Etiket - 300 kiloluk kapı motoru

BFT LUX Tek Kanat Hidrolik Kanatlı Kapı Seti

BFT LUX Tek Kanat Hidrolik Kanatlı Kapı Seti

BFT LUX tek kanat hidrolik kanatlı kapı seti, kanat uzunluğu maksimum 2 metre ve kanat ağırlığı maksimum 300 kg olan dairesel kapılara uyumlu motorun kit satışıdır. Motor, çok yoğun kullanıma uyumludur.
BFT LUX tek kanat hidrolik kanatlı kapı setinin içeriğinde LUX tek kanat, DESME A 15 emniyet fotoseli, B LTA 230 V antenli flaşör, MITTO 2 G kumanda, ALCOR N kontrol ünitesi yer alır.
BFT Türkiye ürünleri, her bütçeye uygun fiyatlıdır. Set satışlar ise ürünlerin, daha da uygun fiyatlarla son kullanıcıya […]

Daha fazla oku...
BFT LUX 2B Hidrolik Kanatlı Kapı Motoru

BFT LUX 2B Hidrolik Kanatlı Kapı Motoru

BFT LUX 2B hidrolik kanatlı kapı motoru, kanat ağırlığı 300 kg’a kadar ve kanat uzunluğu 2 metreye kadar olan çok yoğun kullanım alanlarına uyumlu motordur. -10°C +60°C çalışma sıcaklığına dayanıklıdır.
Teknik Özellikleri
BFT LUX 2B hidrolik kanatlı kapı motorlarının teknik özellikleri ise şöyledir: Kontrol ünitesi ALCOR N, kilitsiz çalışma, çalışma voltajı 230 V, çekilen ortalama güç 250 W, termik koruma içerir, 90° açılma kapanma süresi 17s, piston hızı 14mm/s, çarpmaya karşı etkisi hidrolik kavrama, hidrolik kilitleme, serbest bırakma anahtar ile, koruma […]

Daha fazla oku...
BFT ELI 250 N Kanatlı Kapı Motoru

BFT ELI 250 230V Tek Kanat Dairesel Kapı Motoru Kiti

BFT ELI 250 230V tek kanat dairesel kapı motoru kiti, kanat ağırlığı 300 kg’a ve kanat uzunluğu 3.5 metreye kadar olan dairesel kapılara uygulanır. Yarı yoğun kullanım alanlarına uyumludur.
BFT ELI 250 230V tek kanat dairesel kapı motoru kitinin içeriğinde BFT ELI 250 230V tek kanat, DESME A15 emniyet fotoseli, B LTA 230 V antenli flaşör, MITTO 2-G kumanda, BTCF- motor kasası, ALTAIR P SD kontrol ünitesi yer alır.
Dairesel kanatlı kapılar çelik, ahşap vb. farklı malzemelerden tek kanatlı, çift kanatlı, […]

Daha fazla oku...
BFT ELI 250 N Kanatlı Kapı Motoru

BFT ELI 250 N Kanatlı Kapı Motoru

BFT ELI 250 N kanatlı kapı motoru, maksimum kanat ağırlığı 300 kg ve maksimum kanat uzunluğu 3.5 metre olan dairesel kapılara uygulanır. Ürün yarı yoğun kullanıma uygundur. Çalışma sıcaklığı -20°C +50°C arasındadır.
BFT ELI 250 N kanatlı kapı motorunun montajı kolay ve hızlıdır. Mekanizmasındaki emniyet sistemi ile güvenlidir. Hareket sonlandırma ayarı, zorlu hava koşullarından etkilenmeden yapılabilir.
BFT ELI 250 N kanatlı kapı motorlarının teknik özellikleri ise şöyledir: Kontrol ünitesi ALTAIR P, mekanizma ağırlığı 100 N (10 kg), kilitli çalışma, koruma sayısı […]

Daha fazla oku...