Etiket - mantar bariyer çeşitleri

Mantar Bariyer

Özellikle büyük şehirlerin en büyük problemlerinden biri olan trafik sorunu, yalnızca sürücülerin işini zorlaştırmakla kalmayıp yayaların da yaşamlarına doğrudan etki eder.
Park sorunu da yine trafik problemi ile gelişen bir durumdur. Gerek iş ve ticaret merkezlerinde gerek toplu yaşam alanlarında gerek caddelerde yine hem sürücüleri hem yayaları olumsuz etkileyen bu sıkıntı için çeşitli çözümler üretilmeye çalışılmakta.
Başta park sorunu yaşanan yerlerde, hem yayaların geçişini engellememesi hem de araçların hareketlerini sınırlandırması nedeniyle bariyer sistemlerinden mantar bariyerlerin kullanımı günden güne artıyor.
Mantar bariyer, kullanıcılarından […]

Daha fazla oku...

FAAC J 275 F Mantar Bariyer

Ticari, endüstriyel alanlar ve kent geçişleri için ürün kategorisi içersinde farklı bir model olarak müşteri ihtiyaçlarına hitap eden J 275 F bariyer modeli sabit tipte bir bariyer modelidir. Diğer geri çekilebilir modellerle birlikte kurulum sağlanabildiği gibi geçiş yolu sınırlandırmak istenen alanlar için de doğru bir seçim olacaktır. Yer kaplamayan bir kurulumu mümkün kılan bariyer türünde elektrik bağlantılarına da ihtiyaç yoktur. Yalnızca sınırlı kazı işlemleriyle basit bir şekilde gerçekleştirilecek kurulum güç kaynağı da gerektirmeden kullanımlarınıza olanak sağlamaktadır. Diğer bariyer modelleriyle […]

Daha fazla oku...

FAAC J200 HA Mantar Bariyer

Yerleşim alanlarında otomatik bariyer sistemleri içerisinde yerleşim alanlarına araç geçişlerini kontrol etmek amacıyla kullanabileceğiniz bir bariyer modelini firmamız garantisinde ihtiyaçlarınıza sunuyoruz. Estetik tasarımda göz önünde bulundurularak firmamız garantisinde imal edilen bariyer modeli akılcı bir kontrolün garantisini sizlere vermektedir. Yetkili personel veya otomatik komutlar aracılığıyla çalışan bariyer sistemi hızlı olduğu kadar sessiz bir çalışma özelliği göstermektedir. Tercihe göre seçilebilen kurulum aksesuarları yapılandırılması mümkün aerodinamik bir ürün olarak ihtiyaçlarınıza sunulmaktadır. Yalnızca 90 kg mekanizma ağırlığı bulunan ürün bu sayede nakliye, saklanma […]

Daha fazla oku...