Etiket - bariyer sistemleri

BFT EASY Mantar Bariyer

BFT EASY Mantar Bariyer

BFT Easy mantar bariyer, günde 500 tur çalışma kapasitesine sahip basit bir dubadır. Easy 200-700 PERSEO CBD kontrol ünitesine sahiptir. Ürünün çalışma voltajı 230 V 50 HZ’dir.
BFT Easy mantar bariyerler -20°C +60°C arası sıcaklıklarda çalışabilmektedir. Açılma süresi 9 sn’dir. Manuel serbest bırakma, açılma ve kapanmada yavaşlama ürünün niteliklerindendir. Koruma sınıfı IP67, darbe dayanımı 6.000 joules, kırılma yükü de 6.000 joules şeklindedir.
Ürün, daha yüksek ışıklı taç ve yansıtıcı reflektörlere sahiptir. Fiyat olarak da rekabetçi olacak kadar uygun sunulmuştur. Titiz bir […]

Daha fazla oku...
BFT MOOVI 30/50 Bariyer Seti

BFT MOOVI 30/50 Bariyer Seti

BFT moovı 30/50 bariyer seti kol uzunluğu 3, 4 veya 5 metre olan bariyer sistemleri içindir. BFT Türkiye, her bütçeye uygun fiyatlarla hizmet sunmaktadır. Set olarak yapılan satışlarda ise bu fiyatlar daha da düşmekte ve müşteriye son derece indirimli alım imkanı sağlanmış olmaktadır. Son kullanıcı, set ürünleri tercih etmesi durumunda motorun tüm bağlantı aparatlarını ve aksesuarlarını da orijinal ürünler olarak motor ile birlikte elde etmiş olmaktadır. Güvenle kullanabileceği donanımlara, tek tek araştırma yapmadan ve yine ayrı ayrı fiyat incelemesi […]

Daha fazla oku...
NİCE BAR Kollu Bariyer

NİCE BAR Kollu Bariyer

Elektromekanik bariyer sistemleri, kontrol üniteli 24 V DC motorlu ve Loop Dedektörlü, 3 m’den 9 m’ye kadar kol çözümlerine uygundur.
Bariyer kolları XBA9 sayesinde kolayca birleştirilir, senkronize bariyer bağlantısı yapılabilir. Güçlü gövdesi ve yenilenmiş güçlü yayı ile 1.000.000 kez çalışmayı garanti eder. (SBAR hariç) Eliptik kesimli kolu ile daha güçlü ve rüzgara karşı direnci daha fazladır.
Kontrol ünitesi bariyerin üst tarafında konumlandırıldığından hızlı ve kolay ulaşım sağlar. Fotoseller için gövdenin içerisinde sabitleme yuvaları bulunmaktadır.
Engel tanıma özelliği ile daha güvenlidir. Hareket esnasında […]

Daha fazla oku...