Etiket - hidrolik dairesel kapı motoru

BFT LUX Tek Kanat Hidrolik Kanatlı Kapı Seti

BFT LUX Tek Kanat Hidrolik Kanatlı Kapı Seti

BFT LUX tek kanat hidrolik kanatlı kapı seti, kanat uzunluğu maksimum 2 metre ve kanat ağırlığı maksimum 300 kg olan dairesel kapılara uyumlu motorun kit satışıdır. Motor, çok yoğun kullanıma uyumludur.
BFT LUX tek kanat hidrolik kanatlı kapı setinin içeriğinde LUX tek kanat, DESME A 15 emniyet fotoseli, B LTA 230 V antenli flaşör, MITTO 2 G kumanda, ALCOR N kontrol ünitesi yer alır.
BFT Türkiye ürünleri, her bütçeye uygun fiyatlıdır. Set satışlar ise ürünlerin, daha da uygun fiyatlarla son kullanıcıya […]

Daha fazla oku...
BFT SUB G SC Hidrolik Kanatlı Kapı Motoru

BFT SUB G SC Hidrolik Kanatlı Kapı Motoru

BFT SUB G SC hidrolik kanatlı kapı motorunun kullanım alanı, kanat ağırlığı en fazla 800 kg ve kanat uzunluğu en fazla 1.8 metre olan dairesel kapılardır.
ALCOR N kontrol ünitesi sahibi mekanizmada kilitli çalışma sistemi vardır. Çalışma voltajı 230 V, çekilen ortalama güç ise 250 W’dir.
Termik Koruma
Termik koruma içeren BFT SUB G SC hidrolik kanatlı kapı motoru, gerektiğinde kendini dinlenmeye alarak mekanizmasında herhangi bir zarar oluşmasını önler ve böylece uzun süreli kullanım sağlar.
Ürünün, 180°’ye kadar açılma özelliği bulunur; 90°’de […]

Daha fazla oku...
BFT LUX Hidrolik Kanatlı Kapı Motoru

BFT LUX Hidrolik Kanatlı Kapı Motoru

BFT LUX hidrolik kanatlı kapı motoru, maksimum kanat ağırlığı 300 kg’a kadar olan ve maksimum kanat uzunluğu 2 metreye kadar olan dairesel kapılara uygulanır. Çok yoğun kullanıma uygun motorun çalışma voltajı 230 V’dir.
Güvenlikte Zirve
BFT LUX hidrolik kanatlı kapı motorlarının iki adet ayarlı valf ile kontrol edilen sıkışma emniyet sistemi sayesinde kapı sisteminin güvenliği garanti edilmiştir.
Teknik Özellikleri
BFT LUX hidrolik kanatlı kapı motorunun teknik özellikleri ise kontrol ünitesi ALCOR N, çalışma sistemi kilitsiz, çekilen ortalama güç 250 W, termik koruma mevcut, […]

Daha fazla oku...