Etiket - nice motor

BFT DEIMOS 500 Yana Kayar Kapı Motorları

BFT DEIMOS 500 Yana Kayar Kapı Motoru Seti

BFT DEIMOS SR V 500 KİT yana kayar kapı motoru seti, sürgülü kapılar için hazırlanmış bulunan set üründür.
1 DEIMOS SR V 500, 1 DESME A15 emniyet fotoseli, 1 B LTA 230 V antenli flaşör, 1 MITTO 2-G kumanda ve 4 CFZ kremayer dişli setin donanımlarıdır.
Her bütçeye uygun fiyatlarla hizmet sunan BFT, müşterilerine BFT DEIMOS SR V 500 yana kayar kapı motor seti gibi kit ürünlerle daha da ekonomik imkanlar sağlamıştır.
Sürgülü kapılar, başta bahçe girişleri olmak üzere toplu konut alanlarından […]

Daha fazla oku...
NİCE TOONA 5024-WINGO 3524 Hızlı Motorları

NİCE TOONA 5024-WINGO 3524 Hızlı Motorları

Kanat uzunluğu 3 ve 5 metreye kadar olan dairesel kapılarda uygulanan TOONA 5024 HS WINGO 3524 HS, Nice Türkiye imzası ile hizmetinizde.
Yoğun kullanıma uygun, solemyo güneş enerji sistemi ve opera ile çalışabilen ürünler, 24 v dc akım ile çalışırlar.
MC824H kontrol ünitesi ile birlikte kullanılan TOONA 5024 HS WINGO 3524 HS’nin taşıdığı özellikler ise şöyle: Butonlar ile basit programlama, açılma ve kapanma limitlerini kendisi belirleme, açılış ve kapanışta yavaşlama, akü bağlayabilme, engel tanıma.
Yoğun kullanımlar için uygun olan Toona5024 HS ile, […]

Daha fazla oku...
NİCE RUN 400/1200-ROBUS 500 Hızlı Motorları

NİCE RUN 400/1200-ROBUS 500 Hızlı Motorları

400, 500, 1200 kg ağırlığında yanakayar bahçe kapılarında uygulanan RUN 400/1200 HS ROBUS 500 HS, Nice Türkiye’nin hızlı motorlar kategorisinde yer alır.
Engel tanıma ve yavaş başla yavaş dur özellikleriyle öne çıkan ürün, 0 view ve solemyo sistemleri ile çalıştırılabilir.
Yoğun kullanıma uygun olan RUN400HS, RUN1200HS VE ROBUS500HS, ayarlanabilir 6 kademeli hız ayarına sahip olmasıyla da tercih sebebi.
Açılma ve kapanmada hızlı manevra sağlayan RUN400HS ile 4 metrelik kapının açılma süresi, standart kurulum düşünüldüğünde ve yavaşlama-hızlanma hariç tutulduğunda, 6 sn., RUN1200HS ile […]

Daha fazla oku...
NİCE Yana Kayar Bahçe Kapısı Motoru Kitleri

NİCE Yana Kayar Bahçe Kapısı Motoru Kitleri

Yana kayar bahçe kapıları, özellikle site, bahçe, otopark ve endüstri alanlarında tercih edilmekle beraber her türlü konut ve iş yeri için rağbet görüyor.
Tüm otomatik kapı sistemlerinde motor, motor aksesuarları, tamir, bakım, yedek parça ile ilgili hizmetler veren Nice Türkiye güvencesiyle Yanakayar Bahçe Kapısı Motoru Kitleri de hizmetinizde.
RB400 MOTOR, 1 takım EPMB fotosel, 1 adet ELB flaşör, 1 adet OXI, 2 adet ON2E, 4 metre kremiyer özellikleriyle ROBUS400KIT;
RB600 MOTOR, 1 takım EPMB fotosel, 1 adet ELB flaşör, 1 adet SMXIS, […]

Daha fazla oku...
NİCE Dairesel Bahçe Kapısı Motoru Kitleri

NİCE Dairesel Bahçe Kapısı Motoru Kitleri

Konut, iş yeri, açık veya kapalı garajlar ile endüstri alanlarında kullanılan Dairesel Bahçe Kapıları, güvenli, kaliteli, dayanıklı olmasının yanı sıra konforu ve şıklığıyla da göz dolduruyor.
Yana Kayar Kapı Motorları, Garaj Kapısı Motorları, Bariyer Sistemleri, Kumanda, Kit Ürünler, Hızlı PVC Kapı Motorları, Endüstriyel Kapı Motorları, Endüstriyel Kepenk Motorları, Santral Tip Kepenk Motorları, Aksesuar ve Yedek Parça, Kepenk Sistemleri, OGS Otomatik Geçiş Sistemi gibi ürünleriyle adını sektörün zirvesine yazdıran Nice Türkiye garantisiyle, Dairesel Bahçe Kapısı Motoru Kitleri de güvenle hizmetinizde.
2 adet […]

Daha fazla oku...
NİCE KIT ÜRÜNLER

NİCE Bariyer Kitleri

Araç geçişlerini kontrol altına almak için kullanılan bariyerlerde en fazla tercih edilen markalardan Nice Türkiye, bariyer kitleri için de müşterilerinin destekçisi.
Güvenlik, kalite ve dayanıklılığıyla tercih edilen Bariyer Kitler özellikleri ise şöyle:
(WIDE S)
WIDESKIT1: 1 adet WIDE S bariyer, 1 adet XBA 19 4 metre bariyer kolu, 1 adet EL24 flaşör, 1 adet WA11 çatal ayak, 1 adet WA10 sticker
WIDESKIT2: 1 adet WIDE S bariyer, 1 adet XBA 19 4 metre bariyer kolu, 1 adet EL24 flaşör, 1 adet WA11 çatal […]

Daha fazla oku...
NİCE WIDE Serisi Kollu Bariyer

NİCE WIDE Serisi Kollu Bariyer

Elektromekanik bariyer sistemleri, 24 Vdc motor, kontrol üniteli, ayarlanabilir hız ve engel tanıma özellikleriyle tasarlanmıştır.
Galvaniz çelik veya paslanmaz çelik (AISI 304) in üç gövde ölçüsünde 3 metreden 7 metreye iki tip gövde niteliği taşır.
Daha konforlu ve bakım ile programlamada güvenlidir. Aynı kontrol ünitesi bütün WIDE serisi bariyerlerde kullanılır. Kontrol ünitesi gövdenin içinde kolay ulaşılabilir bir noktadadır.
Maksimum engel tanıma özelliği ile açılmada ve kapanmada minimum bir etkide bile tetiktedir.
Elektronik olarak ayarlanabilir hıza sahiptir. 3.5”den (WİDE M) 5”e (WİDE L) kadar […]

Daha fazla oku...
NİCE BAR Kollu Bariyer

NİCE BAR Kollu Bariyer

Elektromekanik bariyer sistemleri, kontrol üniteli 24 V DC motorlu ve Loop Dedektörlü, 3 m’den 9 m’ye kadar kol çözümlerine uygundur.
Bariyer kolları XBA9 sayesinde kolayca birleştirilir, senkronize bariyer bağlantısı yapılabilir. Güçlü gövdesi ve yenilenmiş güçlü yayı ile 1.000.000 kez çalışmayı garanti eder. (SBAR hariç) Eliptik kesimli kolu ile daha güçlü ve rüzgara karşı direnci daha fazladır.
Kontrol ünitesi bariyerin üst tarafında konumlandırıldığından hızlı ve kolay ulaşım sağlar. Fotoseller için gövdenin içerisinde sabitleme yuvaları bulunmaktadır.
Engel tanıma özelliği ile daha güvenlidir. Hareket esnasında […]

Daha fazla oku...
NİCE SD Endüstriyel Kapı Motorları

NİCE SD Endüstriyel Kapı Motorları

Nice Türkiye, endüstriyel alanlarda güvenle kullanabileceğiniz kapı motorları ile hizmetinizde.
SD MOTOR, seksiyonel kapılar için 230 VAC monofaze ve 380 VAC trifaze, 600 kg’a kadar olan, mekanik ve elektronik limit switchli motordur.
Kolay kurulum özelliği ile dikkat çeken motor, direkt olarak seksiyonel kapının şaftına bağlanır. Motorun kablolarının soketlerinin üzerinde olmasından dolayı bağlantı hatası olmaz.
Bronz redüktör dişli ve sürekli yağlama özelliğiyle sağlamdır.
Acil zincirli manuel mekanizması ile er uygulamada ideal çözüm sunmasıyla pratiktir.
Avrupa standartları ve yönergelerine belirtilen güvenlik ve teknoloji ile üretilmiş, güvenli […]

Daha fazla oku...
NİCE RD Endüstriyel Kapı Motorları

NİCE RD Endüstriyel Kapı Motorları

Endüstriyel kepenkler için krank mekanizmalı elektronik limit switchli, fren mekanizmalı, paraşüt özellikli elektromekanik motorlardır.
Kurulumu basittir, ayrıca 1400 Nm Tork ve 15 Rpm’e kadar hız özellikleriyle kompakt ve verimlidir.
Redüktöründeki paraşüt özelliği ve emniyet barı bağlantısı sayesinde güvenliği üst düzeydedir. Avrupa standartları ve yönergelerinde belirtilen güvenlik ve teknoloji ile üretilmiştir.
RDF 220 15, 380 V AC trifaze, kranklı, elektronik limit switchli endüstriyel kepenk motoru 220 NM Tork ve 15 RPM hıza sahiptir. 30 MM şaft çapı, 0,75 KW güce sahiptir.
RDF 290 15, […]

Daha fazla oku...