Etiket - 250 kiloluk kapı motoru

BFT IGEA BT Kanatlı Kapı Motoru

BFT IGEA BT Kanatlı Kapı Motoru

BFT IGEA BT kanatlı kapı motoru, maksimum kanat ağırlığı 250 kg ve maksimum kanat uzunluğu 2.5 metre olan dairesel kapılara uygulanır.
BFT IGEA BT kanatlı kapı motorları, –15°C +60°C çalışma sıcaklığına sahiptir. Zorlu hava koşullarına dayanabilmeleriyle öne çıkan BFT motorları, çok soğuk ve çok sıcak havalarda donma ya da hararet gibi olumsuzluklara direnebilir. Yoğun kullanıma da uygun motorlar, akü bağlanabilme özelliğine sahiptir.
Geniş sütunlu kapılara bağlanabilen ve 125°’ye kadar açılabilen kol yapısına sahiptir. Avrupa Birliği standartlarına uyumlu ürün mekanizmasındaki emniyet sistemi […]

Daha fazla oku...
BFT IGEA Kanatlı Kapı Motoru

BFT IGEA Kanatlı Kapı Motoru

BFT IGEA kanatlı kapı motoru, maksimum kanat ağırlığı 250 kg ve maksimum kanat uzunluğu 2.5 metre olan dairesel kapılara uygulanır. 90° açılma kapanma süresi 15 s’dir.
Çalışma sıcaklığı -15°C +60°C arasında olan motor, yarı yoğun kullanıma uyumludur. IGEA serisi motorlarının kol yapıları, 125°’ye kadar açılabilme ve geniş sütunlu kapılara bağlanabilme özelliği taşır. BFT limit switch kodlama sistemi sayesinde montaj süresi kısa, arıza olasılığı düşüktür.
BFT IGEA kanatlı kapı motorunun teknik özellikleri ise şöyledir: Kontrol ünitesi ALTAIR P, çalışma voltajı 230 W, […]

Daha fazla oku...
BFT PHOBOS N L Dairesel Kanatlı Kapı Motoru

BFT PHOBOS N L Dairesel Kanatlı Kapı Motoru

BFT PHOBOS N L dairesel kanatlı kapı motoru, maksimum kanat ağırlığı 250 kg, maksimum bir kanat uzunluğu 5 metre olan dairesel kapılara uygulanır.
-10°C +50°C çalışma sıcaklık oranlarına sahip ürün, yarı yoğun kullanımlara uyumludur. Montajı basit motorun, arıza yapma olasılığı da çok düşüktür. Mekanizması, kablo kirliliğinin önüne geçmektedir.
Teknik Özellikleri
BFT PHOBOS N L dairesel kanatlı kapı motorunun, kontrol ünitesi ALTAIR P, çalışma gerilimi 230 V., çekilen ortalama güç 210 W, termik koruma kontrol ünitesi, çalışma sonu mesafesi 470 mm, piston […]

Daha fazla oku...
BFT PHOBOS N BT Dairesel Kanatlı Kapı Motoru

BFT PHOBOS N BT Dairesel Kanatlı Kapı Motoru

BFT PHOBOS N BT dairesel kanatlı kapı motoru, maksimum kanat ağırlığı 250 kg ve maksimum bir kanat uzunluğu 1.80 metre olan kanatlı dairesel kapılara uygulanır.
Akıllı teknoloji ürünü motor, -20°C +50°C arası sıcaklıkta yani çok soğuk havalarda bile çalışabilmektedir. Yalnızca 18 saniyede 90 derece açabilme niteliği bulunan motor yoğun kullanıma uyumludur.
Çarpma Emniyet Sistemi
BFT PHOBOS N BT dairesel kanatlı kapı motorlarında çarpma emniyet sistemi mevcuttur. Bu da kapının alanında herhangi bir risk oluştuğunda motorun durup aksi yönde hareket etmesini sağlayarak güvenli […]

Daha fazla oku...
BFT PHOBOS N Dairesel Kanatlı Kapı Motoru

BFT PHOBOS N Dairesel Kanatlı Kapı Motoru

BFT PHOBOS N dairesel kanatlı kapı motoru, maksimum kanat ağırlığı 250 kg ve maksimum bir kanat uzunluğu 1.80 metre olan kanatlı kapılara uyumludur. Yarı yoğun kullanıma uygun motorun çalışma sıcaklığı -20°C +50°C şeklindedir.
BFT PHOBOS N dairesel kanatlı kapı motorunda, elektromanyetik tip, limit switch ve çok soğuk havalarda serbest bırakma sisteminin daha verimli bir şekilde çalışmasını sağlayan sistem mevcuttur. Sadece 18 saniyede 90 derece açabilme özelliği vardır.
Güvenlikte Rakipsiz
Çarpma emniyet sistemine sahip mekanizma, herhangi bir engelle karşılaştığında aksi yönde hareket ederek […]

Daha fazla oku...