Etiket - Dairesel kanatlı kapı motoru

BFT LUX G Tek Kanat Hidrolik Kanatlı Kapı Motoru Seti

BFT LUX G Tek Kanat Hidrolik Kanatlı Kapı Motoru Seti

BFT LUX G tek kanat hidrolik kanatlı kapı motoru seti kanat ağırlığı 800 kg’a kadar, kanat uzunluğu da 5 metreye kadar olan dairesel kapılara uygulanır.
Motor, çok kullanım alanlarına da uyumludur. -10 °C +60 °C sıcaklıklara dayanabilmesinden dolayı soğuk, sıcak hava koşullarına sahip yerlerde de tercih edilen ürünlerdendir.
BFT LUX G tek kanat hidrolik kanatlı kapı motoru setinin içeriğinde LUX G tek kanat, DESME A15 emniyet fotoseli, B LTA 230 V antenli flaşör, MITTO 2-G kumanda, ALCOR N kontrol ünitesi bulunmaktadır.
BFT […]

Daha fazla oku...
BFT LUX L Tek Kanat Hidrolik Kanatlı Kapı Motoru Seti

BFT LUX L Tek Kanat Hidrolik Kanatlı Kapı Motoru Seti

BFT LUX L tek kanat hidrolik kanatlı kapı motoru seti, çok yoğun kullanım alanlarına uyumlu ve kanat ağırlığı 500 kg’a kadar olan kanat uzunluğu da 4 metreye kadar olan dairesel kapılara uygulanan motorun kit satışıdır.
LUX L tek kanat, DESME A 15 emniyet fotoseli, B LTA 230 V antenli flaşör, MITTI 2 G kumanda, ALCOR N kontrol ünitesi BFT LUX L tek kanat hidrolik kanatlı kapı motoru setinin içeriğinde yer alan ürünlerdir.
BFT LUX L tek kanat hidrolik kanatlı kapı motoru […]

Daha fazla oku...
BFT LUX Tek Kanat Hidrolik Kanatlı Kapı Seti

BFT LUX Tek Kanat Hidrolik Kanatlı Kapı Seti

BFT LUX tek kanat hidrolik kanatlı kapı seti, kanat uzunluğu maksimum 2 metre ve kanat ağırlığı maksimum 300 kg olan dairesel kapılara uyumlu motorun kit satışıdır. Motor, çok yoğun kullanıma uyumludur.
BFT LUX tek kanat hidrolik kanatlı kapı setinin içeriğinde LUX tek kanat, DESME A 15 emniyet fotoseli, B LTA 230 V antenli flaşör, MITTO 2 G kumanda, ALCOR N kontrol ünitesi yer alır.
BFT Türkiye ürünleri, her bütçeye uygun fiyatlıdır. Set satışlar ise ürünlerin, daha da uygun fiyatlarla son kullanıcıya […]

Daha fazla oku...
BFT SUB EL SC Hidrolik Kanatlı Kapı Motoru

BFT SUB EL SC Hidrolik Kanatlı Kapı Motoru

BFT SUB EL SC hidrolik kanatlı kapı motoru, kanat ağırlığı en fazla 800 kg’a kadar olan ve kanat uzunluğu da 3.5 metreye kadar olan dairesel kapılara uygulanır.
Kontrol ünitesi ALCOR N ve çalışma sistemi kilitlidir. 230 V çalışma voltajı, 250 W çekilen ortalama güçtür. Mekanizma, termik koruma sistemlidir. Maksimum açılma açısı 130°, 90° açılma kapanma süresi 33s’dir.
Çarpmaya karşı etkisi hidrolik kavrama, kilitleme sistemi elektrikli kilit, serbest bırakma kilitsizdir. Koruma katsayısı IP67 ve mekanizma ağırlığı ise 22 kg’dır.
BFT SUB EL SC […]

Daha fazla oku...
BFT SUB ER SC Hidrolik Kanatlı Kapı Motoru

BFT SUB ER SC Hidrolik Kanatlı Kapı Motoru

BFT SUB ER SC hidrolik kanatlı kapı motoru, maksimum kanat ağırlığı 800 kg ve maksimum kanat uzunluğu 2.5 metre olan dairesel kapılara uygulanır.
ALCOR N kontrol ünitesine sahip ve kilitli çalışma sistemi mevcut ürünün çalışma voltajı 230 V’dir. Çekilen ortalama güç 250 W’dir ve motor termik korumalıdır. BFT SUB ER SC hidrolik kanatlı kapı motorlarında termik koruma sistemi, mekanizmayı koruyarak motorun uzun ömürlü olmasını sağlar. Maksimum açılma açısı 130° ve 90° açılma kapanma süresi 14s + slowdown şeklindedir.
Çarpmaya karşı etkisi […]

Daha fazla oku...
BFT SUB G SC Hidrolik Kanatlı Kapı Motoru

BFT SUB G SC Hidrolik Kanatlı Kapı Motoru

BFT SUB G SC hidrolik kanatlı kapı motorunun kullanım alanı, kanat ağırlığı en fazla 800 kg ve kanat uzunluğu en fazla 1.8 metre olan dairesel kapılardır.
ALCOR N kontrol ünitesi sahibi mekanizmada kilitli çalışma sistemi vardır. Çalışma voltajı 230 V, çekilen ortalama güç ise 250 W’dir.
Termik Koruma
Termik koruma içeren BFT SUB G SC hidrolik kanatlı kapı motoru, gerektiğinde kendini dinlenmeye alarak mekanizmasında herhangi bir zarar oluşmasını önler ve böylece uzun süreli kullanım sağlar.
Ürünün, 180°’ye kadar açılma özelliği bulunur; 90°’de […]

Daha fazla oku...
BFT SUB R SC Hidrolik Kanatlı Kapı Motoru

BFT SUB R SC Hidrolik Kanatlı Kapı Motoru

BFT SUB R SC hidrolik kanatlı kapı motoru, kanat ağırlığı en fazla 800 kg’a kadar olan ve kanat uzunluğu da en fazla 1.8 metreye kadar olan dairesel kapılara uygulanmaktadır.
Teknik Özellikleri
ALCOR N kontrol ünitesine sahip ürün, kilitli çalışma özelliğindedir. Çalışma voltajı 230 V olan motorun çektiği ortalama güç 250 W’dir. Termik koruma içeren cihaz, çarpmaya karşı hidrolik kavrama niteliği taşır. Mekanizmanın kilitleme sistemi ise hidrolik kilitleme şeklindedir.
BFT SUB R SC hidrolik kanatlı kapı motorları, maksimum 130° açılır ve 90° açılma […]

Daha fazla oku...
BFT SUB SC Hidrolik Kanatlı Kapı Motoru

BFT SUB SC Hidrolik Kanatlı Kapı Motoru

BFT SUB SC hidrolik kanatlı kapı motoru, kanat ağırlığı en fazla 800 kg’a ve kanat uzunluğu da en fazla 1.8 metreye kadar olan dairesel kapılara uygulanmaktadır. BFT motorları çok soğuk havalara karşı dayanıklıdır ve ilgili motor da -10°C +50°C arası sıcaklıklarda çalışabilmektedir.
Çok Yoğun Kullanım Alanlarına Uyumlu
BFT SUB SC hidrolik kanatlı kapı motorları, çok yoğun kullanım alanlarına uyumludur. Ürünün teknik özellikleri ise şöyledir: Kontrol ünitesi ALCOR N, kilitli çalışma, çalışma voltajı 230 V, çekilen ortalama güç 250 W, termik […]

Daha fazla oku...
BFT LUX G Hidrolik Kanatlı Kapı Motoru

BFT LUX G Hidrolik Kanatlı Kapı Motoru

BFT LUX G hidrolik kanatlı kapı motorları, 800 kg’a kadar kanat ağırlığı ve 5 metreye kadar kanat uzunluğu olan çok yoğun kullanım alanlarına da uyumlu motor modelidir.
BFT motorları mekanizma özelliklerinden dolayı donmalara karşı dayanıklıdır. Hava koşullarının zorlu olduğu alanlarda da uygulanabilen motorlardan BFT LUX G hidrolik kanatlı kapı motoru da, -10 °C +60 °C çalışma sıcaklığına uyum sağlayabilir.
Teknik Özellikleri
BFT LUX G hidrolik kanatlı kapı motorunun teknik özellikleri ise şöyledir: Kontrol ünitesi ALCOR N, kilitsiz çalışma, çalışma voltajı 230 V, […]

Daha fazla oku...
BFT LUX L Hidrolik Kanatlı Kapı Motoru

BFT LUX L Hidrolik Kanatlı Kapı Motoru

BFT LUX L hidrolik kanatlı kapı motoru, kanat ağırlığı 500 kg’a kadar ve kanat uzunluğu 4 metreye kadar olan çok yoğun kullanım alanlarına da uyumlu motor modelidir. -10°C +60°C çalışma sıcaklığına dayanıklı motor, zorlu hava koşulları bulunan alanlarda da tercih edilmektedir.
Hem Konforlu Hem Güvenli
BFT LUX L hidrolik kanatlı kapı motorunun önemli niteliklerinden biri de mekanizmasındaki emniyet sistemidir. Avrupa Birliği standartlarına uyumlu, güvenli ürünlerinde BFT, kullandığı donanım ile motorların bulundukları alanda yabancı cisimleri tanımasını ve hareket durdurmasını sağlamıştır. Böylece motorlu […]

Daha fazla oku...