Etiket - FAAC Dairesel Kapı

FAAC 400 CBAC long Dairesel Kapı Motoru

FAAC 400 CBAC long Dairesel Kapı Motoru

FAAC 400 CBAC long Dairesel Kapı Motoru, tek kanat maks. genişliği 2.20 m olan konut ve endüstriyel dairesel açılır kapılara uygulanır. Kullanım sıklığı (devir/saat) 50’dir.
FAAC 400 CBAC long Dairesel Kapı Motorları çok sessiz çalışan bu hidrolik motor, ağır endüstriyel kapılar ya da yüksek kullanım yoğunluklu kapılar için geniş ve çok yönlü kullanım alanı sağlar. İzinsiz giriş denemelerine karşı hidrolik blok, harici hidrolik aparat sayesinde maksimum ezilme önleme emniyeti, anahtar korumalı boşa alma aparatı motorun niteliklerindendir.
FAAC 400 CBAC long Dairesel […]

Daha fazla oku...
FAAC 400 CBAC Dairesel Kapı Motoru

FAAC 400 CBAC Dairesel Kapı Motoru

FAAC 400 CBAC dairesel kapı motoru, tek kanat maks. genişliği 2.20 m olan konut ve endüstriyel dairesel açılır kapılarda uygulanır. Kullanım sıklığı (devir/saat) 70’dir.
Ağır endüstriyel kapılar veya yüksek kullanım yoğunluklu kapılar için geniş ve çok yönlü kullanım alanı sağlayan hidrolik motorun, önemli özelliklerinden biri de çok sessiz çalışmasıdır. CBAC modeli, izinsiz giriş denemelerine karşı hidrolik blok niteliği ile de öne çıkar. Emniyet sistemi ile güvenli kullanım sağlar. Anahtar korumalı boşa alma aparatı mevcuttur.
FAAC 400 CBAC dairesel kapı motorunun teknik […]

Daha fazla oku...
FAAC 400 SB Dairesel Kapı Motoru

FAAC 400 SB Dairesel Kapı Motoru

FAAC 400 SB Dairesel Kapı Motoru, tek kanat maks. genişliği 4 m olan konut ve endüstriyel dairesel açılır kapılar için uygulanır. Ağır fabrika kapıları ya da yoğun kullanımı olan kapılar için uyumludur. Harici hidrolik aparat sayesinde ezilme risklerine karşı güvenlidir.
FAAC 400 SB Dairesel Kapı Motorları sessiz çalışır. Anahtar korumalı boşa alma aparatı vardır.
FAAC 400 SB Dairesel Kapı Motorunun boyutları ve teknik özellikleri ise şöyledir: 230 Vac (+%6-%10) 50 (60) Hz güç kaynağı voltajı, 220 W çekilen güç, 1 A […]

Daha fazla oku...
FAAC 400 CBC Dairesel Kapı Motoru

FAAC 400 CBC Dairesel Kapı Motoru

FAAC 400 CBC Dairesel Kapı Motoru, tek kanat maks. genişliği 2.20 m konut ve endüstriyel dairesel açılır kapılarına uygulanır. Kullanım sıklığı (devir/saat) 70’tir.
FAAC 400 CBC Dairesel Kapı Motorları, ağır endüstriyel kapılar ya da yüksek kullanım yoğunluklu kapılar için geniş ve çok yönlü kullanım alanı sağlar. İzinsiz giriş denemelerine karşı hidrolik blok özelliği vardır. Harici hidrolik aparat sayesinde maksimum ezilme önleme emniyeti mevcuttur. Çok sessiz çalışması ve anahtar korumalı boşa alma aparatı da özelliklerindendir.
FAAC 400 CBC Dairesel Kapı Motorunun boyutları […]

Daha fazla oku...
FAAC S450H SB Dairesel Kapı Motoru

FAAC S450H SB Dairesel Kapı Motoru

FAAC S450H SB Dairesel Kapı Motoru, tek kanat maks. genişliği 3 m olan mesken kapıları ve müşterek dairesel açılır kapılar için uygulanır. Sürekli kullanıma uyumludur.
Hibrit teknoloji ürünüdür. Engel tespiti durumunda geri dönme fonksiyonlu entegre kodlayıcı özelliklidir. Kullanışlı çalışma mesafesi 311 mm’dir. Kaynaksız uygulamalar için yeni çok konumlu sabitleme dirseği ve mekanik stopları ile birlikte standart açılma/kapanma motorun niteliklerindendir.
FAAC S450H SB Dairesel Kapı Motorunun boyutları ve teknik özellikleri güç kaynağı 230 Vac, maks. çubuk açılma hızı (ayarlanabilir) ˃2.5 cm/s., elektrikli […]

Daha fazla oku...
FAAC 415 L Dairesel Kapı Motoru

FAAC 415 L Dairesel Kapı Motoru

FAAC 415 L Dairesel Kapı Motoru, tek kanat maks. genişliği 3 m olan dairesel açılır kapılar için uygulanır. (Elektrik kilidi ile 4 m) Kullanım sıklığı ise devir/saat 25’tir.
Eksen içi tahrik motorunun bulunması, hareket sınırlayıcısı bulunan ve bulunmayan farklı versiyonlara sahip olması, ana parçaların contayla kenetlenmesi, pres döküm alüminyum gövde, daha uzun ömür için tümü iki kat boyalı olma niteliği, kolaylaştırılmış anahtar korumalı aktivasyona sahip elle boşa alma aparatının mevcut olması motorun tercih nedenlerindendir.
FAAC 415 L Dairesel Kapı Motorunun hareket […]

Daha fazla oku...
FAAC 770N Gömme Tip Dairesel Kapı Motoru

FAAC 770N Gömme Tip Dairesel Kapı Motoru

FAAC 770N Dairesel Kapı Motoru, tek kanat genişliği 3.50 m ve maks. ağırlığı 500 kg olan dairesel açılır kapılarda uygulanır. Motor görünmez ve motora, kanadı çıkarmaksızın erişilebilir. Koruma sınıfı IP 67’dir. 452 MPS-455 D ünitesindeki harici elektronik cihaz sayesinde maksimum ezilme önleme emniyeti mevcuttur. Tek yönlüdür.
FAAC 770N Dairesel Kapı Motorunun boyutları ve teknik özellikleri ise, redüksiyon oranı 1:1418, güç kaynağı voltajı 230 Vac (+%6-%10) 50 Hz, elektrikli motor dakikada 1400 devir, çekilen güç 380 W, çekilen akım 1.7 A, […]

Daha fazla oku...

FAAC 400 Hidrolik Dairesel Kapı Motoru

FAAC 400 Hidrolik Dairesel Kapı Motoru, konut ve endüstriyel dairesel açılır kapı motorları için uygulanır. Ağır endüstriyel kapılar ya da yüksek kullanım yoğunluklu kapılar için geniş ve çok yönlü kullanım alanı sağlar. CBC-CBAC modellerinde izinsiz giriş denemelerine karşı hidrolik blok özelliklidir. Harici hidrolik aparat sayesinde maksimum ezilme önleme emniyeti ürünün tercih edilme sebeplerindendir. Çok sessiz çalışma niteliği bulunur. Anahtar korumalı boşa alma aparatı mevcuttur.
FAAC 400 Hidrolik Dairesel Kapı Motorunun boyutları ve teknik özellikleri ise güç kaynağı voltajı 230 Vac […]

Daha fazla oku...
FAAC S450H Dairesel Kapı Motoru

FAAC S450H CBAC Dairesel Kapı Motoru

FAAC S450H CBAC Dairesel Kapı Motoru, tek kanat maks. genişliği 2 m (CBAC) olan mesken kapıları ve müşterek dairesel açılır kapı motorları için uygulanır.
Engel tespiti durumunda geri dönme fonksiyonlu entegre kodlayıcı özelliği ile güvenlidir. 311 mm kullanışlı çalışma mesafesine sahiptir. Kaynaksız uygulamalar için yeni çok kullanımlı sabitleme dirseği mevcuttur. Mekanik stopları ile birlikte standart açılma kapanma ve hibrit teknoloji nitelikleri bulunur.
FAAC S450H CBAC  Dairesel Kapı Motorunun boyutları ve teknik özellikleri güç kaynağı 230 Vac, elektrikli motor 24 Vdc, güç 60 […]

Daha fazla oku...
FAAC S418 Dairesel Kapı Motoru

FAAC S418 Dairesel Kapı Motoru

FAAC S418 dairesel kapı motoru, tek kanat maks. genişliği 2.3 m (elektrik kilidi ile 2.7 m) olan dairesel açılır kapılar için uygulanır. Açılma ve kapanma mekanik stopları mevcuttur. Etkili çalışma mesafesi 350 mm’dir. Kaynaksız kurulum için yeni çok konumlu sabitleme dirseği bulunur. Ezilme önleyici cihaz içeren yeni kontrol ünitesi ve engel tespiti durumunda geri dönme fonksiyonlu kodlayıcısı ile güvenlidir.
FAAC S418 dairesel kapı motorunun boyutları ve teknik özellikleri ise, güç kaynağı 24 Vdc, güç 35 W, akım 1.5 A, maks. […]

Daha fazla oku...