Blog

BFT LUX 2B Tek Kanat Hidrolik Kanatlı Kapı Motoru Seti

BFT LUX 2B Tek Kanat Hidrolik Kanatlı Kapı Motoru Seti

BFT LUX 2B tek kanat hidrolik kanatlı kapı motoru seti, 300 kg’a kadar kanat ağırlığı ve 2 metreye kadar da kanat uzunluğu olan dairesel kapılara uygulanan motorun kit satışıdır.

BFT LUX 2B tek kanat hidrolik kanatlı kapı motoru setinin içeriğinde LUX 2B tek kanat, DESME A 15 emniyet fotoseli, B LTA 230 V antenli flaşör, MITTI 2-G kumanda, ALCOR N kontrol ünitesi yer alır.

Sık kullanıma uyumlu motor, soğuk ve sıcak havalarda kullanım için de elverişlidir. -10°C +60°C çalışma sıcaklığına dayanabilir.

Mekanizmasındaki sıkışma emniyet sistemi ile kullanımı son derece güvenlidir. Alanda bir cisim algılayan motor, hareketi durdurarak olası kazaları önlemiş olur. BFT ürünleri Avrupa Birliği standartlarına uygun şekilde üretilmişlerdir.

BFT LUX 2B tek kanat hidrolik kanatlı kapı motoru setini tercih etmeniz durumunda ürünleri daha uygun fiyatlarla almış olursunuz. Hem motor hem de kapıya bağlantısının yapılacağı tüm donanımlar kit satışta bulunduğundan orijinal motor aksesuarlarına ulaşmış olursunuz.

Kapınız için en uygun motorlu sistemin hangisi olduğuna karar vermek için BFT Müşteri Hizmetleri biriminden yardım alabilirsiniz. Donanımlı personel, kapınızın boyutlarını göz önünde bulundurarak size ürün tavsiye edecektir. Ürünün montajı için destek istediğinizde de BFT Servis birimi devreye girer. Fiyat listesi almak, bilgi edinmek ya da teknik destek istemek için bize 0 (212) 451 20 35 numarasından ulaşabilirsiniz.

social position

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir