BFT EASY Mantar Bariyer Seti

BFT EASY Mantar Bariyer Seti

BFT Easy mantar bariyer seti, günde 500 tur çalışma kapasitesine sahip dubanın set satışıdır. Ürün, -20°C +60°C arası sıcaklıklarda çalışmaya elverişlidir.

EASY 200-700 BOLLARDS, PERSEO CBD kontrol ünitesi, CELLULA 130 emniyet fotoseli, B LTA 230 V antenli flaşör, MITTO B RCN 4 kanal kumanda, metal kütle dedektörü çift yönlü D 220, metal kütle dedektörü soketi BFT Easy mantar bariyer setinin içeriğinde yer alan ürünlerdir.

BFT Easy mantar bariyer setlerinin dışında PRIVE modelinde de set satışlar mevcuttur. Ürün setleri, müşteri için avantaj demektir. Set halinde alınan ürünler, her zaman daha uygun fiyata gelir. Mantar bariyerlerde de zaten her bütçeye uygun fiyatlar, daha da indirimli olmuş olur. Ürünler set olarak alındığında tek tek parça araştırma zahmetinden de kurtulmuş olunur. Motor ile bağlantı aparatlarının her biri orijinal donanımlar olacak ve müşteri güven duyarak montajı yapacak ya da yaptıracaktır.

Ürünler garantilidir ancak bağlantının nasıl yapıldığı ve bağlantı aparatlarının kalitesi motor ömrünü elbette etkileyecektir. Kaliteli malzeme ile ve usta işçilikle yapılan bir montaj, ürünün uzun ömürlü olmasına katkıda bulunurken aksi yönde malzeme ile işçiliğe dikkat edilmeden yapılan bağlantı, motoru olumsuz etkileyebilecektir.

İyi bir montaj için servis birimimizi tercih edebilirsiniz. Ürün fiyatlarında olduğu gibi servis ücretleri de gayet uygundur; daha da önemlisi malzemeler orijinal ve personel alanında uzmandır.

Fiyat teklifi istemek ve teknik destek talep etmek için 0 (212) 451 20 35 numarasından bize ulaşabilirsiniz.

Comments:0

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir