Blog

BFT ARES 1500 Yana Kayar Kapı Motoru

BFT ARES 1500 Yana Kayar Kapı Motoru Seti

BFT ARES 1500 yana kayar kapı motoru seti, maksimum kapı ağırlığı 1500 kg. ve maksimum kapı uzunluğu 9 metre olan sürgülü kapılara uyumlu motorun kitidir. 18 dişliler maksimum kapı ağırlığı 1500 kg. olan sürgülü kapılara; 25 dişliler, maksimum kapı ağırlığı 750 kg olan sürgülü kapılara uygundur.

ARES 1500 24 V, DESME A 15 emniyet fotoseli, B LTA 24 V antenli flaşör, MITTI 2-G kumanda, 4 CFZ kremayer dişli BFT ARES 1500 yana kayar kapı motoru setinde yer alan donanımlardır.

Yoğun kullanıma uygun ürün, -20 °C +60 °C sıcaklıklarda çalışma kapasitesine sahip ve buzlanmaya karşı dirençlidir. Akü ile çalışabilmesi de motorun özelliklerindendir. Akıllı teknoloji ürünü motor, gerektiğinde kapı hareketlerini sınırlar ve bu da emniyetli kullanım sağlar.

Kontrol ünitesi ön tarafta bulunduğundan motorun bağlantıları kolayca yapılır. Montaj kolaylığı yanı sıra kurulumunun basitliği ve müşterinin kısa sürede ürünün kullanımını kavrayabilmesi de önemli niteliklerdendir.

BFT ARES 1500 Yana Kayar Kapı Motoru Setinin dışında, serinin diğer kit ürünü de BFT ARES 1000 yana kayar kapı motoru setidir.

Motorlu sistemlerde bağlantının işin ehli kişilerce yapılması hem başta kişi güvenliği hem de ürünün randımanlı kullanımı için zaruridir. Bu yüzden BFT, satış ile birlikte servis birimiyle de kaliteli, güvenli hizmet vermeye devam etmektedir. Bilgi edinmek, teknik destek talep etmek veya fiyat teklifi istemek için 0 (212) 451 20 35 numaralı hattan bizimle irtibata geçebilirsiniz.

social position

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir