Etiket - Nice otomatik kapı motoru

NİCE RUN 400/1200-ROBUS 500 Hızlı Motorları

NİCE RUN 400/1200-ROBUS 500 Hızlı Motorları

400, 500, 1200 kg ağırlığında yanakayar bahçe kapılarında uygulanan RUN 400/1200 HS ROBUS 500 HS, Nice Türkiye’nin hızlı motorlar kategorisinde yer alır.
Engel tanıma ve yavaş başla yavaş dur özellikleriyle öne çıkan ürün, 0 view ve solemyo sistemleri ile çalıştırılabilir.
Yoğun kullanıma uygun olan RUN400HS, RUN1200HS VE ROBUS500HS, ayarlanabilir 6 kademeli hız ayarına sahip olmasıyla da tercih sebebi.
Açılma ve kapanmada hızlı manevra sağlayan RUN400HS ile 4 metrelik kapının açılma süresi, standart kurulum düşünüldüğünde ve yavaşlama-hızlanma hariç tutulduğunda, 6 sn., RUN1200HS ile […]

Daha fazla oku...
NİCE Dairesel Bahçe Kapısı Motoru Kitleri

NİCE Dairesel Bahçe Kapısı Motoru Kitleri

Konut, iş yeri, açık veya kapalı garajlar ile endüstri alanlarında kullanılan Dairesel Bahçe Kapıları, güvenli, kaliteli, dayanıklı olmasının yanı sıra konforu ve şıklığıyla da göz dolduruyor.
Yana Kayar Kapı Motorları, Garaj Kapısı Motorları, Bariyer Sistemleri, Kumanda, Kit Ürünler, Hızlı PVC Kapı Motorları, Endüstriyel Kapı Motorları, Endüstriyel Kepenk Motorları, Santral Tip Kepenk Motorları, Aksesuar ve Yedek Parça, Kepenk Sistemleri, OGS Otomatik Geçiş Sistemi gibi ürünleriyle adını sektörün zirvesine yazdıran Nice Türkiye garantisiyle, Dairesel Bahçe Kapısı Motoru Kitleri de güvenle hizmetinizde.
2 adet […]

Daha fazla oku...
NİCE HDF/HDFI Endüstriyel Kapı Motorları

NİCE HDF/HDFI Endüstriyel Kapı Motorları

Hızlı PVC kapılar için elektromekanik motorlar, entegre invertörlü veya invertörsüz elektronik limit veya mekanik limit switchli, krank mekanizmalı, fren mekanizmalı ve montaj apartlıdır.
Montajı basittir, ayrıca 180 Nm tork ve 90 rpm hıza kadar motor seçenekleri bulunmasıyla kompakt ve verimlidir.
Optik sensör ve pnömatik bağlantısı yapılabilmesi sayesinde güvenliği üst düzeydedir. Avrupa standartları ve yönergelerinde belirtilen güvenlik ve teknoloji ile üretilmiştir.
HDF 45 90 ME, 380 V AC trifaze, kranklı, mekanik limit switchli hızlı PVC kapı motoru 45 NM tork ve 90 rpm […]

Daha fazla oku...
NİCE SPINBUSKIT 21/22/23 Seksiyonel Garaj Kapısı Motoru

NİCE SPINBUSKIT 21/22/23 Seksiyonel Garaj Kapısı Motoru

10.5 m² Seksiyonel Garaj Kapıları için uygun motordur.
Kuruluma hazır 3 m tek parça Konsollu, Bluebus fotosel sistemli SPIN21KCE; kuruluma hazır 4 m (3+1) Konsollu, Bluebus fotosel sistemli SPIN22KCE; kuruluma hazır 3 m tek parça Konsollu, Bluebus fotosel sistemli HGS ve OGS sistemine uygun, Solemyo ve Opera sistemli SPIN23KCE ile 3 versiyon Kit;
Ayarlanabilir motor kafası, ipli manuel mekanizması ve motor üzerinde olan ipli step by step kontrolü ile kumanda olmadan sistemi aktif edebilirsiniz.
Fotosel çifti sadece iki kablo ile kontrol ünitesine […]

Daha fazla oku...
NİCE SPIDO/SPIDER Seksiyonel Garaj Kapısı Motorları

NİCE SPIDO/SPIDER Seksiyonel Garaj Kapısı Motorları

Müstakil evler, toplu konutlar, endüstriyel alanlar gibi pek çok ortamda araçların güvenliği için uygulanan garajlarda dayanıklılığı ve şıklığı ile öne çıkan Nice garaj kapılarından en etkin verimi sağlamak için Nice Garaj Kapısı Motorlarından yararlanabilirsiniz.
SPIDO 10.2 m² Seksiyonel Garaj Kapıları için, SPIDER 12.5 m² Seksiyonel Garaj Kapıları içindir.
SPIDER kuruluma hazır 3 m (1mx3) 3 parça zincirli konsollu, SPIDO kuruluma hazır 3 m tek parça zincirli konsolludur, SPIDO kit içeriğinde 2 adet kumanda ve 1 alıcı bulunmaktadır. Açılmada ve kapanmada kullanılan […]

