Blog

BFT MICHELANGELO Bariyer Seti

BFT MICHELANGELO Bariyer Seti

BFT michelangelo bariyer seti, en fazla kol uzunluğu 8 metre olan bariyerlere uygundur. Çok yoğun kullanım sıklığı olan alanlarda uyumludur.

Kentleşme ve nüfus artışının sonuçlarından biri de trafik. Trafik çözümleri için geliştirilen pek çok yöntemden biri ise bariyer sistemleri. Kollu bariyer, mantar bariyer vb. çeşitleriyle bariyerler, kontrollü geçiş sağlanmak istenen alanlar için birebir uygulamalardır. Araç geçişlerine tamamen kapatılarak yayalaştırılan alanlarda, araç giriş çıkışlarının kontrollü ve izinli sağlanması gereken alanlarda bariyer sistemlerinden yararlanılır.

Toplu yaşam alanlarının girişlerinde, site girişlerinde, daha çok kollu bariyer tercih edilir. Otopark ile garaj girişleri ve endüstriyel merkezlerin girişleri de bariyerlerin çok kullanıldığı alanlar arasındadır.

BFT michelangelo bariyer setinin içeriğinde, ATT 704 teleskopik kol ilk parçası 430 cm, ATT 504 teleskopik kol ikinci parçası 460 cm, kol bağlantı aparatı, DESME A15 emniyet fotoseli, B LTA 24 V antenli flaşör, MITTO 2-G kumanda, BM BASE- taban montaj aparatı, FAF bariyer kolu oturtma çatalı yer alır.

BFT michelangelo bariyer setini tercih ederek bariyer kolu ve bariyer kolunun tüm bağlantı aparatlarını, tüm aksesuarları bir arada almış olacaksınız. Böylece ürünlerin kaliteli olduğundan emin olursunuz ve garantili donanımları gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Set satışların bir avantajı da sunduğu fiyatlardır. BFT fiyatları uygundur. Set satışlarla da bu fiyatlar çok daha uygun hale gelmektedir.

Bize 0 (212) 451 20 35 numarasından ulaşabilirsiniz.

social position

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir