Etiket - Hidrolik Kanatlı Kapı Motoru

BFT SUB EL SC Hidrolik Kanatlı Kapı Motoru

BFT SUB EL SC Hidrolik Kanatlı Kapı Motoru

BFT SUB EL SC hidrolik kanatlı kapı motoru, kanat ağırlığı en fazla 800 kg’a kadar olan ve kanat uzunluğu da 3.5 metreye kadar olan dairesel kapılara uygulanır.
Kontrol ünitesi ALCOR N ve çalışma sistemi kilitlidir. 230 V çalışma voltajı, 250 W çekilen ortalama güçtür. Mekanizma, termik koruma sistemlidir. Maksimum açılma açısı 130°, 90° açılma kapanma süresi 33s’dir.
Çarpmaya karşı etkisi hidrolik kavrama, kilitleme sistemi elektrikli kilit, serbest bırakma kilitsizdir. Koruma katsayısı IP67 ve mekanizma ağırlığı ise 22 kg’dır.
BFT SUB EL SC […]

Daha fazla oku...
BFT SUB ER SC Hidrolik Kanatlı Kapı Motoru

BFT SUB ER SC Hidrolik Kanatlı Kapı Motoru

BFT SUB ER SC hidrolik kanatlı kapı motoru, maksimum kanat ağırlığı 800 kg ve maksimum kanat uzunluğu 2.5 metre olan dairesel kapılara uygulanır.
ALCOR N kontrol ünitesine sahip ve kilitli çalışma sistemi mevcut ürünün çalışma voltajı 230 V’dir. Çekilen ortalama güç 250 W’dir ve motor termik korumalıdır. BFT SUB ER SC hidrolik kanatlı kapı motorlarında termik koruma sistemi, mekanizmayı koruyarak motorun uzun ömürlü olmasını sağlar. Maksimum açılma açısı 130° ve 90° açılma kapanma süresi 14s + slowdown şeklindedir.
Çarpmaya karşı etkisi […]

Daha fazla oku...
BFT SUB G SC Hidrolik Kanatlı Kapı Motoru

BFT SUB G SC Hidrolik Kanatlı Kapı Motoru

BFT SUB G SC hidrolik kanatlı kapı motorunun kullanım alanı, kanat ağırlığı en fazla 800 kg ve kanat uzunluğu en fazla 1.8 metre olan dairesel kapılardır.
ALCOR N kontrol ünitesi sahibi mekanizmada kilitli çalışma sistemi vardır. Çalışma voltajı 230 V, çekilen ortalama güç ise 250 W’dir.
Termik Koruma
Termik koruma içeren BFT SUB G SC hidrolik kanatlı kapı motoru, gerektiğinde kendini dinlenmeye alarak mekanizmasında herhangi bir zarar oluşmasını önler ve böylece uzun süreli kullanım sağlar.
Ürünün, 180°’ye kadar açılma özelliği bulunur; 90°’de […]

Daha fazla oku...
BFT SUB R SC Hidrolik Kanatlı Kapı Motoru

BFT SUB R SC Hidrolik Kanatlı Kapı Motoru

BFT SUB R SC hidrolik kanatlı kapı motoru, kanat ağırlığı en fazla 800 kg’a kadar olan ve kanat uzunluğu da en fazla 1.8 metreye kadar olan dairesel kapılara uygulanmaktadır.
Teknik Özellikleri
ALCOR N kontrol ünitesine sahip ürün, kilitli çalışma özelliğindedir. Çalışma voltajı 230 V olan motorun çektiği ortalama güç 250 W’dir. Termik koruma içeren cihaz, çarpmaya karşı hidrolik kavrama niteliği taşır. Mekanizmanın kilitleme sistemi ise hidrolik kilitleme şeklindedir.
BFT SUB R SC hidrolik kanatlı kapı motorları, maksimum 130° açılır ve 90° açılma […]

Daha fazla oku...
BFT SUB SC Hidrolik Kanatlı Kapı Motoru

BFT SUB SC Hidrolik Kanatlı Kapı Motoru

BFT SUB SC hidrolik kanatlı kapı motoru, kanat ağırlığı en fazla 800 kg’a ve kanat uzunluğu da en fazla 1.8 metreye kadar olan dairesel kapılara uygulanmaktadır. BFT motorları çok soğuk havalara karşı dayanıklıdır ve ilgili motor da -10°C +50°C arası sıcaklıklarda çalışabilmektedir.
Çok Yoğun Kullanım Alanlarına Uyumlu
BFT SUB SC hidrolik kanatlı kapı motorları, çok yoğun kullanım alanlarına uyumludur. Ürünün teknik özellikleri ise şöyledir: Kontrol ünitesi ALCOR N, kilitli çalışma, çalışma voltajı 230 V, çekilen ortalama güç 250 W, termik […]

