Etiket - fotoselli kapı motoru

BFT VISTA TL 4 Radarlı Fotoselli Kapı Motoru

BFT VISTA TL 4 Radarlı Fotoselli Kapı Motoru

BFT Vista TL 4 radarlı fotoselli kapı motoru, dar alanlardaki girişlerde sürgülü kapı otomasyonunu sağlamak için geliştirilmiş teleskopik radarlı kapılara uygulanır. Ağırlığı en fazla 120 kg olan kanatların otomasyonunu sağlar. Kanat açılma genişliği 800 mm’den 4400 mm’ye kadardır. Akü ile de çalışabilmektedir.
Sınırlı Alanlar için En İyi Çözüm
Sürgülü kapılar, ayrıca bir yer kaplamadığından sınırlı alanlara sahip girişlerde daha çok tercih edilmektedir. Pratiklik ve konforun yanı sıra alandan da tasarruf sağlayan kapılar, artı bir mekan almadıkları için diğer kapılara göre girişleri […]

Daha fazla oku...
BFT VISTA TL 2 Radarlı Fotoselli Kapı Motoru

BFT VISTA TL 2 Radarlı Fotoselli Kapı Motoru

BFT Vista TL 2 radarlı fotoselli kapı motoru, ağırlığı en fazla 120 kg olan kanatların otomasyonunu sağlayan mekanizmadır. Teleskopik radarlı kapı olan VISTA TL, sınırlı geçiş alanı bulunan girişlerde sürgülü kapı otomasyonunu sağlamak için tasarlanmıştır. Sürekli kullanıma uyumludur.
Minimum kanat açılma genişliği 800 mm ve maksimum kanat açılma genişliği 4400 mm’dir. Filtrelenmiş trafo sistemi, dunker motor ve özel tasarım gövde ürünün niteliklerindendir. İsteğe bağlı olarak akü ile de çalışabilmektedir. Termik korumalıdır.
BFT Vista TL 2 radarlı fotoselli kapı motorlarında açılma, kapanma, […]

Daha fazla oku...
BFT VISTA SW Radarlı Fotoselli Kapı Motoru

BFT VISTA SW Radarlı Fotoselli Kapı Motoru

BFT Vista SW radarlı fotoselli kapı motoru, maksimum 250 kg kanat ağırlığı ve maksimum 140 cm kanat genişliği bulunan kapılara uygulanır. Sürekli kullanıma uyumludur.
Termik korumalı sistem, dayanıklıdır ve uzun ömürlüdür. Kontrol ünitesi içerisindedir, kolay programlanabilir ve montajı basitçe yapılabilir. Dunker motor, filtrelenmiş trafo sistemi ve özel tasarım ürün gövdesi motorun niteliklerindendir.
Zorlu Hava Koşullarına Dayanıklı
BFT Vista SW radarlı fotoselli kapı motorları, -20°C +55°C çalışma sıcaklıklarında işlevseldir. İsteğe bağlı olarak akü ile çalışabilmektedir. Kapı açılma hızı, kapanma hızı, açılmada ve kapanmada […]

Daha fazla oku...
BFT VISTA SL C Radarlı Fotoselli Kapı Motoru

BFT VISTA SL C Radarlı Fotoselli Kapı Motoru

BFT Vista SL C radarlı fotoselli kapı motoru, tek kanatta 150 kg ve çift kanatta 80 + 800 kg taşıma kapasitesine sahiptir. Sürekli kullanıma uyumludur. -20°C +55°C arası sıcaklıkta çalışma özelliğine sahiptir.
ARIA kontrol ünitesi, içerisindedir ve üzerindeki LCD ekran aracılığı ile kolay programlanabilme imkanı sunmaktadır. İsteğe bağlı olarak akü ile de çalışabilmektedir. Yine isteğe bağlı olarak tuş takımı ile çalışma durumu ayarlanabilmektedir.
Sesi ve Titreşimi Engelleyen Mekanizma
BFT Vista SL C radarlı fotoselli kapı motorlarının montajı kolaydır ve kablo yatakları bağlantı […]

Daha fazla oku...
BFT VISTA Tek Kanat Radarlı Kapı Motoru

BFT VISTA Tek Kanat Radarlı Fotoselli Kapı Motoru

BFT Vista tek kanat radarlı fotoselli kapı motoru, maksimum kanat ağırlığı 150 kg’a kadar olan kapılara uygulanmaktadır. Kontrol ünitesi içerisinde bulunan ürün, kontrol ünitesi üzerinde bulunan LCD ekran aracılığı ile kolay programlama özelliğine sahiptir.
Opsiyonel akü ile çalışabilmesi, opsiyonel VISTA SEL tuş takımı ile çalışma durumunun ayarlanabilmesi niteliği vardır. Tek tuş ile otomatik ayarlama seçeneği bulunur. Kapı açılma ve kapanma hızı, hızlanma ve yavaşlama ivmesi, açılma ve kapanmada yavaşlama mesafesi ile hızı ayarlanabilmektedir.
Özel Tasarım Profil
BFT Vista tek kanat radarlı fotoselli […]

Daha fazla oku...