Etiket - faac türkiye

FAAC 400 Hidrolik Dairesel Kapı Motoru

FAAC 400 Hidrolik Dairesel Kapı Motoru, konut ve endüstriyel dairesel açılır kapı motorları için uygulanır. Ağır endüstriyel kapılar ya da yüksek kullanım yoğunluklu kapılar için geniş ve çok yönlü kullanım alanı sağlar. CBC-CBAC modellerinde izinsiz giriş denemelerine karşı hidrolik blok özelliklidir. Harici hidrolik aparat sayesinde maksimum ezilme önleme emniyeti ürünün tercih edilme sebeplerindendir. Çok sessiz çalışma niteliği bulunur. Anahtar korumalı boşa alma aparatı mevcuttur.
FAAC 400 Hidrolik Dairesel Kapı Motorunun boyutları ve teknik özellikleri ise güç kaynağı voltajı 230 Vac […]

Daha fazla oku...
FAAC S450H Dairesel Kapı Motoru

FAAC S450H CBAC Dairesel Kapı Motoru

FAAC S450H CBAC Dairesel Kapı Motoru, tek kanat maks. genişliği 2 m (CBAC) olan mesken kapıları ve müşterek dairesel açılır kapı motorları için uygulanır.
Engel tespiti durumunda geri dönme fonksiyonlu entegre kodlayıcı özelliği ile güvenlidir. 311 mm kullanışlı çalışma mesafesine sahiptir. Kaynaksız uygulamalar için yeni çok kullanımlı sabitleme dirseği mevcuttur. Mekanik stopları ile birlikte standart açılma kapanma ve hibrit teknoloji nitelikleri bulunur.
FAAC S450H CBAC  Dairesel Kapı Motorunun boyutları ve teknik özellikleri güç kaynağı 230 Vac, elektrikli motor 24 Vdc, güç 60 […]

Daha fazla oku...
FAAC S418 Dairesel Kapı Motoru

FAAC S418 Dairesel Kapı Motoru

FAAC S418 dairesel kapı motoru, tek kanat maks. genişliği 2.3 m (elektrik kilidi ile 2.7 m) olan dairesel açılır kapılar için uygulanır. Açılma ve kapanma mekanik stopları mevcuttur. Etkili çalışma mesafesi 350 mm’dir. Kaynaksız kurulum için yeni çok konumlu sabitleme dirseği bulunur. Ezilme önleyici cihaz içeren yeni kontrol ünitesi ve engel tespiti durumunda geri dönme fonksiyonlu kodlayıcısı ile güvenlidir.
FAAC S418 dairesel kapı motorunun boyutları ve teknik özellikleri ise, güç kaynağı 24 Vdc, güç 35 W, akım 1.5 A, maks. […]

Daha fazla oku...
FAAC 415 Dairesel Kapı Motoru

FAAC 415 Dairesel Kapı Motoru

FAAC 415 Dairesel Kapı Motoru, tek kanat maks. genişliği 2,5 m olan dairesel açılır kapılar için uygulanır. Elektrik kilidi ile 3 m’ye kadar çıkabilir.
Eksen içi tahrik motoru mevcuttur. 300 mm (maks. Kanat 3 m) ve 400 mm (maks. Kanat 4 m) genişliğe sahip versiyonları vardır. Hareket sınırlayıcısı bulunan ve bulunmayan versiyonlara sahiptir. Ana parçalar contayla kenetlenmiştir.
Gövdesi, pres döküm alüminyumdur. Tümü iki kat boyalıdır ve bu daha uzun ömür sağlar. Basitleştirilmiş anahtar korumalı aktivasyona sahip elle boşa alma aparatı bulunur.
Hareket […]

Daha fazla oku...

FAAC J355 M30-P1 HA Mantar Bariyer

Sertifikalı çevre güvenliği sağlanması gereken uygulamalar için ideal bir seçim olarak J355 M30-P1 HA otomatik mantar bariyer modelini tercih edebilirsiniz. Askeri alanlar ve ekçilikler gibi hassas alanlar başta olmak üzere özel güvenlik gereksinimi olan alanlar için araç geçişlerini sınırlandırmak, korumak ve kontrol etmek amacıyla otomatik bariyer serisi ürün modelinden yararlanabilirsiniz. Ayrıca ürün grubu serisinde bu bariyer modellerini tercihinize göre havaalanları, konsolosluklar, bankalar, limanlar vb. yerlerde de kullanabilirsiniz.
J355 M30-P1 HA bariyer modeli Amerikan Standart ASTM F 2656-07-Çevre bariyerleri araç darbe […]

Daha fazla oku...