Etiket - 5 metrelik kapı motoru

BFT LUX G Tek Kanat Hidrolik Kanatlı Kapı Motoru Seti

BFT LUX G Tek Kanat Hidrolik Kanatlı Kapı Motoru Seti

BFT LUX G tek kanat hidrolik kanatlı kapı motoru seti kanat ağırlığı 800 kg’a kadar, kanat uzunluğu da 5 metreye kadar olan dairesel kapılara uygulanır.
Motor, çok kullanım alanlarına da uyumludur. -10 °C +60 °C sıcaklıklara dayanabilmesinden dolayı soğuk, sıcak hava koşullarına sahip yerlerde de tercih edilen ürünlerdendir.
BFT LUX G tek kanat hidrolik kanatlı kapı motoru setinin içeriğinde LUX G tek kanat, DESME A15 emniyet fotoseli, B LTA 230 V antenli flaşör, MITTO 2-G kumanda, ALCOR N kontrol ünitesi bulunmaktadır.
BFT […]

Daha fazla oku...
BFT LUX G Hidrolik Kanatlı Kapı Motoru

BFT LUX G Hidrolik Kanatlı Kapı Motoru

BFT LUX G hidrolik kanatlı kapı motorları, 800 kg’a kadar kanat ağırlığı ve 5 metreye kadar kanat uzunluğu olan çok yoğun kullanım alanlarına da uyumlu motor modelidir.
BFT motorları mekanizma özelliklerinden dolayı donmalara karşı dayanıklıdır. Hava koşullarının zorlu olduğu alanlarda da uygulanabilen motorlardan BFT LUX G hidrolik kanatlı kapı motoru da, -10 °C +60 °C çalışma sıcaklığına uyum sağlayabilir.
Teknik Özellikleri
BFT LUX G hidrolik kanatlı kapı motorunun teknik özellikleri ise şöyledir: Kontrol ünitesi ALCOR N, kilitsiz çalışma, çalışma voltajı 230 V, […]

Daha fazla oku...
BFT PHOBOS N L Dairesel Kanatlı Kapı Motoru

BFT PHOBOS N L Dairesel Kanatlı Kapı Motoru

BFT PHOBOS N L dairesel kanatlı kapı motoru, maksimum kanat ağırlığı 250 kg, maksimum bir kanat uzunluğu 5 metre olan dairesel kapılara uygulanır.
-10°C +50°C çalışma sıcaklık oranlarına sahip ürün, yarı yoğun kullanımlara uyumludur. Montajı basit motorun, arıza yapma olasılığı da çok düşüktür. Mekanizması, kablo kirliliğinin önüne geçmektedir.
Teknik Özellikleri
BFT PHOBOS N L dairesel kanatlı kapı motorunun, kontrol ünitesi ALTAIR P, çalışma gerilimi 230 V., çekilen ortalama güç 210 W, termik koruma kontrol ünitesi, çalışma sonu mesafesi 470 mm, piston […]

Daha fazla oku...
NİCE TOONA 5024-WINGO 3524 Hızlı Motorları

NİCE TOONA 5024-WINGO 3524 Hızlı Motorları

Kanat uzunluğu 3 ve 5 metreye kadar olan dairesel kapılarda uygulanan TOONA 5024 HS WINGO 3524 HS, Nice Türkiye imzası ile hizmetinizde.
Yoğun kullanıma uygun, solemyo güneş enerji sistemi ve opera ile çalışabilen ürünler, 24 v dc akım ile çalışırlar.
MC824H kontrol ünitesi ile birlikte kullanılan TOONA 5024 HS WINGO 3524 HS’nin taşıdığı özellikler ise şöyle: Butonlar ile basit programlama, açılma ve kapanma limitlerini kendisi belirleme, açılış ve kapanışta yavaşlama, akü bağlayabilme, engel tanıma.
Yoğun kullanımlar için uygun olan Toona5024 HS ile, […]

Daha fazla oku...