Etiket - 2 metrelik kapı motoru

BFT LUX Tek Kanat Hidrolik Kanatlı Kapı Seti

BFT LUX Tek Kanat Hidrolik Kanatlı Kapı Seti

BFT LUX tek kanat hidrolik kanatlı kapı seti, kanat uzunluğu maksimum 2 metre ve kanat ağırlığı maksimum 300 kg olan dairesel kapılara uyumlu motorun kit satışıdır. Motor, çok yoğun kullanıma uyumludur.
BFT LUX tek kanat hidrolik kanatlı kapı setinin içeriğinde LUX tek kanat, DESME A 15 emniyet fotoseli, B LTA 230 V antenli flaşör, MITTO 2 G kumanda, ALCOR N kontrol ünitesi yer alır.
BFT Türkiye ürünleri, her bütçeye uygun fiyatlıdır. Set satışlar ise ürünlerin, daha da uygun fiyatlarla son kullanıcıya […]

Daha fazla oku...
BFT LUX 2B Hidrolik Kanatlı Kapı Motoru

BFT LUX 2B Hidrolik Kanatlı Kapı Motoru

BFT LUX 2B hidrolik kanatlı kapı motoru, kanat ağırlığı 300 kg’a kadar ve kanat uzunluğu 2 metreye kadar olan çok yoğun kullanım alanlarına uyumlu motordur. -10°C +60°C çalışma sıcaklığına dayanıklıdır.
Teknik Özellikleri
BFT LUX 2B hidrolik kanatlı kapı motorlarının teknik özellikleri ise şöyledir: Kontrol ünitesi ALCOR N, kilitsiz çalışma, çalışma voltajı 230 V, çekilen ortalama güç 250 W, termik koruma içerir, 90° açılma kapanma süresi 17s, piston hızı 14mm/s, çarpmaya karşı etkisi hidrolik kavrama, hidrolik kilitleme, serbest bırakma anahtar ile, koruma […]

Daha fazla oku...
BFT VIRGO SQ Kanatlı Kapı Motoru

BFT VIRGO SQ Kanatlı Kapı Motoru

BFT VIRGO SQ dairesel kanatlı kapı motoru, maksimum kanat ağırlığı 200 kg ve maksimum kanat uzunluğu 2 metre olan dairesel kapılara uygulanır.
Yoğun kullanıma uygun motor, -15°C +50°C arası sıcaklıklarda çalışabilmektedir. Ürünün akü ile çalışma özelliği mevcuttur.
BFT VIRGO SQ dairesel kanatlı kapı motorunun teknik özellikleri ise şöyledir: Kontrol ünitesi LINX (Harici), çalışma voltajı 24 V, çekilen ortalama güç 40 W, mekanizma ağırlığı 60 N (6 kg), koruma katsayısı IP44, serbest bırakma CLS serbest bırakma ile, çarpmaya karşı etkisi kontrol ünitesi.
BFT […]

Daha fazla oku...
BFT VIRGO Dairesel Kanatlı Kapı Motoru

BFT VIRGO Dairesel Kanatlı Kapı Motoru

BFT VIRGO kanatlı kapı motoru, maksimum kanat ağırlığı 200 kg ve maksimum kanat uzunluğu 2 metre olan dairesel kapılara uygulanır.
Yoğun kullanıma uygun motorun akü ile çalışma imkanı bulunur.
Geniş sütunlu kapılara bağlanabilen ve 120°’ye kadar açılabilen kullanışlı bir kol yapısı vardır. Limit switch sistemi ile mekanik sonlandırma özelliği bulunur. Kontrol ünitesi, otomatik olarak ayarlama ile hata bulma işlemlerini yapar.
Kolay Montaj, Güvenli Kullanım
BFT VIRGO kanatlı kapı motorlarında kontrol mekanizması ön taraftadır bu da erişimi kolaylaştırır ve montajı da basittir. Güvenlik standartlarına […]

Daha fazla oku...