Etiket - Kanatlı Kapı Motoru Seti

BFT LUX G Tek Kanat Hidrolik Kanatlı Kapı Motoru Seti

BFT LUX G Tek Kanat Hidrolik Kanatlı Kapı Motoru Seti

BFT LUX G tek kanat hidrolik kanatlı kapı motoru seti kanat ağırlığı 800 kg’a kadar, kanat uzunluğu da 5 metreye kadar olan dairesel kapılara uygulanır.
Motor, çok kullanım alanlarına da uyumludur. -10 °C +60 °C sıcaklıklara dayanabilmesinden dolayı soğuk, sıcak hava koşullarına sahip yerlerde de tercih edilen ürünlerdendir.
BFT LUX G tek kanat hidrolik kanatlı kapı motoru setinin içeriğinde LUX G tek kanat, DESME A15 emniyet fotoseli, B LTA 230 V antenli flaşör, MITTO 2-G kumanda, ALCOR N kontrol ünitesi bulunmaktadır.
BFT […]

Daha fazla oku...
BFT LUX 2B Tek Kanat Hidrolik Kanatlı Kapı Motoru Seti

BFT LUX 2B Tek Kanat Hidrolik Kanatlı Kapı Motoru Seti

BFT LUX 2B tek kanat hidrolik kanatlı kapı motoru seti, 300 kg’a kadar kanat ağırlığı ve 2 metreye kadar da kanat uzunluğu olan dairesel kapılara uygulanan motorun kit satışıdır.
BFT LUX 2B tek kanat hidrolik kanatlı kapı motoru setinin içeriğinde LUX 2B tek kanat, DESME A 15 emniyet fotoseli, B LTA 230 V antenli flaşör, MITTI 2-G kumanda, ALCOR N kontrol ünitesi yer alır.
Sık kullanıma uyumlu motor, soğuk ve sıcak havalarda kullanım için de elverişlidir. -10°C +60°C çalışma sıcaklığına dayanabilir.
Mekanizmasındaki […]

Daha fazla oku...