Blog

BFT LUX Tek Kanat Hidrolik Kanatlı Kapı Seti

BFT LUX Tek Kanat Hidrolik Kanatlı Kapı Seti

BFT LUX tek kanat hidrolik kanatlı kapı seti, kanat uzunluğu maksimum 2 metre ve kanat ağırlığı maksimum 300 kg olan dairesel kapılara uyumlu motorun kit satışıdır. Motor, çok yoğun kullanıma uyumludur.

BFT LUX tek kanat hidrolik kanatlı kapı setinin içeriğinde LUX tek kanat, DESME A 15 emniyet fotoseli, B LTA 230 V antenli flaşör, MITTO 2 G kumanda, ALCOR N kontrol ünitesi yer alır.

BFT Türkiye ürünleri, her bütçeye uygun fiyatlıdır. Set satışlar ise ürünlerin, daha da uygun fiyatlarla son kullanıcıya ulaşmasını sağlar. Müşteri, otomatik kapıya bağlantısını yapacağı motorun aksesuarlarına, kit satışlar sayesinde, tek tek ulaşmak zorunda kalmaz. Garantili bir şekilde tüm ürünleri yetkili merciden almanın güvencesini yaşar.

Ahşap, çelik, demir gibi malzemelerden dekoratif unsurlar da gözetilerek tasarlanan kanatlı kapılarda estetik görünüşü bozmadan kaliteli malzemeyle montajın yapılabilmesi için de set ürünler garantilidir. Montaj ve kurulumda motor ile motor aksesuarlarının kalitesi önemli olduğu gibi işçiliğin iyi olması da mühimdir.

Usta işçilik, BFT Türkiye’nin servis birimi eliyle kapınızda. Profesyonel ekip, istediğiniz tarihte uygun gördüğünüz saatte montaj için adresinizde bulunur. Teknik destek gereken durumlarda da yine BFT servis ekibinden yardım alabilirsiniz.

0 (212) 451 20 35 numarasından bize ulaşarak teknik destek ya da BFT LUX tek kanat hidrolik kanatlı kapı seti yahut diğer ürünler için fiyat teklifi isteyebilirsiniz.

social position

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir