Blog

Döner Kapı Yaptırırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Eng door yapı ve kapı teknolojileri olarak sektörde öncü olan ve kalitesiyle adından söz ettiren 3 farklı markanın tasarımları ile hizmet vermekteyiz. Teknolojik gelişmeleri ve yenilikleri takip eden, gelişime açık, müşteri memnuniyetini ön planda tutmak firma olarak ana ilkelerimizin başında gelmektedir. Eng door olarak döner kapı sistemlerinde sektör içerisinde geniş bir müşteri skalasına sahip olmamızın nedeni; profesyonel hizmet sunmaktır.

 

Döner kapı düşey ekseni etrafından dönerek, üç veya dört kanatlı olarak geçiş sağlayan kapı modelidir.

 

Döner Kapı Çeşitleri Nelerdir?

 

Döner kapı çeşitleri arasında; çoklu otomatik döner kapı, dairesel otomatik döner kapı, çift kanatlı otomatik döner kapı modelleri bulunmaktadır. Eng door yapı ve kapı teknolojileri olarak otomatik döner kapı sistemlerinde müşterilerimizin isteğinize göre özellikler de eklenebilmektedir. Müşterilerimizin kullanımı için konforlu ve rahat tasarımlar oluşturmak hizmet kalitemizin bir parçasıdır.

 

Döner Kapı Kullanım Alanları Nerelerdir?

 

Otomatik döner kapılar birçok alanda kullanılmaktadır. Özellikle büyük kuruluşlar, alışveriş merkezleri, oteller, havaalanları, hastaneler ve sitelerde tercih edilen kapı sistemleri arasında yer almaktadır.

 

Döner Kapı Neden Tercih Edilmektedir?

 

Döner kapı sistemlerinin tercih edilmesinin en önemli sebebi enerji tasarrufu sağlamasıdır. Çünkü döner kapı sistemleri hava değişimine neden olmadığı için kullanılan alanlarda enerji tasarrufu sağlamaktadır. Giriş çıkışların yoğun olduğu alanlarda döner kapıların kullanılmasının nedeni de budur. Ayrıca dışarıdaki gürültünün ve kokuların kullanılan alana girmesini engelleme gibi özelliği de bulunan döner kapılar bu bakımdan da çoğunlukla tercih edilmektedir.

 

Döner Kapıda Nelere Dikkat Edilmelidir?

 

Döner kapı sistemlerinde öncelikle doğru bir firmayla çalışmaya özen göstermelisiniz. Çünkü teknik detaylar çok önem arz etmektedir. Tercihinizi yaptıktan sonra artık kullanmaya başladığınız döner kapı sistemlerinin belli aralıklarla bakımının ve temizliğinin yapılmasına dikkat etmeniz gerekmektedir.

 

Döner Kapı Tercih Edildikten Sonra Süreç Nasıl İşlemektedir?

 

Döner kapı sistemi yaptıracağınız alana karar verip, döner kapı modelini seçtikten sonra süreç başlamaktadır. Öncelikle profesyonel teknik ekibimiz tarafından döner kapı uygulanacak alanın ölçüleri alınarak işe başlanmaktadır. Daha sonra ölçülere ve müşterilerimizin isteklerine göre üretilen döner kapı tasarımlarının yapılacak alana montaj aşamasına geçilmektedir.

 

Döner Kapı Sistemlerinde Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

 

Sektörde yer alan profesyonel markaların tasarımlarını kullanan bir firmayız. Yılların verdiği tecrübemiz, profesyonel ekibimiz, kalite anlayışımız ile sektörde yenilikçi firmalar arasında öncüyüz. Eng door yapı ve kapı teknolojileri olarak müşterilerimize hem satış hem de satış sonrası aynı güler yüz ve ilgiyle işinde istikrarlı bir şekilde yol almaktayız. Teknik ekibimiz sistemin nasıl kullanılacağı konusunda doğru bilgilendirmelerde bulunmaktadır.

 

Firma olarak istikrardan yana olan teknik anlayışımız ile müşterilerimize de hizmet vermekteyiz. Müşterilerimiz her zaman çağrı merkezimiz aracılığıyla bizlere ulaşabilmektedir. Ufak çaplı yaşanan sorunlar için her daim telefon aracılığıyla teknik destekle yanlarında yer almaktayız.

social position

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir