Etiket - BFT otomatik kapı motoru

BFT EASY Mantar Bariyer

BFT EASY Mantar Bariyer

BFT Easy mantar bariyer, günde 500 tur çalışma kapasitesine sahip basit bir dubadır. Easy 200-700 PERSEO CBD kontrol ünitesine sahiptir. Ürünün çalışma voltajı 230 V 50 HZ’dir.
BFT Easy mantar bariyerler -20°C +60°C arası sıcaklıklarda çalışabilmektedir. Açılma süresi 9 sn’dir. Manuel serbest bırakma, açılma ve kapanmada yavaşlama ürünün niteliklerindendir. Koruma sınıfı IP67, darbe dayanımı 6.000 joules, kırılma yükü de 6.000 joules şeklindedir.
Ürün, daha yüksek ışıklı taç ve yansıtıcı reflektörlere sahiptir. Fiyat olarak da rekabetçi olacak kadar uygun sunulmuştur. Titiz bir […]

Daha fazla oku...
BFT VISTA TL 4 Radarlı Fotoselli Kapı Motoru

BFT VISTA TL 4 Radarlı Fotoselli Kapı Motoru

BFT Vista TL 4 radarlı fotoselli kapı motoru, dar alanlardaki girişlerde sürgülü kapı otomasyonunu sağlamak için geliştirilmiş teleskopik radarlı kapılara uygulanır. Ağırlığı en fazla 120 kg olan kanatların otomasyonunu sağlar. Kanat açılma genişliği 800 mm’den 4400 mm’ye kadardır. Akü ile de çalışabilmektedir.
Sınırlı Alanlar için En İyi Çözüm
Sürgülü kapılar, ayrıca bir yer kaplamadığından sınırlı alanlara sahip girişlerde daha çok tercih edilmektedir. Pratiklik ve konforun yanı sıra alandan da tasarruf sağlayan kapılar, artı bir mekan almadıkları için diğer kapılara göre girişleri […]

Daha fazla oku...
BFT VISTA TL 2 Radarlı Fotoselli Kapı Motoru

BFT VISTA TL 2 Radarlı Fotoselli Kapı Motoru

BFT Vista TL 2 radarlı fotoselli kapı motoru, ağırlığı en fazla 120 kg olan kanatların otomasyonunu sağlayan mekanizmadır. Teleskopik radarlı kapı olan VISTA TL, sınırlı geçiş alanı bulunan girişlerde sürgülü kapı otomasyonunu sağlamak için tasarlanmıştır. Sürekli kullanıma uyumludur.
Minimum kanat açılma genişliği 800 mm ve maksimum kanat açılma genişliği 4400 mm’dir. Filtrelenmiş trafo sistemi, dunker motor ve özel tasarım gövde ürünün niteliklerindendir. İsteğe bağlı olarak akü ile de çalışabilmektedir. Termik korumalıdır.
BFT Vista TL 2 radarlı fotoselli kapı motorlarında açılma, kapanma, […]

Daha fazla oku...
BFT VISTA SW Radarlı Fotoselli Kapı Motoru

BFT VISTA SW Radarlı Fotoselli Kapı Motoru

BFT Vista SW radarlı fotoselli kapı motoru, maksimum 250 kg kanat ağırlığı ve maksimum 140 cm kanat genişliği bulunan kapılara uygulanır. Sürekli kullanıma uyumludur.
Termik korumalı sistem, dayanıklıdır ve uzun ömürlüdür. Kontrol ünitesi içerisindedir, kolay programlanabilir ve montajı basitçe yapılabilir. Dunker motor, filtrelenmiş trafo sistemi ve özel tasarım ürün gövdesi motorun niteliklerindendir.
Zorlu Hava Koşullarına Dayanıklı
BFT Vista SW radarlı fotoselli kapı motorları, -20°C +55°C çalışma sıcaklıklarında işlevseldir. İsteğe bağlı olarak akü ile çalışabilmektedir. Kapı açılma hızı, kapanma hızı, açılmada ve kapanmada […]

Daha fazla oku...
BFT VISTA SL C Radarlı Fotoselli Kapı Motoru

BFT VISTA SL C Radarlı Fotoselli Kapı Motoru

BFT Vista SL C radarlı fotoselli kapı motoru, tek kanatta 150 kg ve çift kanatta 80 + 800 kg taşıma kapasitesine sahiptir. Sürekli kullanıma uyumludur. -20°C +55°C arası sıcaklıkta çalışma özelliğine sahiptir.
ARIA kontrol ünitesi, içerisindedir ve üzerindeki LCD ekran aracılığı ile kolay programlanabilme imkanı sunmaktadır. İsteğe bağlı olarak akü ile de çalışabilmektedir. Yine isteğe bağlı olarak tuş takımı ile çalışma durumu ayarlanabilmektedir.
Sesi ve Titreşimi Engelleyen Mekanizma
BFT Vista SL C radarlı fotoselli kapı motorlarının montajı kolaydır ve kablo yatakları bağlantı […]

