı 300 kg’a kadar olan ve maksimum kanat uzunluğu 2 metreye kadar olan dairesel kapılara uygulanır. Çok yoğun kullanıma uygun motorun çalışma voltajı 230 V’dir.
Güvenlikte Zirve
BFT LUX hidrolik kanatlı kapı motorlarının iki adet ayarlı valf ile kontrol edilen sıkışma emniyet sistemi sayesinde kapı sisteminin güvenliği garanti edilmiştir.
Teknik Özellikleri
BFT LUX hidrolik kanatlı kapı motorunun teknik özellikleri ise kontrol ünitesi ALCOR N, çalışma sistemi kilitsiz, çekilen ortalama güç 250 W, termik koruma mevcut, […]

Daha fazla oku...