Etiket - bariyer

BFT SCUDO Mantar Bariyer

BFT SCUDO Mantar Bariyer

BFT Scudo mantar bariyer, sabit tip bir dubadır. Kontrollü geçiş alanlarının maliyetini düşürme niteliği ile öne çıkar. Güçlü bir görünüme sahip ürün aynı zamanda şıktır.
EASY mantar bariyerler, basit montajı ile geniş alanlarda kullanılmaktadır. Geçiş alanının dışında kalan kısımlar için de EASY bariyerlerin maliyetini düşürmek için BFT Scudo mantar bariyerler kullanılır.
Artan araç sayısının yaşamı olumsuz etkilememesi için bazı çözümler üretilmektedir. Yollarda yoğun trafiğin akabilmesi için alınan önlemler, otopark ve garajlarda geliştirilen yöntem ve sistemler bu çözümler arasındadır. Geçişlerin denetimli olduğu […]

Daha fazla oku...
BFT MOOVI 30 Kollu Bariyer

BFT MOOVI 30 Kollu Bariyer

BFT MOOVI 30 kollu bariyer, maksimum kol uzunluğu 3 metre olan bariyer koludur. Çalışma voltajı 230’dur. Kişisel anahtarlı, hızlı tip serbest bırakma sistemi mevcuttur. Dahili tip havalandırma sistemi vardır. Önceden hazırlanmış montaj delikleriyle aksesuarların monte edilmesi kolaydır.
Teknik Özellikleri
BFT MOOVI 30 kollu bariyerin teknik özellikleri ise şöyledir: Kontrol ünitesi ALPHA BOM, kilitli çalışma sistemi, çekilen ortalama güç 300 W, termal korumalı, açılma kapanma süresi 4 s, mekanik kilitleme, serbest bırakma kişisel anahtarlı, koruma katsayısı IP24, mekanizma ağırlığı 36 kg şeklindedir.
BFT […]

Daha fazla oku...