Daha fazla oku...
BFT VISTA Çift Kanat Radarlı Kapı Motoru

BFT VISTA Çift Kanat Radarlı Fotoselli Kapı Motoru

BFT Vista çift kanat radarlı fotoselli kapı motoru, maksimum kanat ağırlığı 120 + 120 kg’a kadar olan kapılara uygulanan motordur. Sürekli kullanıma uyumludur. Motorun çalışma sıcaklığı 0°C + 50°C’dir.
Dahili kontrol ünitesi, çift yönlü radar, fotosel, program seçme anahtarı, elektromanyetik kilit, akü şarj kiti, perde fotosel, kızılötesi radar, kablosuz şifreleme cihazı, el yaklaşım sensörü motorun aksesuarlarıdır.
Ön kapak profili, PVC lastik menteşe, ana taşıyıcı profili, teker taşıma profili lastiği, teker taşıma profili, kanat askı profili motorun mekanizmasını oluşturan parçalardır. Mekanizma boyutu, […]

Daha fazla oku...
BFT VISTA Tek Kanat Radarlı Kapı Motoru

BFT VISTA Tek Kanat Radarlı Fotoselli Kapı Motoru

BFT Vista tek kanat radarlı fotoselli kapı motoru, maksimum kanat ağırlığı 150 kg’a kadar olan kapılara uygulanmaktadır. Kontrol ünitesi içerisinde bulunan ürün, kontrol ünitesi üzerinde bulunan LCD ekran aracılığı ile kolay programlama özelliğine sahiptir.
Opsiyonel akü ile çalışabilmesi, opsiyonel VISTA SEL tuş takımı ile çalışma durumunun ayarlanabilmesi niteliği vardır. Tek tuş ile otomatik ayarlama seçeneği bulunur. Kapı açılma ve kapanma hızı, hızlanma ve yavaşlama ivmesi, açılma ve kapanmada yavaşlama mesafesi ile hızı ayarlanabilmektedir.
Özel Tasarım Profil
BFT Vista tek kanat radarlı fotoselli […]

Daha fazla oku...
BFT EFOR 1380 M 24 Seksiyonel Kapı Motoru

BFT EFOR 1380 M 24/30 Seksiyonel Kapı Motoru Seti

BFT Efor 1380 M 24/30 seksiyonel kapı motoru seti, apartman, toplu konut, endüstriyel alan, garaj, otopark gibi alanların girişlerinde tercih edilen kapılara uygulanan motor ile motorun kapıya bağlantı aparatlarını içeren settir.
BFT Efor 1380 M 24/30 seksiyonel kapı motoru setinin içeriğinde BFT Efor 1380 M 24/30, CS 300 kontrol ünitesi ve Efor 7 metre kablo yer almaktadır.
BFT motorları basit programlama ve kolay montaj niteliği taşır. Müşteri ihtiyacı gözetilerek ileri teknoloji sistemleriyle gereksiz donanımlardan yalıtılmış sade, işlevsel ürünler geliştiren BFT, satıştan […]

Daha fazla oku...
BFT EFOR 1220 M Seksiyonel Kapı Motoru

BFT EFOR 1220 M 24/30 Seksiyonel Kapı Motoru Seti

BFT Efor 1220 M 24/30 seksiyonel kapı motoru seti, maksimum kaldırma alanı 27 m² olan seksiyonel garaj kapısı motoru ile motor aksesuarlarını içeren settir.
Motor, hafiftir ve bu özelliğiyle kapıya montajı sağlanırken kolaylık oluşturur. Özel kontrol uygulamaları ile ileri otomasyon için elverişli bir altyapı sunmaktadır.
BFT Efor 1220 M 24/30 seksiyonel kapı motoru setinin içeriğinde motor ile birlikte CS 300 kontrol  ünitesi ve Efor 7 metre kablo bulunmaktadır.
Seksiyonel kapılar garaj, hangar, endüstriyel mekanlar, ticaret merkezleri gibi pek çok yerde kullanılmaktadır. Motorlar […]

Daha fazla oku...
BFT EOS 120 Seksiyonel Kapı Motoru

BFT EOS 120 Seksiyonel Kapı Motoru Seti

BFT Eos 120 seksiyonel kapı motoru seti, 120 kg maksimum noktasal kuvveti bulunan çok yoğun kullanım özelliğine sahip seksiyonel garaj kapıları için uygulanan motor ile motor aksesuarlarını içeren settir.
Güçlü bir ray yapısı ile çok dayanıklı bir motordur ve sade mekanizması nedeniyle kapıya monte edilişi de gayet basittir. Avrupa standartlarında geliştirilen ürün son derece güvenlidir.
BFT Eos 120 seksiyonel kapı motoru setinin içeriğinde EOS motor, MITTO 2 G kumanda, BIN 120 L = 3500 CHAIN TRACK FOR EOS 120 ray yer […]

Daha fazla oku...