Etiket - kollu bariyer

BFT MICHELANGELO Bariyer Seti

BFT MICHELANGELO Bariyer Seti

BFT michelangelo bariyer seti, en fazla kol uzunluğu 8 metre olan bariyerlere uygundur. Çok yoğun kullanım sıklığı olan alanlarda uyumludur.
Kentleşme ve nüfus artışının sonuçlarından biri de trafik. Trafik çözümleri için geliştirilen pek çok yöntemden biri ise bariyer sistemleri. Kollu bariyer, mantar bariyer vb. çeşitleriyle bariyerler, kontrollü geçiş sağlanmak istenen alanlar için birebir uygulamalardır. Araç geçişlerine tamamen kapatılarak yayalaştırılan alanlarda, araç giriş çıkışlarının kontrollü ve izinli sağlanması gereken alanlarda bariyer sistemlerinden yararlanılır.
Toplu yaşam alanlarının girişlerinde, site girişlerinde, daha çok kollu […]

Daha fazla oku...
BFT GIOTTO 30 S BT Kollu Bariyer

BFT GIOTTO 30 S BT Kollu Bariyer

BFT GIOTTO 30 S BT kollu bariyer, maksimum kol uzunluğu 3 metre olan ve yoğun kullanıma elverişli bariyer koludur. Çalışma voltajı 24’tür.
Sağlam yapısı itibariyle çarpmalara karşı dayanıklıdır ve kullanımda itimat oluşturur. Kontrol kartının bulunduğu yerden dolayı ayakta işlem yapma imkanı verir. Kablolama işlemleri, kablolama için ayrılan kanallar aracılığı ile yapılır. Kol aydınlatmasına sahip olması güvenlik için önemlidir.
Teknik Özellikleri
BFT GIOTTO 30 S BT kollu bariyerin teknik özellikleri ise şöyledir: Kontrol ünitesi LIBRA C GS, kilitli çalışma sistemi, çekilen ortalama güç […]

Daha fazla oku...
BFT MOOVI 60 Kollu Bariyer

BFT MOOVI 60 Kollu Bariyer

BFT MOOVI 60 kollu bariyer, maksimum kol uzunluğu 4 veya 5 metre olan bariyer koludur. Çalışma voltajı 230’dur. Günde 600 tur kullanım sıklığına sahiptir. Çalışma sıcaklığı -10°C +55°C olan ürün, çok soğuk ve çok sıcak hava koşullarına uyum sağlayabilmektedir.
Teknik Özellikleri
BFT MOOVI 60 kollu bariyerin teknik özellikleri ise şöyledir: Kontrol ünitesi ALPHA BOM, kilitli çalışma sistemi, çalışma voltajı 230, çekilen ortalama güç 300 W, termal korumalı, açılma kapanma süresi 8 s, mekanik kilitleme, serbest bırakma kişisel anahtarlı, koruma katsayısı IP […]

Daha fazla oku...
BFT MOOVI 30 Kollu Bariyer

BFT MOOVI 30 Kollu Bariyer

BFT MOOVI 30 kollu bariyer, maksimum kol uzunluğu 3 metre olan bariyer koludur. Çalışma voltajı 230’dur. Kişisel anahtarlı, hızlı tip serbest bırakma sistemi mevcuttur. Dahili tip havalandırma sistemi vardır. Önceden hazırlanmış montaj delikleriyle aksesuarların monte edilmesi kolaydır.
Teknik Özellikleri
BFT MOOVI 30 kollu bariyerin teknik özellikleri ise şöyledir: Kontrol ünitesi ALPHA BOM, kilitli çalışma sistemi, çekilen ortalama güç 300 W, termal korumalı, açılma kapanma süresi 4 s, mekanik kilitleme, serbest bırakma kişisel anahtarlı, koruma katsayısı IP24, mekanizma ağırlığı 36 kg şeklindedir.
BFT […]

Daha fazla oku...
NİCE WIDE Serisi Kollu Bariyer

NİCE WIDE Serisi Kollu Bariyer

Elektromekanik bariyer sistemleri, 24 Vdc motor, kontrol üniteli, ayarlanabilir hız ve engel tanıma özellikleriyle tasarlanmıştır.
Galvaniz çelik veya paslanmaz çelik (AISI 304) in üç gövde ölçüsünde 3 metreden 7 metreye iki tip gövde niteliği taşır.
Daha konforlu ve bakım ile programlamada güvenlidir. Aynı kontrol ünitesi bütün WIDE serisi bariyerlerde kullanılır. Kontrol ünitesi gövdenin içinde kolay ulaşılabilir bir noktadadır.
Maksimum engel tanıma özelliği ile açılmada ve kapanmada minimum bir etkide bile tetiktedir.
Elektronik olarak ayarlanabilir hıza sahiptir. 3.5”den (WİDE M) 5”e (WİDE L) kadar […]

Daha fazla oku...
NİCE BAR Kollu Bariyer

NİCE BAR Kollu Bariyer

Elektromekanik bariyer sistemleri, kontrol üniteli 24 V DC motorlu ve Loop Dedektörlü, 3 m’den 9 m’ye kadar kol çözümlerine uygundur.
Bariyer kolları XBA9 sayesinde kolayca birleştirilir, senkronize bariyer bağlantısı yapılabilir. Güçlü gövdesi ve yenilenmiş güçlü yayı ile 1.000.000 kez çalışmayı garanti eder. (SBAR hariç) Eliptik kesimli kolu ile daha güçlü ve rüzgara karşı direnci daha fazladır.
Kontrol ünitesi bariyerin üst tarafında konumlandırıldığından hızlı ve kolay ulaşım sağlar. Fotoseller için gövdenin içerisinde sabitleme yuvaları bulunmaktadır.
Engel tanıma özelliği ile daha güvenlidir. Hareket esnasında […]

Daha fazla oku...

FAAC 620 SR 3 metre kollu bariyer

Otomatik bariyer sistemlerinde 3 metreye kadar olan kollar için 620 SR serisiyle FAAC servis garantisinde ihtiyaçlarınıza sunulmaktadır. Ayarlanabilir sağ veya sol kol yapısı ile genişliği 3 metreye kadar olan yerlerin geçişlerini sınırlandırmak için kullanacağınız bariyerler açılma ve kapanma bloklu hidrolik motor içermektedir. Üçgen anahtarlı harici boşa alma sistemi de bulunan ürün grubu modelleri ayarlanabilir hidrolik yavaşlama sistemine sahiptir. Ürün grubu bariyer modelleri astar işlemli, polyester boyalı, paslanmaz çelik veya çelik taşıma muhafazası gibi özelliklerden herhangi birini içermektedir. Bus teknolojisinde […]

Daha fazla oku...