Daha fazla oku...
BFT LUX G Hidrolik Kanatlı Kapı Motoru

BFT LUX G Hidrolik Kanatlı Kapı Motoru

BFT LUX G hidrolik kanatlı kapı motorları, 800 kg’a kadar kanat ağırlığı ve 5 metreye kadar kanat uzunluğu olan çok yoğun kullanım alanlarına da uyumlu motor modelidir.
BFT motorları mekanizma özelliklerinden dolayı donmalara karşı dayanıklıdır. Hava koşullarının zorlu olduğu alanlarda da uygulanabilen motorlardan BFT LUX G hidrolik kanatlı kapı motoru da, -10 °C +60 °C çalışma sıcaklığına uyum sağlayabilir.
Teknik Özellikleri
BFT LUX G hidrolik kanatlı kapı motorunun teknik özellikleri ise şöyledir: Kontrol ünitesi ALCOR N, kilitsiz çalışma, çalışma voltajı 230 V, […]

Daha fazla oku...
BFT LUX L Hidrolik Kanatlı Kapı Motoru

BFT LUX L Hidrolik Kanatlı Kapı Motoru

BFT LUX L hidrolik kanatlı kapı motoru, kanat ağırlığı 500 kg’a kadar ve kanat uzunluğu 4 metreye kadar olan çok yoğun kullanım alanlarına da uyumlu motor modelidir. -10°C +60°C çalışma sıcaklığına dayanıklı motor, zorlu hava koşulları bulunan alanlarda da tercih edilmektedir.
Hem Konforlu Hem Güvenli
BFT LUX L hidrolik kanatlı kapı motorunun önemli niteliklerinden biri de mekanizmasındaki emniyet sistemidir. Avrupa Birliği standartlarına uyumlu, güvenli ürünlerinde BFT, kullandığı donanım ile motorların bulundukları alanda yabancı cisimleri tanımasını ve hareket durdurmasını sağlamıştır. Böylece motorlu […]

Daha fazla oku...
BFT LUX 2B Hidrolik Kanatlı Kapı Motoru

BFT LUX 2B Hidrolik Kanatlı Kapı Motoru

BFT LUX 2B hidrolik kanatlı kapı motoru, kanat ağırlığı 300 kg’a kadar ve kanat uzunluğu 2 metreye kadar olan çok yoğun kullanım alanlarına uyumlu motordur. -10°C +60°C çalışma sıcaklığına dayanıklıdır.
Teknik Özellikleri
BFT LUX 2B hidrolik kanatlı kapı motorlarının teknik özellikleri ise şöyledir: Kontrol ünitesi ALCOR N, kilitsiz çalışma, çalışma voltajı 230 V, çekilen ortalama güç 250 W, termik koruma içerir, 90° açılma kapanma süresi 17s, piston hızı 14mm/s, çarpmaya karşı etkisi hidrolik kavrama, hidrolik kilitleme, serbest bırakma anahtar ile, koruma […]

Daha fazla oku...
BFT LUX Hidrolik Kanatlı Kapı Motoru

BFT LUX Hidrolik Kanatlı Kapı Motoru

BFT LUX hidrolik kanatlı kapı motoru, maksimum kanat ağırlığı 300 kg’a kadar olan ve maksimum kanat uzunluğu 2 metreye kadar olan dairesel kapılara uygulanır. Çok yoğun kullanıma uygun motorun çalışma voltajı 230 V’dir.
Güvenlikte Zirve
BFT LUX hidrolik kanatlı kapı motorlarının iki adet ayarlı valf ile kontrol edilen sıkışma emniyet sistemi sayesinde kapı sisteminin güvenliği garanti edilmiştir.
Teknik Özellikleri
BFT LUX hidrolik kanatlı kapı motorunun teknik özellikleri ise kontrol ünitesi ALCOR N, çalışma sistemi kilitsiz, çekilen ortalama güç 250 W, termik koruma mevcut, […]

Daha fazla oku...