Daha fazla oku...
NİCE seksiyonel Garaj Kapısı Motoru

NİCE SOON Garaj Kapısı Motoru

NİCE SOON Garaj Kapısı Motoru
SOON, 20 m²’ye kadar olan Seksiyonel Kapılar için uygundur. 24 Vdc elektromekanik motor ve enkoderli olma özelliklerine sahiptir.
Kolay kurulum sağlar. Soon motor direkt olarak seksiyonel kapının şaftına bağlanır; herhangi bir pozisyonda motoru bağlamak çok kolaydır.
BlueBUS sistemi sayesinde kullanıcı dostudur. Fotosel çifti sadece iki kablo ile kontrol ünitesine bağlanır.
Engel tanıma özelliği sayesinde motor hareket halinde iken motor sürekli yaptığı kontrolle sıkışmaları engelleri algılar.
Güvenli ve hassastır. Açılma ve kapanmada limit programlaması mevcuttur, üzerindeki enkoderi sayesinde açılmada ve […]

Daha fazla oku...
NİCE HYPPO 7100 Garaj Kapısı Motoru

NİCE HYPPO 7100 Garaj Kapısı Motoru

Konut, site, endüstriyel alan gibi ortamların garajlarında aracınızı olumsuz hava koşullarından, art niyetli kişilerin zararlarından koruyarak güvenle bulundurabilmeniz için dayanıklı, kaliteli, emniyetli, şık garaj kapılarının etkinliliğini sağlayan garaj kapısı motorlarından aradığınız niteliklere sahip olanı bütçenize uygun seçeneklerle Nice Türkiye’de bulabilirsiniz.
Akordiyon kapılar için uygulanan, elektromekanik motor olan HYPPO 7100’ler teleskopik kola sahiptir. HYPPO 7100’lerin açılma ve kapanmasında kolay kurulum sağlayan limit switch bulunmaktadır.
Katı metal mekaniği, sağlam, galvanizli, teleskopik kol ürünün özelliklerindendir.
HYPPO 7100, akordiyon kapı motoru 230v ac, teleskopik kolludur.
Kontrol ünitesi, […]

Daha fazla oku...
NİCE Otomatik Fotoselli Kapı Motoru

NİCE Otomatik Fotoselli Kapı Motoru

Açmak için fiziksel güce ihtiyaç duyulmayan, hava ve gürültü kirliliğine karşı etkili fotoselli kapılar, başta alış veriş merkezi, hastane, otel, havalimanı ve fabrika gibi birçok alanlarda tercih sebebi.
MICOMDOOR MI14, hareketli çift kanat genişliği 1.6 ve 2 metreye kadar olan kapılarda uygulanır.
100 V-240 V ve 50 Hz ile 60 Hz arasında enerjide çalışmaya uygundur. Max. Güç 150 W’dır. 150-500 mm/sn arasında ayarlanabilir hıza sahiptir. Motoru 24 VDC fırçasız motordur.
MICOMDOOR MI14’ün kontrol sistemi mikro işlemcili elektronik kontrol ünitesidir. Açık bekleme süresi […]

Daha fazla oku...
NİCE X-METRO 2124 Dairesel (Kanatlı) Kapı Motoru

NİCE X-METRO 2124 Dairesel Kanatlı Kapı Motoru

Kanat uzunluğu 2.8 metreye kadar olan gömme tip bir kapı için motor ihtiyacınız varsa X-METRO 2124, aradığınız ideal ürün.
X-METRO 2124’ler, 24 v dc akım ile çalışır, solemyo güneş enerji sistemi ve opera ile çalışabilme özelliği mevcuttur. MC824H kontrol ünitesi ile birlikte kullanılır.
Yoğun kullanıma uygun oluşuyla uzun süre kullanıcılarının hizmetindedir. Açılış – kapanışta yavaşlama ile engel tanıma nitelikleri güvenlik açısından önemlidir ve tercih sebebidir.
Butonlar ile basit programlama, açılma ve kapanma limitlerini kendisi belirleme, akü bağlayabilmeye uygundur.
XMETRO2124KCE, 24 vdc, 2.3 metrelik […]

Daha fazla oku...
NİCE WINGO 2024/3524 Dairesel (Kanatlı) Kapı Motorları

NİCE WINGO 2024/3524 Dairesel Kanatlı Kapı Motorları

Kanat uzunluğu 2 ve 3.5 metreye kadar olan dairesel kapı için motor ihtiyacınız varsa Nice Türkiye kalitesiyle WINGO 2024/3524, aradığınız ürünler.
Engel tanıma ve açılış kapanışta yavaşlama özellikleri ile güvenli bir şekilde kullanılabilmesi ilgili ürünlerin müşteriler tarafından tercih edilme sebebi.
Butonlar ile basit programlama, açılma ve kapanma limitlerini kendisi belirleme, akü bağlayabilme özelliklerine de sahip olan WINGO 2024/3524, 24 v dc akım ile çalışır, yoğun kullanıma uygundur, solemyo güneş enerji sistemi ile çalışabilir.
WG2024, 24 vdc, 2 metrelik kapılarda uygulanır. Kit olarak […]

Daha fazla oku...