Blog

BFT LUX L Tek Kanat Hidrolik Kanatlı Kapı Motoru Seti

BFT LUX L Tek Kanat Hidrolik Kanatlı Kapı Motoru Seti

BFT LUX L tek kanat hidrolik kanatlı kapı motoru seti, çok yoğun kullanım alanlarına uyumlu ve kanat ağırlığı 500 kg’a kadar olan kanat uzunluğu da 4 metreye kadar olan dairesel kapılara uygulanan motorun kit satışıdır.

LUX L tek kanat, DESME A 15 emniyet fotoseli, B LTA 230 V antenli flaşör, MITTI 2 G kumanda, ALCOR N kontrol ünitesi BFT LUX L tek kanat hidrolik kanatlı kapı motoru setinin içeriğinde yer alan ürünlerdir.

BFT LUX L tek kanat hidrolik kanatlı kapı motoru setinde olduğu gibi ünlü marka BFT’nin diğer pek çok motorunda da kit satışlar mevcuttur. Son kullanıcılar için kit satışlar daha da avantajlıdır. Set ürünlerde motorun yanında tüm donanımlar bulunur. Motorun kapıya montajı yapılırken gereken tüm aparatlar hazır bulunmuş olur. Motor aksesuarları da orijinal olduğundan hem güvenli, kaliteli ve garantilidir hem de uzun ömürlüdür.

Cazip fiyatlarla hizmetinize sunulan kapı otomasyonları, çeşitli ürün gruplarıyla tercihinizi bekliyor. Satış sonrası servis hizmeti de sağlanması nedeniyle BFT ürünleri konfor ve güvenliğin yanı sıra sizlere kolaylık da sunuyor.

BFT Türkiye adını uluslararası mecrada kanıtlaması, ülkemizde hizmetleriyle güçlü referanslar edinmesi, yedek parça imkanı sunması, bayii ve yetkili serviste yaygın ağının bulunması gibi nedenlerle sektörde önemli yer edinmiştir.

Fiyat teklifi almak için, teknik destek kaydı oluşturmak için, bilgi almak için 0 (212) 451 20 35 numarasından bize ulaşabilirsiniz.

social position

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir