Etiket - Nice garaj kapısı motoru

NİCE SPINBUSKIT 21/22/23 Seksiyonel Garaj Kapısı Motoru

NİCE SPINBUSKIT 21/22/23 Seksiyonel Garaj Kapısı Motoru

10.5 m² Seksiyonel Garaj Kapıları için uygun motordur.
Kuruluma hazır 3 m tek parça Konsollu, Bluebus fotosel sistemli SPIN21KCE; kuruluma hazır 4 m (3+1) Konsollu, Bluebus fotosel sistemli SPIN22KCE; kuruluma hazır 3 m tek parça Konsollu, Bluebus fotosel sistemli HGS ve OGS sistemine uygun, Solemyo ve Opera sistemli SPIN23KCE ile 3 versiyon Kit;
Ayarlanabilir motor kafası, ipli manuel mekanizması ve motor üzerinde olan ipli step by step kontrolü ile kumanda olmadan sistemi aktif edebilirsiniz.
Fotosel çifti sadece iki kablo ile kontrol ünitesine […]

Daha fazla oku...
NİCE SPIDO/SPIDER Seksiyonel Garaj Kapısı Motorları

NİCE SPIDO/SPIDER Seksiyonel Garaj Kapısı Motorları

Müstakil evler, toplu konutlar, endüstriyel alanlar gibi pek çok ortamda araçların güvenliği için uygulanan garajlarda dayanıklılığı ve şıklığı ile öne çıkan Nice garaj kapılarından en etkin verimi sağlamak için Nice Garaj Kapısı Motorlarından yararlanabilirsiniz.
SPIDO 10.2 m² Seksiyonel Garaj Kapıları için, SPIDER 12.5 m² Seksiyonel Garaj Kapıları içindir.
SPIDER kuruluma hazır 3 m (1mx3) 3 parça zincirli konsollu, SPIDO kuruluma hazır 3 m tek parça zincirli konsolludur, SPIDO kit içeriğinde 2 adet kumanda ve 1 alıcı bulunmaktadır. Açılmada ve kapanmada kullanılan […]

Daha fazla oku...
NİCE seksiyonel Garaj Kapısı Motoru

NİCE SOON Garaj Kapısı Motoru

NİCE SOON Garaj Kapısı Motoru
SOON, 20 m²’ye kadar olan Seksiyonel Kapılar için uygundur. 24 Vdc elektromekanik motor ve enkoderli olma özelliklerine sahiptir.
Kolay kurulum sağlar. Soon motor direkt olarak seksiyonel kapının şaftına bağlanır; herhangi bir pozisyonda motoru bağlamak çok kolaydır.
BlueBUS sistemi sayesinde kullanıcı dostudur. Fotosel çifti sadece iki kablo ile kontrol ünitesine bağlanır.
Engel tanıma özelliği sayesinde motor hareket halinde iken motor sürekli yaptığı kontrolle sıkışmaları engelleri algılar.
Güvenli ve hassastır. Açılma ve kapanmada limit programlaması mevcuttur, üzerindeki enkoderi sayesinde açılmada ve […]

Daha fazla oku...
NİCE HYPPO 7100 Garaj Kapısı Motoru

NİCE HYPPO 7100 Garaj Kapısı Motoru

Konut, site, endüstriyel alan gibi ortamların garajlarında aracınızı olumsuz hava koşullarından, art niyetli kişilerin zararlarından koruyarak güvenle bulundurabilmeniz için dayanıklı, kaliteli, emniyetli, şık garaj kapılarının etkinliliğini sağlayan garaj kapısı motorlarından aradığınız niteliklere sahip olanı bütçenize uygun seçeneklerle Nice Türkiye’de bulabilirsiniz.
Akordiyon kapılar için uygulanan, elektromekanik motor olan HYPPO 7100’ler teleskopik kola sahiptir. HYPPO 7100’lerin açılma ve kapanmasında kolay kurulum sağlayan limit switch bulunmaktadır.
Katı metal mekaniği, sağlam, galvanizli, teleskopik kol ürünün özelliklerindendir.
HYPPO 7100, akordiyon kapı motoru 230v ac, teleskopik kolludur.
Kontrol ünitesi, […]

Daha fazla oku...
Seksiyonel Kapı Sistemleri

NİCE Seksiyonel Kapı Sistemleri

Nice seksiyonel kapı motorları garajlarda, depolarda, fabrikalarda, toplu konutlarda, villalarda vb. tercih edilen seksiyonel kapılara uygulanır. Kısıtlı yaşam alanlarında mekandan kazandıran bu kapıların boyutları, duvar ve tavan özelliklerine göre ayarlanabilir. Hızlı motor bağlantısı ile de kapılar, konforlu ve pratik kullanım sağlar.
Seksiyonel kapılar ile bu kapılara uyumlu motorların yanı sıra zengin aksesuar çeşidi de Nice Türkiye’nin ürün yelpazesi arasındadır.
Farklı ağırlık ve uzunluklardaki kapılara uygulanabilen Nice seksiyonel kapı motorlarının, ortam havasını koruma, tozdan kurtarma, ısı yalıtımına katkıda bulunma nitelikleri vardır.
İleri teknoloji […]

Daha fazla oku...