Etiket - Nice Servis

NİCE RONDO Santral Kepenk Motorları

NİCE RONDO Santral Kepenk Motorları

Tüm otomatik kapı sistemlerinde tamir, bakım, yedek parça ve tüm motor- motor aksesuarları ile ilgili hizmetler veren Nice Türkiye güvencesi ile Santral Kepenk Motorları da hizmetinizde.
Elektromekanik motor Rondo, ağırlığı 130 kg’dan 180 kg’a kadar olanlar için santral kepenk motorudur.
Şık bir görüntüsü vardır. Limit switchleri ve önceden bağlanmış kapasitörü zarif bir görünüşe sahiptir.
Limit switch ayarlaması hızlı ve basit bir şekilde yapılmaktadır.
200 mm ve 220 mm’lik kasnaklara göre adaptörü, 60 standart-48 ve 42’lik adaptör ile, boru çaplarına uygundur.
Önerilen kontrol ünitesi, Mindy […]

Daha fazla oku...
NİCE HYPPO 7005 Dairesel (Kanatlı) Kapı Motoru

NİCE HYPPO 7005 Dairesel Kanatlı Kapı Motoru

HYPPO 7005 dairesel (kanatlı) kapı motoru, kanat uzunluğu 3 metreye kadar olan dairesel kapılarda uygulanır.
Orta yoğunluktaki kullanıma uygun olan ürün, 220 v ac akım ile çalışır, açılmada ve kapanmada kolay kurulum sağlayan limit switch bulunmaktadır. A/60 kontrol ünitesi ile birlikte kullanılır.
HYPPO 7005’ler, otomatik kapanma süresini ayarlayabilme, kanatların bekleme süresini ayarlayabilme, soketli kumanda alıcısı, fotosel ve flaşör bağlayabilme, güç, açma ve kapama ayarı yapabilme, elektrikli kilit bağlayabilme özelliklerine sahiptir.
HY7005 230 v ac, mafsal kollu kapı motorudur.
Kanat uzunluğu 3 ve 5 metreye kadar olan […]

Daha fazla oku...
ROX 1000

NİCE ROX 600/1000 – THOR 1500 Yana Kayar Kapı Motoru

Zamanla yarışan günümüz insanının yardımına teknoloji yetişiyor. Yoğun yaşam temposunun koşuşturmacasında günlük yaşamı kolaylaştıran ürünler herkesin vazgeçilmezi.
Başta site, bahçe, otopark ve endüstri alanları olmak üzere her türlü konut ve iş yeri için tercih edilebilen yana kayar kapılar, yokuşta bulunan, geniş ya da dairesel kapıların açılması için yeterli alan bulunmayan alanlarda ideal.
Nice yana kayar kapı motorları ile özellikle hastanelerde, endüstri alanlarında ve AVM’lerde ağır kapılar kurmak mümkün.
ROX600/1000 THOR 1500, 600, 1000, 1500 kg ağırlığında yana kayar bahçe kapılarında uygulanır. Ürün, […]

Daha fazla oku...
Nice Teknik Destek

NİCE Teknik Destek

Nice teknik destek, Nice Türkiye’nin müşterilerine satış sonrası aşamalarda yardımcı olduğu uzman kadrodan oluşan birimidir.
Seksiyonel kapı motorları, yana kayar kapı motorları, kanatlı  (dairesel) kapı motorları, kepenk motorları, garaj kapısı motorları, bahçe kapısı motorları, endüstriyel kapı motorları, kepenk motorları, bariyer sistemleri, motor aksesuarları gibi ürünlerde hizmet veren Nice Türkiye montaj, kurulum, bakım, tamir onarım alanlarında da müşterilerinin yanındadır.
Nice motorları, programlaması basit ileri teknoloji ürünleridir. Uluslararası standartlara uygun motorların montajı ve kurulumu da kolaydır. Tamamen kullanıcıların ihtiyacına göre tasarlanan ve gereksiz […]

Daha fazla oku...
Seksiyonel Kapı Sistemleri

NİCE Seksiyonel Kapı Sistemleri

Nice seksiyonel kapı motorları garajlarda, depolarda, fabrikalarda, toplu konutlarda, villalarda vb. tercih edilen seksiyonel kapılara uygulanır. Kısıtlı yaşam alanlarında mekandan kazandıran bu kapıların boyutları, duvar ve tavan özelliklerine göre ayarlanabilir. Hızlı motor bağlantısı ile de kapılar, konforlu ve pratik kullanım sağlar.
Seksiyonel kapılar ile bu kapılara uyumlu motorların yanı sıra zengin aksesuar çeşidi de Nice Türkiye’nin ürün yelpazesi arasındadır.
Farklı ağırlık ve uzunluklardaki kapılara uygulanabilen Nice seksiyonel kapı motorlarının, ortam havasını koruma, tozdan kurtarma, ısı yalıtımına katkıda bulunma nitelikleri vardır.
İleri teknoloji […]

Daha fazla oku...